15 Jan, 2007
Napísal/a | Komentáre: 15

Jennifer Lopez – Que Hiciste

Que Hiciste je prvý singel z jej španielskeho albumu Como Ama Una Mujer, ktorý má vyjsť 3. Apríla. Dokonale si to viem predstaviť ako zvučku nejakej telenovely… Okrem hudby sa Jennifer podieľa aj ako výkonná producentka na novej show DanceLife. V nej sa šiesti účastníci snažia preraziť ako profesionálny tanečníci. Show má premiéru dnes, 15. januára, na MTV.

Napísal/a dňa 15.1.2007. Pridané v Hudba, Jennifer Lopez.

  1. eee hovorí:

    prvá som?

  2. Feric hovorí:

    Tanečný šelest na sposob MTV? aj Bacu a ovce budu mat?

  3. co---->jesvami hovorí:

    ….ja ju neznasam

  4. furious angel hovorí:

    nejake suche, nee??

  5. furious angel hovorí:

    adm… hot, hot, hooooooot!!! ;)

  6. maggie hovorí:

    akosi jej uteka pusa proti zneniu piesne:D

  7. Duda hovorí:

    admin je hot to je pravda furious

  8. Pchaaaa, co ja, ale keby ste videli dudov zadok…

  9. furious angel hovorí:

    duda, ty ani nefiiiis, jaku pravdu mas!! :) ))))) aj ked asi ani o com tocim. ale to je vedlajsie..:)

  10. tenky hovorí:

    j.lo. je out. a duda tiez, ked sa nachana po kupelny s bielimi ninjami. ale inak rozprava mudro, suvislo, az je nam to niekedy divnvo.

  11. enzo hovorí:

    Taká zvučka telenovely. Starne, aj hudobne

  12. mirec hovorí:

    rubbish…can’t say a word..

  13. Katka hovorí:

    Prave ze ta pesnicka je uplne suprova

  14. jenifer ma vzdy pobavila svojimi klipikmi, jak sa zufalo snazila zamaskovat svoju mega rit a stehniska, pripadne ich vydavat za sexi casti tela…a este sa mi velice ale velice pacil doc o natacani jej klipiku love dont cost a thing, kde kamera zachytila, ako sa jen vysypala, ked sa snazila strasne sexi bezat po piesku v hackovanom vrsku..

  15. Veronika hovorí:

    Nechápem, prečo tu rozoberáte jej postavu, vy ste tiež nie stopercentný, alebo sa mýlim? Tá pesnička sa mi páči a úprimne povedané, môžem úplne kašlať na to, ako vyzerá. Spievať vie, tak v čom je problém?

Pridať komentár