Dean Geyer je novy chlap v Glee | Pikošky.sk
23 okt, 2012
Napísal/a | komentárov 13

Dean Geyer je nový chlap v Glee

Skupina Blue nie je z Nemecka. Celý svoj život som nejakým nedopatrením žila v hroznom omyle mysliac si, že tí chlapci sú Nemci. A viete ako veľmi ma to trápi? Nijako. Ale vás som pomýlila a to ma mrzí. Preto si to teraz idem vyžehliť. Týmto fešákom.

Deana Geyera môžete vidieť v novej sérii seriálu Glee ako Brodyho Westona. Hrá tam študenta na newyorskej prestížnej škole NYADA po boku Lei Michelle a.k.a Rachel Berry, ktorá je v novej sérii menej otravná a viac sexy. Medzi ňou a Deanom to v seriáli pekne iskrí. a preto sa nedivím, že neprajné americké bulvárne jazyky uverejňujú články o tom, že Leain (vyskloňovať tieto cudzokrajné mená bez toho, aby som ich neposlovenčila či nejakým spôsobom nesprznila je asi také ľahké ako zožrať vlastné chodidlo) priateľ Cory Monteith (Finn Hudson z Glee) zakazuje Leai (he?), aby sa s Deanom stretávala mimo natáčania. Kebyže to bola naozaj pravda, tak by som sa tomu až tak veľmi nedivila lebo Dean vyzerá tak ako vyzerá. Dobre vyzerá.

Dean si zahral aj v seriáli Terra Nova minulý rok a vidieť ste ho mohli aj v austrálskej verzii relácie „American Idol“, ktorá sa volá „Australian Idol“. Si predstavte. Dean má čierny pás v karate, dvadsaťšesť rokov, dve sestry, hrá na gitare a spieva, je rodinne založený, dobre sa znáša s deťmi, má rád škrabkanie za ušami, netreba ho často česať, je aktívny, a preto je potrebné venčiť ho aspoň trikrát denne. Ak nechcete, aby vám po ňom skákali sučky, musíte ho mať na vôdzke.

Dean a jeho fenka

Dean na skateboarde

 

 

Autorka tohto článku si je vedomá toho, že muži nie sú psy. Dúfam, že mi toto prirovnanie všetky psy odpustia.

 

 

Napísal/a dňa 23.10.2012. Pridané v Kto s kým, Lea Michele, sexice a sexoši, sexoši.

 1. Puchara hovorí:

  1

 2. kikus :D hovorí:

  puchi bože si mi to vyfúkla 😀

 3. lilus hovorí:

  nuz fajny chlap to je, asi zacnem pozerat ten serial a o com vlastne je?

 4. titi hovorí:

  Ach taká som rada, že konečne do Glee obsadili niekoho nad kým môžem … slintať 😀

 5. blabla hovorí:

  ee?

 6. Anonym hovorí:

  naozaj existuje niekto s tak nízkym IQ , že dokáže pozerať tento duševne chorý seriál ??? asi áno ,keďže ja ani neviem ,aká X-tá séria .Vyrastá nám generácia zdegenerovaných detičiek závislých na seriáloch, reality ,práškoch –juchú to sa bude žiť politikom v takej krajine .

 7. cristine hovorí:

  no.. celkom chrumkavý, ale niečo mi na ňom chýba :/ nemá v mojich očiach nejaký ten sexfaktor vyvolávajúci háranie a túžbu po ruji 😀 😀 skratka taký milý chlapček…

 8. Candy hovorí:

  mikrobradavky

 9. rian hovorí:

  ozaj ma mikrobradavky 😀

 10. Lea hovorí:

  😀 posledná veta ma rozsekala 😀
  ale fešák,ale glee nesledujem..peknu frajerku ma ale..teda,aspon na tej fotke vyzerá dobre..

 11. sischa hovorí:

  do prdele ,že mňam…..čím som staršie,tým sa mi viac páčia takýto zajačikovia….no však je krásny

 12. chjo hovorí:

  a ja ze odkial ho poznam, Terra Nova bol big fail a Glee je este vacsi

 13. andy hovorí:

  btw, hral ešte aj v Never Back Down 2 🙂

Pridať komentár