“Čo ti jebe, jakééé cecky!”

Raz som zjedol také nejaké huby a zaspal som a sníval sa mi sen. Išiel som tam cez les, v ktorom jesenné listy padali v ohňostroji farieb cez predierajúce sa posledné slnečné lúče nadchádzajúceho večera.
Bol to krásny pohľad a ja som si tam tak kráčal a stretol Boha. A hovorím mu: “Bože je tu tak krásne, nedokážem pochopiť, ako si dokázal vytvoriť toľkú krásu. Povedz, zo všetkých tých vecí, ktoré si stvoril, ktorá je tá najúžasnejšia.”
Boh sa pousmial a hovorí: “Syn môj, tak ako milujem všetky moje deti rovnako, tak aj krásy ktoré som stvoril majú v mojom srdci rovnaké miesto. Či už ide o niagarské vodopády, piesočné duny na Sahare, austrálske korálové útesy, pralesy v Južnej Amerike, nórske fjordy alebo západ slnka v odrazoch žblnkajúceho mora na havajskej pláži. Všetky sú to moje výtvory a všetky si v mojom srdci cením rovnako.”
A potom som sa opýtal: “Ale Bože, čo hovoríš na tieto fotky Christiny Aguilery?” A Boh povedal: “Čo ti jebe, to sú jakééé cecky! Zabudni na to čo som povedal, to boli blbosti. Toto je najväčší div sveta.”




























Napísal/a admin dňa 20.10.2008. Pridané v Ceckyyy, Celebrity, Christina Aguilera, Deti.


prvaaaaa
druha
tretiaaa…jabadaba dúúúú:))) maaam to
prva ?
::D …. ale je hrozne zmachlenaaa
fuj,ved to ani pekne nieje
prvaaaaaaaaaaaaaa
uf ta vyzeraaaaa:-D
Co ti jebe, jaky tranzistor.
tuším zmenila vizážistu, teraz ju machlí nejaký transvestita …
Tolkoto komentarov som vymazat este nechcela…
Uz sa daju predlzit aj oci no toto ts
nejako ospatnela……..
No jo… mamina:o)
Tie prsia akoby vcucli jej krk na úvodných fotkách.
Na ďalších je “vkusne ohodená”- ako sme zvyknutý… /A menej oranžová, ako sme zvyknutý/
Ja si nemozem pomoct, ale pri pohlade na nu mi je nevolno
. Tie Nijagary su teda krajsie, hlavne ked Vas lodka zavedie rovno pod nich
Ak sa tak zmachlí priblblá Jordan,ešte priblblejšia Paris tak si pomyslím,že sú to vytrepané štetky /čo nič nemení na fakte,že sú:)/,ale tento image sa mi ku sladko cudnej mamine Christine hodí a mne sa páči..a myslím,že hoc je matkou,nezabúda,že je aj hudobnou hviezdou a vyzerá úžasne vo svete pop music..Christinaaaa keep smiling:))
… a nezabudla ani na /také populárne a mňa annoying/ huňaté riasy, – vždy aspoň stopu dlhé..
vyzera jak z analporna herecka
nemozem sa ubranit pocitu ze fuckt vyzera jak ciganka…navyse na tych prvych fotkach smutna ciganka…
mne sa lubi aka je zmachlena a tak a katastrofa,,
waaa ozaj ze cecky…..
btw, co myslite, aka je sanca, ze ju dakedy videl jej manzel do tvare??? Oni budu zrejme par, v ktorom on pozera len a len vyhradne na cecky a ona zas len a len vyhradne na jeho zevraj legendarny “co ti jebe jaky velky?!” penis…….
fajne velke ciciny na zasun ako stvorene
coooooooo ti jeeeeeeeeebeeeeeeeeeeee
och boze v tom farebnom vyzera sta najhorsi travestita na svete. grckaa
no keby ze ju stretnem v noci na ulici hodim penazenku a utekam…fuj do pice,ved keby sa postavila ku plynovemu sporaku tak sa roztece…jaky je rozdiel medzi nou a voskovou figurinou?!
nevadi, aj ked je taka skareda ako pisete ja ju lubim
:D:D dal by som jej sancu
hlatucka
fuuj to co zo seba robi!! vyzera to odpudivo a ohavne,setko makeup,oblecenie..dess
omg ,…xD nechutnu fasaadu maaa.. ale nic proti nej… a tie prsia. no. omg.
co cecky ale co tie priserne odfarbene vlasy??..chrissy sa nam meni na pornoherecky…vyzorom….
hrozna fakt hrozna pana kde su tie casy ked nevyzerala jak umelyna
na tych fotkach je strasne skareda,ten make-up…a jej oci su take bezcitne..ani radost ani nic sa podla mna v nich neodzrkadluje…a boze moj,ze cecky sak ja mam vacsie,krajsie pretoze nemam tam tie zilky a nikto nevravi ze jake ceckyy…sice ano:Dberiem spat…btw xtinu som nikdy velmi nemusela
admin za umelecky sloh mas 1*…..a mam taky pocit ze s velkostou Christinych prs Boh nema nic spolocne……
uf ja že to je voskova figurina niakej pornohviezdičky….a to ta krava…no des..dnes asi nezaspim…
prirodzene prsia vladnu svetu !
to vyzera, ze ma nove silikony, az taketo ich nemala. fuj, tolko make-upu, to je desne a davat to dole, aj tie umele mihalnice..
cela Donatella Versace len v krajsom prevedeni
ale na letisku s malym chlapcekom vyzera fajn:)
OMB OMB OMB!!!!!!
strasne umela je teraz a tie silikony jej na krase nepridavaju vobec….
no co ja wiem, fuuj zacina byt volaka nechutna, aa newwiim, nemam slov proste..!D:
tie oci ma uzasne na tych druhych fotkach.. ale cicky otrasne..fuj fuj fuj
fakt hroza!!!
ona bola dakedy take krasnucke utlucke ziena, co z nej vyrastlo,
jaka skrata, vsetkemu je urcite na vine jej muz, jak vzdy chlapi..
no ja si nepomozem, ale na tej druhej serii fotiek (v tych ciernych satach) ma uzasne nalicene oci, mrtne sa mi to paci
ci boha, a tote usta, fixky zvyraznovacky, brutal
Ze silikony! HAHAHAHAHAHAHA
Tie su prave cica. Co ti poviem, nechcela by som mat take cecky…ale mam (zle sa s tym beha).
takto by sa mamina veru nemala reprezentovat….
cecky jej su mi fuk, ale ADMIN, to ze si nazval jej stareho MONCICAK, to si trafil uplne presne!!!!!! gratulujem:)
Umelá bábika ,zmalovaná -mení sa na Paris Hilton……
To ako sa zasa ten admin vyjadril?
Skoro sa mi oči vyočili, no niečo neskutočné !!!
to sa nam ale hlavny egreško po party rozbehol….ceckyyyyyy
to decko bude skvele zivene!!!
Kleopatra ja ta asi lubim.
Jej cecky by mi az tak nevadili, nech ich ma umele ci natural, ale ten jej styl obliekania presahuje medze a to si ja dovolim povedat, ze obcas uletim a hodim na seba haluz, preco nie…v ramci odvahy…
Ale to posledne farebne ma doslova oslepuje. Striedmejsi look by si mohla doplnit vyraznym make upom a naopak.
P.S Jediny outfit ktory sa mi paci su tie cierne saty z MTV awards, tam vypada vcelku ok…
Admin a co tak rozmyslat viac ludsky: chuderke, natiahnite jej niekto hruby rolak cez tu zltu hlavu, lebo este chyti zapal pluc!
tá druhá sada fotiek no Kleoapatra sa môže strčiť do riti
DDDD a má peknú čiapku aj ja sťúúúúú:DD
co je vela to je vela ale tie cecky su uz privela…vtovie kolko vydzabe make-upu kym sa cela rovnomerne natrie asi 2 ampulky…to je teda spotreba
) uz by jej mal niekto povedat biednej ze vyzera otrasne nie ze vsetci sa pred nou tvaria vaaaauuu christina ty dnes vyzeras uzasne a dievcatu sa to v hlave naozaj pojebalo…myslite ze to sposobilo naozaj to tehotenstvo alebo jej ten jej hybrid nieco miesa do jedla????
Ja uz len cakam kedy vyjde na verejnost iba s vystrihom a vrecom na hlave.
od hlavy az po paty vyzera strasne….
heh, jaky titulok, admin! a ten clanok…haha…no, este stastie, ze som uz velke diefca a nepocikala som sa od smiechu.
a nevyzera az tak zle…len na tych poslednych fotkach. to oblecenie sa jej nehodi…ale tak, snad je stastna atd…
Tuším to bude mať následky, pretože takéto vulgárne správanie sa stalo zaužívaným.
Nové slovné spojenie, hrboľaté, nevkusné, neslušné, vzbudzuje záujem a kazí túto spoločnosť, milý admin, kam kráčaš?!
Uvedomelá spoločnosť sa zakladá na hodnotách inteligentných ľudí, tu to tuším naberá spiatočku”.
S pozdravom
KLEOPATRA DRASTOJEVIČOVÁ
Preboha, som sa zľakla. Christina sa teda vie doriadiť. Úplná umelina, od silikónov, cez vlasy, príšerný makeup až po solárkovú pleť… Ale speváčka je skvelá.
Kleopatra, keď máš niečo proti Adminovi a tejto stránke, tak absolútne, ale -a-b-s-o-l-ú-t-n-e- nechápem, prečo tu ešte vôbec chodíš???!!
Budem sa opakovať, ale za týmto si stojím: Ak sa toto čudo, ktoré padlo do temperiek niekomu páči, tak je Ú C H Y L N Ý!!!!!
Co ti jebe? Jake cecky
k takym je jej aj hlava mala, anatomicky to vobec nesedi!!
http://farm1.static.flickr.com/218/524363202_8d7af9f760.jpg?v=0
tu vidiet na tom pravom ze je TO TAM … inak cela vyzera ako z pornooskarov, no ale čo, šak to je štýl, sa mi to páči
tak jak sa mi niekedy pacila v minlosti tak sa mi teraz doslova bridi.. a ako bez urazky.. co za oota ma pri sebe? To sa jak da k takemu skadezadku dojst?
Mne sa páčia jej namalované oči hlavne jak ich má jak kleopara
Kleopatra, Kleopatra, nejedz tie bedle, vidíš ako to zamávalo s Adminom.
Admin – skvelý komentár
Na Christine pôsobia naturálne síce len žilky na jej prsiach a jej manžel , ale podľa mňa sa to do jej sveta hodí. Páči sa mi, keď sú ženy upravené. V jej prípade je to až veľmi preexponované – image luxusnej prostitútky, uznávam, ale je to showbiznis.
kedysi som ju tak obdivovala
ale toto.
omg
to je co.
ved vyzera ako po chemoterapii
aj napriek tomu,ze sa niekedy “pomyli” v make-upe resp. pri obliekani,mne je sympaticka…..to skor zasnem nad tym,akeho hrozneho ma manzela..taka krasna zena a takeho bezdomovca….bleeeee
dokaz ze xtina je jeba : napr.
link
heh tomu sa vravi pirodzena krasa
))hehe
no hej to by bola aj moja babka jeba nasvietena 1000-kou neonkou…Pri pohlade na prve fotky mi ako prve napadlo- zapal priedusiek.No Britney sa mi momentalne zda ovela krajsia a prirodzenejsia,v prospech X-tiny hra zas boží hlas.
ona je uz uplne mimo, proste je mi na vracanie ked sa nu divam….. jedine dobre fotky su tie s tym jej synom, kde ma este k tomu aj peknu ciapku
…a prva foto čistá Halina…
voskovy klon dolly buster
tak tuto tetu si mozem uz pustat iba na gramofone, alebo CD prehravaci, TV uz neprichadza v uvahu
všetko už bolo napísané..akurát by si ešte mala vyliať cisternu makeupu na tie prsiská aby zakryla tie žilky..hm
je to jej telo a jej zivot, nech si s tym robi co chce. Ktovie co jej za par rokov povie na tieto jej fotky jej syn.. To je jedine, nad cim by podla mna ako mama mala porozmyslat. Inak tie prsia budu podla mna prirodzene, asi stale dojci, lebo vtedy sa tak velmi zvyraznia tie zilky na prsiach.. No a ked prestane, tak si to da urcite doplnit, lebo ocividne ju ukazovanie takehoto dekoltu bavi..
Nejako nam cica stale viac a viac ospatnieva!!!!!!!!!
Na prvych fotkach vidno,ze vizas si musela
spravit z nejakych pricin sama!Vlasy a ten make-up su uplna katastrofa.A ako ceresnicka na torte su tie otrasne umele mihalnice.No a na fotkach nizssie ma sice profesionalny make-up,no aj tak to uz nie je ziadna slava.Jej akoze ofina mi pripomina casy,ked som mala asi 10 rokov a odstrihla som si ju sama.No a potom som tyzdne plakala,ze mi to nedorasta! Silikony jej riadne padli,no nebojte sa,zachvilu si ich da povylepsovat!A jej moda,to je uplne dovidenia.Odkedy porodila,nosi stale leginy ako taka lacna,prijebana stetka.
Bye-bye
no, skoda dako blizsie konmentovat…strasne daco
tie nechutne zily na prsiach…fuuuj, na hubu si mala natriet radsej ho…,
otrasna farba…cela je prirodzene nechutna…presne tak…transvestita.
och som skoro zabudla vinikajuca farba na vlasy..hh..
STETKA:D
mali by jej zakazat malovat sa
strasne moc mi na tych foto z MTV awards pripomina Lolu Ferrari
myslite si, ze si uvedomuje, ze vyzera veeeelmi lacno?
no…ja mam taky pocit ze kazdu chvilku vybuchne…alebo resp. praskne
neverim ze sa jej niekto pozeral do oči
ona si tusim dava make up na cely dekolt aj cicky ne? tak to fakt minie dve ampulky denne
to je zena?
ADMIN a aké HUBY si to pojedol ?
je otrasna ze dom voskovych figurin sa blizi
tiee jjej ceeeeeeeeecky !!!!! hrozne daco … a make-up ani nehovorim …. tie fotecky kde je s malym su najkrajsie
je…VELKA
Kentúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúús tie cecky nechapem ako to moze mat hnus.
Kika Kika
UBER PLASTU
Podla mna su tieto cecky prave. Fakt.
ako tie cecky ak su pekne,tak zožerem hajzlovu kefu. šak su neskutočne žilnate ! na prvych dvoch fotkach teda kvalitne. a vyťahane su určite aspoň po pupok ak nie po pi*u
ale ako pohoda inak a ma pekne vlasy
ale aj tie dychaju kvalitnym chemlonom… kde su tie časy,ked bola tak prirodzene krasna bez premachlenia? :-/
vyzera nechutne ubocho LACNO ako tretotriedna pornoherecka a tie prsia zilave grrrrrc humus a ten styl totoalne mimo christina je uz uboha ide to snou dolu vodou……..a taka zmachlena ze koniec ako masku keby mala na ksichte no humus ine slovo sa nehodi…
ALE DIEVKY NETREPTE SOMARINY, AJ TAK JEJ VSETKY IBA ZAVIDITE
fuha sak vypada jak pornohviedza sometimes like transvestita, najviac sa mi paci v tom zltom svetri
ja tu ziadnu Christinu nevidim. Vidim tu akurat akusi slapku
Baby, na tej fotke z letiska , co ma tu ciapocku, neviete ci by som ju zohnala aj na Slovensku? Aspon nieco podobne.
tu ciapku? no jasne najdes ju na slovensku, skus napr stranku http://www.mimibazar.sk aj tam take mavaju
..piče táá teda dopadla !!!
A nejaky obchod nepoznate, kde by som si ju mohla normalne kupit?
na tej poslednej fotke mi pripomina Dadu Patrasovu. No a k ceckom…oooobrovske, s nimi moze kludne aj toho svojho hobita zarasteneho vyfackat.
fuj
akoze fajn mlada baba bola nech sa pretrca ,ale teraz spravi si decko a toto robi dpc sak keby ja som jej decko tak sa hanbim …
podla mna ona to decko nekojila….sak ty vole take take prsia?!? no bude silikony alebo nekojila…
dolly buster schová do vačku
aj s tým ksichtom !
zacina mi pripominat Donatellu Versace
no kedysi to bola celkom pekna babula…ale toto…kto jej robi make-up??? mali by ho zavriet. vyzera ako z umelej hmoty… a to farebne co ma na sebe v kombinacii s ksichtikom…mohli by ju angazovat do porna…hrozne…
neni to jej vec ???????????
A čo ako?
asi jej postoj k plastom
ale aj tak si myslím, že jej výzor sa, vhľadom na prostredie v ktorom sa pohybuje, dá tolerovať…
fuj tak to je uz ake nechutne … tie lajdy si kam na buduce vytlaci? …
a pripomina mi dolly buster … v tom blond
…
ako po kazde zmalovana jak nacelnik cikario … fuj …
ceckyyyy……
a suhlsim s KLEOPATROU DRASTOJEVIČOVOU, straca to tu uroven….
ale ceckyyy su ceckyyyy…..
Fuj, du ven blejt…
fuj fuj fuj a este raz FUJ…Cristinka toto si prehnala
10kg mejkapu bleee
ona je otras …
boze tie biele vlasy…. umelana aaaaach!!!!
christinu si mozete vycapit v aute na predne sklo a mate novu reflexnu vestu aj airbagy zaroven
…..no co dodat nie je nad prirodzenu krasu
mnoo,myslim ze v tomto pripade sto -percentnne plati MENEJ JE VIAC kua!!!!!!!!!!
ona mi NESKUTOCNE pripomina jednu kamosku:D
Christina, zlatko: no co ti jebe zelene prsa? Este chlpate budiz, ale zelene????
Inak jake stastie, ze ten maly sa podal na mamu, niekedy je genetika milosrdna
christina je strasna jebacka. aj ked je premalovana ako stary moskvic, ten nasraty a hlavne povysenecky vyraz tvari sa mi velmi paci.
ten malý sa podobá na fotra
no je čím ďalej,tým škaredšia….. mala by sa na seba pozrieť do zrkadla predtým,než vôbec vyjde na ulicu….
a admin zabudol povedať …vdaka bože aj za to že X-tina má šminky lebo ináč by vyzerala prijebane …..hoci viac prichujnisto vyzerá s nimi..
co ti jebe, kolko omietky ma naflacane na papuli
nooo ved má silikoný a malé bábo…tak čo by ste celi….. ale aj tak je to najlepšia speváčka na svete !!!!! a lubim ju aj ked bude vyzerať ako transka
tie kotky kde ja na mtv vma tak tm je supeeer aj make-up sa mi paaci ma peckove oci tam no luuubim ju to je moja laasenka
takto špatne nevzerala ešte nikdy…
blbé…
ale hlas má suprový teda…
:p
dobre neeeee
meka-up je fakt super………..!!!!!! a to frebne jej pasne!!!!!….sexica
hm noo zaujimave vsak ked ma niekto peniaze tak si moze dovolit dat zvecit prsia ,,,:)
tie vytlacene silikony sa fakt niekomu pacia?
najsam fasa je fotka s mikrofonom, ktory vyzera ako hajzlova kefa. Christy na nej vyzera ako Nora mojsejovie. Krasna papulka, fakt
no ved co uz.trochu jej nevyslo.ale ma pekne baby a asi kvoli nemu ma tam tu jednu fotku dobru.inak NERIESIM
vauuuuuuuuuuuuuuuuu
what a f…..???
kkkkkkkkkoooooooooooookkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooooooottttttttttttttttttttttttt
prsnate blondiny mozem ale tuto lezbicku neforemnu kleopatru by som ani neosukal…otras.
…no a čo?!
no vidno ze to ma silikony na 15-tej fotke jak tam zboku vidno ze to ma ten typicky tvar a okrem toho asi aj s porodom sa jej prirodzene zvacsili takze teraz z nej je nova Dolly Buster ale inak otras ten make-up jak omalovanka vazne bola krajsia ked bola mladsia a menej umela…
to co ti jebe hana.. kurwa sak akose po aaa ked je taka odporne namalowana vypada ako jeblonka wole.. a more co kozy nesu secko .. a wobec to neni pjekne.. fuj vy hovada.. a jaka je odporna!!!
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO…DIčAK O DA MUJLA..KAMUXI…šUN Už NAčO………..maker má:D
Ona nosi neskutocne mnozstvo make upu…..des
je odporana hehhe tie cecki ach bose fuuuj neco starasne
ty kks tak toto je des! a ja že sa poučila z čias, keď nosila všetko ružové a vyzerala jak barbina… no ja by som takto vyzerajúcu mamu nechcela… síce jej decku je to teraz jedno. snaď sa poučí a dá sa do poriadku, aby jej synovi nesmiali, že jeho matka vyzerá ako matrioška s kozami ako glóbus…
Jednonáčné JEbA !!:D
co vam robi.sak te je jej vec jake ma cicky.a podla mna my sa do toho nemame co starat
vyzera jak lady gaga… a ta je tiez riadny grc!!!!
ty kokot to su jeby