11 Feb, 2007
Napísal/a admin | Komentáre: 40
Avril Lavigne – Girlfriend

Girlfriend je prvý singel z tretieho albumu Avril Lavigne, The Best Damn Thing. Ten vychádza 17. apríla. Singel si môžete vypočuť už teraz, v pokračovaní. Mne sa nepáči, je to ako keby sa Avril namiesto dospievania, hudobne vrátila o niekoľko rokov dozadu. No čo už, tu máte k tomu aspoň nejaké promo fotky.
Napísal/a admin dňa 11.2.2007. Pridané v Avril Lavigne, Hudba.






Avril teraz vyzerá super, inak Admin som tu prvý krát a chválim Ta!!!Moze byt…
cha. prva. to neni chore ze je vydata a spieva i wanna be your girlfriend?
tak ne.
… tak som si pozerala komentare k clankom a zahliadla som tam, ze tam niekto spominal Zemana… no a fakt tam maju skveluuu pizzu a o obsluhe ani nehovorim…sama chvala
fuj za zenskou je uplne otrasna anorekticka a okrem toho asi lesbicka ..akoze co to je za nazov,,,Gf HNUS!
no, neviem, mala uz aj lepsie veci!
keby spievala o tom ako je šťastne vydatá nikoho by to nezaujmalo. a veľa puberťákov by malo suché nohavice. Takto zaspieva o tom ako chce byť niekoho frajerka a decka bežia nakúpiť nosič do obchodu.
ako som uz pisala myslim ze ruzove srdiecka a hviezdicky mala prenechat mladsim barbinkam . . . a skusit nieco zenskejsie, ved nemusi a ani neni ta mala skaterka . . . a pesnicka je pre mna nic moc, prvoplanovy hitik na leto ale nic viac … album si uz asi nekupim pretoze tie predosle mam
podla mna je tazko trapna
to coje??? ubohost prvej trieeedy….avrile total preskocilo??? sak nema 14,aby toto spievalaaa!!!! pesnicka v poho…sak na tom urcite robili najlepsi producenti,ale avril a toto,teraz? zaspala dobu,no som uplne rozhorcena
))))
mnoo,,:D:D,,som nekde ochula,,jako sa lem volala ta pesnichka,,cho spjevaju take dve petnastky,,mno chisto mi to toto pripomina,,je to smutne teda,,://
ae,,na kravaty nikdy nezanevriem,,aspon niecho,,;)
mi to pripomina saundrek ku Bring it on, to Oh, Ricky, you’re so fine, You’re so fine you blow my mind ak chapete co tym myslim.
je dobra .ma dobry hlas.nelubi sa mi ako ju kritizuju.chod tam ty a ukaš ako by si to zaspieval ty.na veku nezaleži.ak je dobra skladba a vie to zaspievat tak prečo nie.kto nechce tak nepočuva.je to kočka.ok.
je to ako bojovy pokrik ta pesnicka…ale taka salena moze byt…..len ona ma uz asi viac jak 20…ja by som take nespievala…..pustte si Falco-Jeanny…toto sumna pesnicka
pripomina mi to blog27 ale uplne……ak ich poznate……
ste totalny kok*ti ak si myslite ze piesen Girlfriend je blbost a spadli ste asi na hlawu ked si myslite ze spiwa o tom ako xce byt niecia frajerka .ta piesen je o namyslenyx chlalanoch,ktory chcu iba namyslene p*ce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avril Avril Avril Je uplne fasa girl..a tato jej new piesen je nenormalne cool a ten klip taktiez…….
A tato stranka je fakt super:)))xixixi kiss
jezis..ved to tolko nerieste…neni to aj tak jedno???!iba sa straaapnujete
mno thak po 1.avril neni anorekticka po 2.neni namyslena po 3.nesprava sa jak 15-rocna po 4.tuto pesnicku napisala este skor ako sa spoznala s Deryckom(jej manzelom) a je o namyslenych chalanoch,ja na avril nevidim nic zle a som jej velka faninka.nechapem ako niekomu moze vadit ze zmenila styl,mne sa pacila od zaciatku a tak to je aj teraz.ked neviete o nej nic tak ju nesudte,ked neviete co a preco to robi radsej drzte pi.. to nemate ine co robit?ked vam vadi je to vasa vec a netraposte tu s tymi primitivmi poznamkami
Album je na ozaj SUPER!!!
ja chcem ten klip a pesnicku a neviem kdeto mam zohnat
tato pesnicka je super ale neviem kde mam zohnat CLIP
katka65 – http://www.youtube.com/watch?v=cQ25-glGRzI
popisete a inak girlfriends je super
diki moc
No je to taky hitik neviem co vlastne kritizujete. Avril je dobry producentsky produkt. A teraz sa proste rozhodli ze bude sexy co aj je treba povedat. A to dost. Pesnicka pre decka tralala ale hra sa v radiu a to je hlavne.
Avril je v pohode a je jednou z mala spevacok co maju tak uzasne texty a vobec nie su detinske OKEY??? kuste nieco napisat vy , ja tiez pisem texty a neje to nic lahke tak radsej drzte huby
Avril je naj spevacka len jej prve 2 albumi zarobili viac ako niektore skupiny za celi cas . A ani nerozumiete textom co spieva ste uplne trapni!!!
ta to co za picu tota AVRIL LAVIGNE kurva jedna jebnuta………a ze vraj uz dospela a se sparva jak mala zasrana kurva PS-toti ludia co su v tej miestnosti su chujoveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee okrem mne
edd pocuvaj ma tak asi ty si male decko ked hovoris ze nema detinske texty EDD EDD EDD
shut up edd
konecne normalna pesnicka ane remix lepsia
Avril som počúvala od začiatku jej kariéry a náhodou aj viem čo v textoch spieva. V druhom rade jej prvé dva albumy počúvam dodnes, zaškatulkovala som si jej štýl a zamkla som za ním dvere ..blonďatá barbie s pesničkami ktorých text by ma napadol aj na hajzli, ktoré však ohúria vekovú kategóriu do 10 rokov – NIE JE AVRIL …aspoň takto to vnímam ja
Je december.
zombie:na to si prišiel až teraz?????
Prečo nemáš v slove prišiel tvrdé y?
už som si Myslela že na to neprideš,,mmm si dobry,,,,heh,,wiš ja tak pišem aby moje komentiQi bili zaujimawejšie,,,wadí ti to??????
one je velmi dobrá …je rockerka a mne to velmi páci!
http://www.youtube.com/watch?v=Hbm4G_7rGzQ&feature=related
na toto si klic
Aby ste vsetci vedeli mozno AVRIL MA 25 ale inac je fakt dobra ROCKERKA.Kto ju nema rad tak neh ju nepocuva.LEBO JE TO UBOHE.