4 Mar, 2011
Napísal/a | Komentáre: 29

Štýl a lá: Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman sa narodila 20. júna 1967. Už vo svojich 14. rokoch sa začala objavovať v seriáloch Winners a Five-Mile Creek. Hviezdou sa stala aj vďaka seriálu Vietnam. Medzinárodný úspech jej v roku 1989 priniesol psychologický thriller Dead Calm (Úplné bezvetrie) režiséra Philipa Noyce.

Za výkon vo filme To Die For (Zomrieť pre…) získala Zlatý glóbus. Nicole Kidman získala v roku 2003 Oscara, Zlatý glóbus a cenu BAFTA za herecký výkon spisovateľky Virginie Woolf vo filme Stephena Daldryho Hours (Hodiny).

Nicole Kidman sa v roku 1990 vydala za Toma Cruisa, s ktorým sa jej nepodarilo otehotnieť, a tak si adoptovali dve deti – Isabellu a Connora. V roku 2006 svoje „áno” druhýkrát povedala country spevákovi Keithovi Urbanovi. O dva roky neskôr sa im narodilo dieťa s menom Sunday Rose Kidman Urban.

Tento rok ju uvidíte vo filme Trespass po boku Nicolasa Caga a v romantickej dráme Hemingway & Gellhorn.

Pikošky na to: Nicol patrí medzi generáciu herečiek, ktoré svojim oblečením nechceli šokovať. Jednoduchý, elegantný štýl s malými opätkami ktoré nosí vďaka tomu, že jej partneri boli vždy o niečo menší, herečku úplne vystihuje, aj keď jej to občas nevyjde. Páči sa vám štýl Nicole?

Napísal/a dňa 4.3.2011. Pridané v Celebrity, Nicole Kidman, štýl-neštýl.

  1. lukky hovorí:

    prvy a nicole je super :P

  2. lukky hovorí:

    len jej muz mi pride stale dost teply :/

  3. quix hovorí:

    boze to si ta holka nevie najst konecne vyssieho chlapca? je to smiesne..

  4. janka hovorí:

    to asi kvoli výške manžela nenosí nikdy platformy

  5. rika hovorí:

    s tým botoxom to prehnala, ale ináč to bola veľmi pekná žena

  6. deni hovorí:

    šaty veľmi pekné, len na tú botoxovú tvár si neviem zvyknúť

  7. janka hovorí:

    ona ma nieco s kozami. neviem to identifikovat. nie je to plastika, silikony a tak. ale naozaj ma na kazdej fotke nejak inak zdeformovany hrudnik ….

  8. zombie hovorí:

    Belšia už nebude.

  9. littleloca hovorí:

    Nicol ma silikony.
    Bola to krasna zena, ale co so sebou porobila je otrasne. Tie kackoidne usta a tvar bez mimiky…necudujem sa ze uz ani nehraje v kvalitnych filmoch…ked ma jeden vyraz ako steven segal :D

  10. giselle hovorí:

    a ona teda kolko meria, ked kazdy jej chlap je o pol hlavy nizsi?! Ved nema 2 metre, nie je gigant!

  11. cherie hovorí:

    ona meria 179 cm a je známe že chlapi v hollywoode sú malí takže sa nečudujem že sú jej všetci po ramená.. A inak bola nádherná pred plastikami podla mňa..

  12. ava11 hovorí:

    Nicole je prekrasna etericka bytost, je jedno co ma na sebe. Mne osobne sa napriklad po tej plastike ksichtu paci este viac, aj ked je ju dost vidno. Len tych chlapov si vybera otrasnych, myslela som, ze vacsi grc ako Cruise (fyzicky) uz nie je, ale tento Urban je este horsie. WTF ma s hlavou?? Je obrovska !!!

  13. jeny hovorí:

    to co ma byt na tej prvej fotke? ona je tam tehotna? kedy ona bola tehotna? ved si dala vynosit decko inej zene, ne?

  14. deni hovorí:

    to jenny: prvú dcéru porodila sama, druhú si dala vynosiť

  15. Sue hovorí:

    jej sa hodi styl Bree Van den Kamp /Marcia Cross/ zo zufaliek..a vyssi chlap..a menej botoxu..

  16. drina hovorí:

    ma skvely styl. nie prehnane extravagantny, naopak zensky etericky, aj napriek botoxu je este symposka a jedna z mala ktora nie je hollywoodska stetka.

  17. bajtika hovorí:

    Najkrajsie vyzera v tych purpurovoruzovych satach s tmavorysavymi vlasmi… Vtedy je vyrazna, ma iskru a nie je nudna :P

    BTW. Littleloca, vyraz tvare Steven Seagal – mas pravdu :D DDD

  18. gabiiika hovorí:

    taký jednoduchý, minimalistický štýl, ako má Nicole, nikomu neuškodí..škoda, že sa ňou neinšpirujú viaceré hollywoodske hviezdy :/

  19. xy hovorí:

    ja chcem tie prekraaaasne biele saty s tou podtlacou od hora az dole vzadu !! su bozskeeee

  20. Nin hovorí:

    ona bola pekna s rysavymi vlasmi vela, vela plastik dozadu. teraz sa mi, s tymi peroxidovymi vlasmi a divnych ksictom uz vobec nepaci.

  21. Angie hovorí:

    má botoxový fejs a je až moc bílá, ale čo tam po tom… tá postava!! teta Nicole sa očividne snaží

  22. Niah hovorí:

    okrem zlatej salonky a kozeneho cuda velmi pekne :)

  23. moncika hovorí:

    vsetky topanky s otvorenou spicou, to snad neni mozne.

  24. monika hovorí:

    vážne som si nikdy nevšimla že nosí tak malé opatky, závidím…aspoň sa jej pohodlne chodí…

  25. jenny hovorí:

    diky deny. som nevedela ze ma dve deti (okrem tych co si adoptovali z tomom)

  26. Kirsten hovorí:

    nicol je zvlastne zaujimavo netypicky krasna…ako nejaka bohyna z cias herkulesa :) ))

  27. eliot hovorí:

    Ma uplne super nohy, trosku mi pripomina Veskrnku v mlasom a aj umelejsom vyani.

  28. eliot hovorí:

    ojoj, nepise mi “d”

  29. Mici hovorí:

    škoda botoxového ksichtu a tzv. botoxového obočia, čo dodáva muflóní výraz

    ale vždy bola taká chladne sexy, a Eyes Wide Shut je môj oblúbený film

    takže thumbs up za štýl Nicole Kidman

Pridať komentár