NAJ outfity tohto týždňa
Tento týždeň uvidíte, ako Ashton Kutcher surfuje v daždi a iné zaujímavosti, o ktoré nesmiete byť ochudobnení.
Jennifer Garner čaká aspoň štyri deti naraz. Aspoň podľa veľkosti brucha. Hovorí, že to bude len jeden chlapec, ale to si myslela aj istá indická žena a porodila ich šesť. Život je skrátka plný prekvapení:)
A čo bolo tento týždeň? Kate Beckinsale, aj keď nemá ultra krátke šatičky, zato má výstrih po pupok, Katy Perry behá stále s modrými vlasmi, Madonna má ešte stále potrebu ukazovať sa na verejnosti. Miranda Kerr má strašne chudé nohy, Salma Hayek je kosť a Taylor Swift nosí dáždnik. Asi kvôli dažďu.

Amanda Seyfried

Anne Hathaway

Ashton Kutcher

Britney Spears

Cameron Diaz

Darren Criss

Jennifer Garner

Kate Beckinsale

Katherine Heigl

Katy Perry

Lana Del Rey

Madonna

Miranda Kerr

Salma Hayek

Taylor Swift

Cameron Diaz

Dita Von Teese

Drew Barrymore

Hugh Jackman

Mary-Kate a Ashley Olsen

Olivia Wilde

Tom Cruise
- attends The Weinstein Company with The Cinema Society & Forevermark premiere of "W.E." attending the Ziegfeld Theater on January 23, 2012 in New York City.
- .
Napísal/a dominique dňa 27.1.2012. Pridané v celebritný guláš, štýl-neštýl.




























Miranda Kerr krásna a konečne prvá
Cameron hviezdy na oboch foto … ta ma teda supr styl
camerom je na tej prvej fotke velmi pekna a este sa mi paci katherin heigl a kate beckinsale
Olsenky brrrrrrrrrrr…….nevyzerajú tak vychudnuté…++
britney ma normalne vlasy, ci to som len zle videla???
Madonna si myslí že keď sa postaví ako 15 ročné dievča že bude vyzerať mlado?
… Jennifer Garner je neuveriteľne nesympatická a škaredá žena. A hotovo. Hlasujem za Cameron Diaz.
olsenky ako tetky z trhy, cameron super, dita wooow, a katky sú fajn, a britva je konecne v uzadi medialneho ruchu – good job
tie olsenky si doma pred zrkadlom trenuju ako vyzerat co najdebilnejsie? v inej poze som ich tusim ani nevidela, jedna natocena k druhej a vyraz utecenkyn z ustavu pre dusevne choroby. nikdy som nemala rada dvojicky a nikdy by som ich nechcela, ved naco by mi boli 2 rovnake deti ale uz aj ked rovnake ale este aj hentak pri….e tak to je konec.
ze nikdy som nemala rada dvojicky…ty si jaka truPPka..
energy star, tusim si to ty, kto je tu prijebany… a co ak ich nahodou budes cakat??, to jedneho sa zbavis ci ako??? fakt si truba, nemam slov
energy star wtf??:D:D:D:D:D:D
ty mas asi malo rokov,naco by boli 2 rovnake deti??:D:D:D
pobavila som sa:D
inak ti japonci su vsade,este aj Mirandu otravuje:D
energy star povedala svoj osobný názor a teraz ju/ho všetci zlynčujte. Pri*ebaní netolerantní jedinci. (neviem ako inak vás mám nazvať)
Anonymous: hovorim ze Olsenky su pri…e, nie vsetky dvojicky. A dobry napad ked ich budem mat tak si vyberiem to krajsie a to si necham. (Toto bol sarkazmus – pozn. enrgy star) Aka otazka taka odpoved a laskavo neurazaj!
Mia: nemam malo rokov len vlastny nazor.
Kimika: som ona
a dakujem, vela ludi nema zmysel pre humor a nadhlad.
Lana Del Rey a Miranda
BTW, tá žena, čo porodila šestorčatá je Afganka, nie Indka.
Páčili sa mi Kate, Taylor a Olivia. Olsenkám a Káčerovi jednoduho nerozumiem.
Tom a jeho kabelka
Madonna je nechutnáá!!tak ako aj britney…Lana del Rey ma krasnu bundu ktora stala 800 eur
presne viem odkial ju ma kaca jedna…
Kate Beckinsale je parádna
Cameron a Madonna ♥
energy star, ja som urazila len teba, ale ty kopu matiek dvojiciek, vratane mna…. a presne, ked budes mat dvojicky, tak si vyber to krajsie, hlavne u tych jednovajecnych…
chcela by som vidiet ako sarkasticky si vyberala jedno zo svojich deti sofia zo sofiinej volby, hahahaaha, sarkazmus jak svina
Ked Jennifer Garner caka sest deti, tak autorka este nikdy nevidela tehotnu zenu, rada by som videla ci aj ona nebude raz velryba…
Britney: zasa idu do mody plesnive rifle? no zbohom…
Naj je bezkonkurencne Miranda a Cameron, Anne je v pohode, takisto aj Lana, aj ked bez tych tenisiek by to bolo lepsie, Britva vyzera aj napriek mierne gycovitemu ohozu na pocudovanie v norme, Olivia ma zaujimavy vrsok a Olsenky zase chutne kabelky
Britva ma celkom pekne vlasy, no konecne..Ved nie je skareda, keby sa torchu snazila,mozno to uz skusa..
Garnerka fakt nejako ospatnela,ale mozno je to len momentka a ani sa jej nedivim, s takym nakladom som uz fucala kade som chodila.:-))
Dita je ako vosk. figurina,ona asi nerobi nic ine, len si dava napichavat botox,ved to nie je normalne,nema ani jednu vrasku.
Kate B. ma ako vzdy nadherne vlasy .
Olsenky-jedna katastrofa na druhu,tvaria sa jak vyplasene sliepky,rozcapene oci a tie huby..to somcele nepochopila.
katy perry má fakt modré vlasy?
olsenky maju vzdy tak neuveritelne dementne vyrazy aj s tym zobakom vysunutym:D
jennifer garner je krasna zena tak isto aj kate beckinsale
Typujem, že si ešte nikto nevšimol aký je Darren Criss sexy
A musím podotknúť, že Olsenky sa strašne zmenili … Boli vážne veľmi pekné, ale teraz … Neviem, čo povedať
anonymous: takze nielen ze nevies citat ale si aj paranoidna. kde som urazila mamy dvojiciek? povedala som ze ich nemam rada a co je na tom. svoj nazor nezmenim aj keby si mi neviem do coho vynadala. a s tou sofiinou volbou si zabila. ked tu budeme brat vsetko vazne tak druhy raz Sugar prosim ta napis o kauze gorila aby sme mohli vazne reagovat. ako som povedala nemozem za to ze nemas zmysel pre humor a nadhlad.
Olsenky vyzeraju ako opičky
Kimika…ty si dobre mimo s tou Madonnou:) chcela by som teba mojka vidieť ako budeš vyzerať, keď budeš mať toľko rokov, čo ona:) a Jennifer Garner je náhodou veľmi sympatická:)

Cameron jak vždy otras:):) ale to už nie je žiadna novinka:)
Dita Von Teese krasna ako vzdy a madonne na starobu tusim vazne a seriozne zajebalo
ta Britney je hrozna…mozno sa snazi ale malo…ale je pravda ze plesnive rifle idu do mody