14 Jul, 2011
Napísal/a | Komentáre: 35

Angelinina Shiloh sa opäť podobá na dievčatko

Najstaršia biologická dcéra Angeliny a Briadka Pitta Shiloh (5) opäť vyzerá ako dievčatko. Aká náhla zmena.

Keď sme videli Shiloh naposledy vo viazanke, košeli a chlapčenskej vestičke zhodli sme sa, že na jej vývine môže byť niečo v neporiadku.  Až tak, že by mohla mať poruchu sexuálnej identity, čo v praxi znamená, že miesto TEJ Shiloh sa môže cítiť ako TEN Shiloh. Zahraničné médiá už dlhšie rozoberajú túto ošemetnú tému. Shiloh je ešte veľmi malá na to, aby sa nad ňou vynášali súdy, ale jej fascinácia chlapčenským oblečením a hračkami je neodškriepiteľná. Ako aj fakt, že väčšinou ako také malé “chalanisko“ vyzerá. Ja tak nejako túžim, aby z toho chlapčenského správania vyrástla. Bol by hriech, aby dievčatko s tak krásnou tvárou raz nechodilo po červenom koberci v nádherných šatách a nevyrazilo nám všetkým dych. Niet nad stereotypy.

 

Najnovšie  ju paparazzi zvečnili spolu s Angelinou a tmavou sestrou Zaharou na letisku v Los Angeles:

 

  1. ja hovorí:

    zeby prva ? :D

  2. lulu hovorí:

    jeeeeeej, pekne decko, usmev angelina, inac cely brad…:D

  3. Lee hovorí:

    jake piekne dieta. vidno ze je po rodicoch obidvaja blondaci od priirody

  4. chefchen hovorí:

    a ten lozklošný žub!čučuču…

  5. locco hovorí:

    A ten vychcany pohlad Zahary. Urcite uz teraz jej lopkuje hracky.

  6. sasinka hovorí:

    krásne dieťatko:)

  7. titi hovorí:

    bože TÁ Shiloh keď vyrastie, to bude iná krásavica, už teraz to vidno, ústa po mame a oči po otcovi, dúfam, že sa jej dospelosti dožijeme :D a taktiež sa modlím, aby jej inteligencia bola priamo úmerná jej kráse, amen :D

  8. chips hovorí:

    Malá je krásna…ale má po kom :)

  9. lilu hovorí:

    ten sialeny vyraz druha foto zdola je cista angelina :D …a podla mna vyzerala vzdy ako dievca, ani tu nema ziadne ruzove sukienky…a ak ja budem mat malu princeznu urcite ju tiez nebudem ako krepaňa obliekat do ruzovych infantilnych veci od hlavy po paty…

  10. Cicamica hovorí:

    Shiloh je krásna…ale tá jej satanská sestra Sahara…má taký hororový výraz v tvári… v noci by ju ani vidieť nebolo, len dve svietiace očiská, vôbec sa mi k nim nehodí…a to nie som rasista, aj chlieb mám najradšej čierny

  11. sissi hovorí:

    a ake ma polakovane nechty sestra Sahara :)

  12. giselle hovorí:

    ale ved budte zhovievavi, kebyze ste mala cierna osirela opicka vyrastajuca v rodine, kt. tvori Brangelina a ich 3 dokonale arijske deticky, iste by aj vam nebolo lahko na dusi. (A ja nejsem som rasista, pro mne cikan jako cernoch;) )

  13. sumienka hovorí:

    Ale aj tak je to dievcatko dost divne oblecene, u nas v skolke by sa jej smiali. Ale ona asi bude mat domacich ucitelov, ktovie?

  14. LoL hovorí:

    Sumienka a ty si čo 6 ročné decko ??? … Tá malá je oblečená za stovky eur … a myslím že je to lepšie ako nejaká Suri, kt. je oblečená v poltopánkach,v sukni a s holými nohami uprostred zimy :-)

  15. emma hovorí:

    obe chodievaju jebnuto oblecene.

  16. Anonymous hovorí:

    ta je nadherna.

  17. moncika hovorí:

    bude z nej vazna kraska…

  18. ivyka hovorí:

    aaaa ta predposledna fotka….az som sa tej ruky zlakla.ako mrtvola, desiveee

  19. luccyja hovorí:

    vau, ona bude ina kraska ked podrastie

  20. fashion icon hovorí:

    zlatucka je, tie zubky.. ♥

  21. Hubabuba hovorí:

    bohvie co uvidela v tom aute ked sa tak potesila :) je to fesanda :) )

  22. Boa hovorí:

    shiloh je NÁÁÁÁÁÁDHNERÁÁÁÁ !!!!! asi najkrajšie dieťa aké som videla :)

  23. Fiertucha hovorí:

    Shiloh bola vzdy krasna,Sahara to uz zacne mat tazke,ako jej sestra,vsetko sa bude tocit okolo jej krasnej sestricky a neverim,ze ju to raz nezacne serkat.

  24. aja hovorí:

    niekto asi nevie poriadne citat, je tam napisane AngeliNIna, nie Angelina. :D

  25. sole hovorí:

    Shiloh je pekné dieťa
    len tá Andželína by mala so sebou niečo urobiť. Taká je strašne vychrtlá…

  26. pelka hovorí:

    ona bude kraaaasna az vyrastie

  27. yuyo hovorí:

    Aj Angelina bude ešte možno niekedy krásna :-)

  28. Laly hovorí:

    ona bude prenadherna ked bude velka..

  29. surimi hovorí:

    krasnucka je, tie ocka a usta, cela mama..:)

  30. Anonymous hovorí:

    ovela krajsia ako Suri …

  31. janka hovorí:

    ja práveže ľutujem že má hubu po matke.. inak je zlatá!

  32. Lea hovorí:

    krásne dieťa..a fotky v aute su take chutne :)
    ovela sympatickejšia jak malá suri,to,že je dievča obliekane ako chlapec mi príde normálnejšie jak tie nechutne ružove veci,a topánky na opätkoch na deťoch..
    loccov komentár ma dostal,3minutovy zachvat smiechu som dostala :D

Pridať komentár