Pribratá Vanessa Hudgens a jej dvojníčka
Odpovedaj do 3 sekúnd: Ktorá z týchto dvoch je Vanessa Hudgens?
Pôvodne som vám chcela vyššie položiť otázku: “Ktorá z týchto dvoch vyzerá prijebanejšie“, ale nakoniec som sa na to vykašlala. Teda… teoreticky. Vanessa Hudgens má taký ten večný výraz tváre, ku ktorému mi google v mojej hlave vždy vyhľadá jediné možné slovo, dokonale vystihujúce a opisujúce túto malú (vtrkú) trtku: prijebaná. Ospravedlňujem sa, milá Vanessa, že mi tak pripadáš, ale ten tvoj vyškerený ksicht vo mne nekontrolovateľne vyvoláva spomínané pocity.
Vanessa má mladšiu sestru Stellu, ktorá sa na ňu veľmi ponáša. Dúfajme, že životná cesta mladšej Hudgenky ( hrozné slovo) sa bude uberať inými chodníčkami ako tými, po ktorých kráčala (šľapala) Vanessa. Minimálne by sa jej nahé fotky nemuseli objaviť na internete a tiež by mohla oželieť chodenie s gayom a fetovanie.
Vanessa aj Stella spolu trávia veľmi veľa času a vyzerá to tak, že si rozumejú. Vanessa je dokonca taká super, že mladšej ségre požičia svoju čudnú čiapku s uškami. Mať v horúcej Kalifornii narazenú na hlave túto huňu je určite požehnanie. Ale hlavne, že sú dievčatá cool. (Vanessa je teraz cool trochu menej, lebo kvôli novej filmovej úlohe sa dala ostrihať a pribrala niekoľko kilogramov. Celkovo pôsobí ako nasratá lesba.)






Nový image Vanesky H.


Napísal/a sugar dňa 1.8.2011. Pridané v Celebrity, Kto s kým, štýl-neštýl, Vanessa Hudgens.












zeby prvykrat prva???
na tej druhej fotke odspodu vyzera jak muz.. prsia ma jak erik lakatosovie
a na uplne poslednej fotke vyzera ako 13 rocna clenka romskej komunity
na fotke nad článkom sa mi jej sestra podobá na Amandu Bynes ..
ja ten jej styl nepochopim a teraz vyzera ako cikán
Vaness by mohla teraz chodit s Effiem on by mal konecne dobry pocit ze je s chlapcom…jej segra je asi rovnako sibnuta ked nosi hentu huňu na hlave ako 5rocna….
par kil pribrala a vyzera ako uplne iny clovek, ci skor ako chlapina
sugar, jedna vec je, že maš dobre komenty k fotkam nad ktorymi sa každy zasmeje..uznavam… ale zase keď to niekedy čitam ako naraž na vyzor tych celebrit si hovorim, že by som chcela vidieť teba..xixi
hentá vpravo. Vyzerá jak cigaňa z osady. fuj.
Jako keď pozerám tieto komentáre a články na tie celebrity tak … Jako malý by ste a uvedomiť že sú to celebrity a môžu si to dovoliť ….A nie sú to obyčajný ľudia …. Ako my …. A ešte niečo tá ktorá sem dávam články tak chcela by som teba vidieť ako by si TY vyzerala keby si bola celebrita a spoznala by si Vanessu alebo niektorú s celebrít to je jedno aká … A či by si ešte na ňu písala že je alebo ti pripadá jak jebnutá atď …. Jako kuknite sa na seba ako vy vypadáte až potom na druhých ….
Re Miska: a ty si zakomplexovana pi… ak sa nevies povznies nad celevriti a myslis, ze su bohovia a nie obycajni dementi ako vsetci, tak koniec… a to je moj prvy chlapsky prispevok po tom, co to prebrali na pikoskach zeny.. sorry, je to citit, ale nemam to za zle… dufam, ze to nie je moj posledny prispevok
)
)
P.S. a teraz do mna, chlapa jedneho hnusneho hovadskeho
ona kilecka zase zhodí, vlasy dorastú a bude opať milučká a sladkučka Vaneska
a tato vanesa je akoze kto?
sugar len tak ďalej, mne sa luubi jak to píšeš
a môžeš byť na nich hnusná a poriadne sa na nich vybúr, je mi to celkom blízke
Gonzales, prehovoril si mi z duše
predtym vyzerala ako sexi ciganečka, teraz uz len ako ciganečka fajnovo zo štúrovej(nr)
Mě stačí přibrat 3 kila a prsa mám o 5 čísel větší,ale jak koukám…Vanesce nadváha se na prsou neodrazila..
haha ERIK LAKATOšOVIE
a tú čepičku by som si pri mínus 20 rada požičala
… Bibi, si šťastná žena. Ticho závidím.
Ja so nestihol odpovedat v casovom limite. Co teraz?
locco, teraz môžeš o cukrovinkách čierny princ iba snívať, TAK!
gonzales, ako sa opovažuješ znevažovať prejav hodný Moriky Nojsejovej, ktorá sama o sebe je ta najväčšia ceľebrita zo všetkých! Hrôza! A vôbec mi nehovoríš z duše, aby si vedel…
to je dobre, ze zacala brat seriozne role. Po filme Sucker Punch neviem pochopit ako mohla hrat v tej konine High School Musical.
Blondieeee http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSiFwIhhpnAOrTrsn5_hKc6ZijIEBnbXSZxrVCaV5z72m6OZmiR_w
erik lakatosovie
akooo väcsie teplaky uz nemaly??? fakt vyzera ako cigana… fujj
Oh moj boze. Tato pipka.. je mi z nej zle. Sugar… tebe vzdy rozumiem.
ten jej výraz tiež nemusím, pripomína mi jednu cigaňu, čo žobre pri Bille; a ako sa tak pozerám, jej sestrička dopadne ako mladšia sestra B.Spearsovej
fuj uplna cigana dobre ze ju zack opustil:D
ciganecka?????….buzeranti ste!!!!….ze ma tmave vlasy?…tak uz ciganecka,stetka …a neviem co…
to čo tu čítam je hnus… a závisť je strašná sviňa
KOkos akože milá autorka klobuk dole.. zbožnujem vanessu aj stellu je teda bola moj vzor ale ako si to napísala.. doteraz sa šulam na zemi.. no čo treba aj to vyburit sa na celeritach šak oni to nikdy nezistia..
)