Victoria a David Beckham – W Magazine, august 2007

Victoria o jej nadchádzajúcej reality show:
“Myslím, že ľudia po prvý krát uvidia aká naozaj som. Zdá sa mi že majú dojem, že som mrzutá krava ktorá sa nikdy neusmieva. Ale ja som v skutočnosti celkom opačná. Keď ste tam vonku, snažia sa vám dostať s foťákom do sukne a pod tričko. Pri všetkých tých bleskoch ste radi, že nájdete cestu k autu. Budem sa snažiť viac sa pre Ameriku usmievať.”Victoria o tom ako sa stretla s Davidom:
“Ani som poriadne nevedela kto je. Nikdy som sa nezaujímala o futbal… Vždy bol so svojou mamou, otcom a sestrou zatiaľ čo sa veľa ostatných futbalistov opíjalo niekde v bare. Od začiatku som cítila, že David je gentleman a že si veľmi zakladá na rodine. A to bolo pre mňa dôležité, pretože ja som rovnaká.”Victoria o tom, prečo jej deti neuvidíme v jej show:
“Nikdy nenechávame naše deti fotografovať alebo natáčať. Chceme aby boli normálne deti. Snažíme sa ich držať von zo všetkého, čo robíme pracovne. Nepromenádujeme sa s nimi po červenom koberci.”
Čo hovorí David a ich spoločné fotky nájdete v pokračovaní.
David o futbale:
“Keď sa ma v škole učitelia pýtali, čím chcem byť, keď vyrastiem, vždy som povedal, že chcem byť futbalista. A oni na to: ‘Nie, čo chceš robiť naozaj, akú prácu?’ Ale to bola jediná vec, ktorú som chcel robiť.”David o tom, prečo nemajú v dome žiadnych zamestnancov:
“V noci radi zamkneme dvere a pobehujeme holí.”David o tom, ako prvý krát uvidel Victoriu:
“Bolo to v roku 1996 vo videoklipe Spice Girls. Otočil som sa k môjmu kamarátovi a povedal: To dievča tam, to je dievča s ktorým sa ožením.”
Napísal/a admin dňa 13.7.2007. Pridané v Celebrity, David Beckham, Victoria Beckham.
















#1
su vazne zlati a velmi im to pristane. vidiet ze sa maju radi. fotky su vydarene a jemne eroticky steklive:) najkrajsi celebritny par!
BEZKONKURENCNE!!!
(po zhliadnuti tych fotiek som aj chut na sex dostala:) ale to tu nepatri:) sorry:))) ).
nika, napis kedy a kde…
naozaj fotecky su vydarene…krasne
co je na tomto akoze zlate???
super fotečky, naozaj…
zaujimave a fakt dobre fotky, pacia sa mi ako par, tak nech sa maju dobre
hezky
pekne fotky ale su foteni na takej posteli ako u mojej babky
Naozaj peknee fotky, ale tak to bude tym kto je na nich!! David je naozaj kraaasny a Vicky je strasne fajn! Slusi im to spolu!!
celkom oK ale…
ze lilo! ts!
no tak takéto fotky tuším nafotím s mojim :0)))
ja chcem byt ich zamestnankyna………teda stacilo by mi byt Davidova
vyzeraju ako surodenci
mne sa tiez obaja velmi pacia
teda david ma daco do seba..a tie fotky
nice… ako napisala nikuska, …normalne som po zhliadnuti tych fotiek dostala chut na sex
.. psst;)
sakra, aj ja, ale ten moj je teraz taaaak dalekooo…. ;-(
ale zajtra uz pride
tie fotecky su hezke… pekny pár….. a david ma pekne tattoo…..
Victoria je ta najodpornejsia zena na svete, co sa vyzoru tyka. Pure umelina
To o com su tie fotky? pch
ten david je fakt kus, aj ked ma uz nejaky botox ak nie lifting ale to telicko je mnaaaaam, na spapanie, ten keby ma daval
)))
…
http://WWW.NICOLE-RITCHIE.BLOG.CZ
najmenej eroticka seria aku som po zhliadnuti Nu pogodi videl.
zrazu ste tu vsetky dostali chut na sex, ale ked pride na lamanie chleba tak jezis maria mame migrenu, mame zatvorene.
Co sa tyka fotiek tak niesu zle ale to je skor pocta fotografovy ako akterom.David je trosicka pretetovany ale zasa je viac celebrita ako sportovec ze ano.A viktoria s tym cienym obocim a silikonmy, no neviem. Ale k plusu pre nu je ze sa nema problem sexi nahodit a vyzerat vabne.
david uuuf k nemu sa VYJADROVAT JE TAZKO.ale tomu by som fakt davala od rana do vecera:Dvictoria je velmi umela ale mam ju pici
1. nepáči sa mi tá jeho kerka na chrbte
2. ani tie biele gaťky, čo má oblečené
3. no koment
su lacni. tie kerky su jak stvrta cenova skupina. neviem ake maju rodiny, prostredie, v ktorom vyrastli, ale posobia ako white trash
ps victoria vyzerala sto krat lepsie s tymi predlzenymi brunet vlasmi, tento jej uces je udesny
oo coool trapna fraza, ale neviem, co by ich viac vystihovalo, skvele fotky, uzasne vlasy viky atd…
Myslím si , že takéto fotky ,v takých pozach nemali nafotiť …Už nevedia čo od rozkoše.Neviem čo je to za manžela , ak si nechá svoju manželku nafotiť polonahú ,aby ju potom každy cudzí chlap očumoval….Ja už fakt neviem , čo si mám o nich myslieť. Pakáren……
OTRAAAAAAAAAAAAAAAAAASNE fotky
… a tie trencle a tie uzasne space kozenne gate.. no jednoducho, “sqvele”
štetka a štetoš..njn
victoria cista umelina, anorektická
David sa venuje viac sebe ako fudbalu- metrosexuál….
Super fotky dvoch absolutne nesympatickych a neerotickych ludi.
Nech sa maju radi, ale vypadaju strasne. Priemerny futbalista a nechutna kostra. Tu uz je privela aj na kona.
JA vyzeram ako david.Kto chce so mnou sex?
to akoze z tohto mate chut na sex?na kostlivku bez masa a vytetovaneho ihlacaM?tak to ste fakt dajake slapky…
Mne sa tie fotky bars nepacia. David sa mi vobec ako chlap nepaci. A Viki ako zena podla mna uz nema hodnotu. Ale to je moj nazor
Nahodou su to krasne fotky.Su spolu zlati.
Je to otras, ale nech si robia, co chcu, tak ci tak, su to loseri…
keby dosiel chlap ku mne v takych gaťkách tak ho asi poslem do obchodu na boxerky…… take slipy… odisla by mi chut ….
tie biele gatky su naozaj moc gatkovske hahaaaaa ako pupusko je v nich, ale ma sexi ritku…
su zlati a zohrati, je to vidiet, mozte im zavidiet, vas chlap by sa radsej pofotil s dakou stetkou ako s vami HEH
David je na niektorých nejaký načervenalý.a štýl fotiek.. hm..no coment
joj naaahodou su sexi tie fotky…neviem na kerku pitchu ich nafotili ale mne sa pacia…..aj ked viki by tam nemusela byt muhehehehehehehehe ja by som ju hned zaskocila
:P
*keru
Podla mna su na grc!!!!!! bleee, uz sabliiiiiiim, ona je najodpornejsia umela nevydarena vychrtlina a on spatny namysleny metrosexual
jsem myslela, ze jako white trash vypadat maji, a proto se mi fotky libi, ze pres svoje granty se dokazou stylizovat i do takove polohy
jej oni zlatucky a mam ich veeelmi rada
veeeeeelmi pekne
je to najkrajsi par na svete
neda mi nenapisat…david ma bozske telo!!!doteraz som ho nejak nevnimala ale ked som teraz videla tie fotky…ma dokonale telo..asi ako moj chalan;)))
lol ma lepsi zadok nez ona
Ty kokos to niektory ludia tu uz jak zavidia … samozrejme, Slovaci. :/
No, ja určite mu závidím to bohovské tetovanie.