Webová stránka Vám prinesie nových klientov | Pikošky.sk
7 feb, 2012
Napísal/a | Komentáre: 0

Webová stránka Vám prinesie nových klientov

Máte firmu, a chcete ju prezentovať na internete? Ideálnym riešením pre Vás bude internetová stránka. Na to, aby mohla byť Vaša stránka funkčná budete potrebovať doménu. Dôvod, prečo si firmy zakladajú internetové stránky, a teda kupujú domény je jednoduchý. Každý, kto si založí firmu chce svoje výrobky a služby neustále ponúkať novým a novým zákazníkom. Najideálnejším riešením prezentácie v dnešnej dobe je propagácia spoločnosti pomocou webovej stránky.

Potenciálny zákazníci sa včas dozvedia všetky podstatné informácie! Najdôležitejším bodom pre založenie domény je samotný názov stránky, ktorý by nemal byť príliš dlhý. Názov stránky by mal byť čo najvýstižnejší! Neviete, ktorú doménu si máte zvoliť, pretože ak si otvoríte google zistíte, že domény majú rôzne koncovky – sk domény, cz domény, eu domény, com domény a mnoho ďalších! Na Slovensku si väčšina užívateľov volí sk domény.

Domény sa rozdeľujú na niekoľko stupňov, pričom väčšina užívateľom volí domény prvého stupňa. Registrácia domény je jeden veľký proces.

Viete čo sú voľné domény? Sú to domény, ktoré nemá nikto zarezervované! Aj vy si môžete zaregistrovať len takú domény, ktorá je voľná, čiže je nevlastní nikto iný, Voľnú doménu si môžete zaregistrovať aj vtedy, ak predošlý majiteľ za ňu neuhrádzal poplatky, alebo o ňu neprejavoval záujem.

Webhosting je spôsob, ako dať svoju web stránku na internet. Ak ste sa rozhodli zabezpečiť si webhosting zdarma, tak určite počítajte s mnohými rizikami – neodporúča sa hlavne pre podnikanie! Táto forma je vhodná najmä pre neziskové organizácie, či novozaložené stránky, nie však pre firemné prezentácie.

 

Napísal/a dňa 7.2.2012. Pridané v Celebrity.

Pridať komentár