Justin Bieber cikal v restauracii. Do kybla | Pikošky.sk
11 júl, 2013
Napísal/a | komentárov 22

Justin Bieber cikal v reštaurácii. Do kýbla

Aby si to zapamätal. Keď cikáte na záchode, tak si to nezapamätáte a to je ozaj veľká škoda. Tiež je to podľa Justina najrýchlejší spôsob ako sa vycikať a vraj to rob každý, tak čo. Je to jednoducho kúl.

Incident sa vraj odohral už na začiatku tohto roka v kuchyni jednej reštaurácie v New Yorku. Video, ktoré natočil člen jeho partie Merry Gang of Swag (bez komentára), sa dostalo von až teraz.

Čerešničkou na torte je fakt, že na konci tohto aktu zbadal Justin na stene fotku Billa Clintona a neodpustil si poznámku: ,,Fuck Bill Clinton.“ Portál TMZ, ktorý video uverejenil sa poďakoval Billovi za to, že niečo Justinovi v minulosti iste musel urobiť. Nech to už bolo čokoľvek.

Ja som do kýbla cikať teda nikdy neskúšala, ale to, že je to cool si myslel aj môj spolužiak, ktorý sa pred celou triedou vycikal na hodine náboženstva do koša. Tiež som mala pocit, že sa po tomto akte cítil ako najväčší hrdina. A je mi tiež úplne jasné, že s týmto chlapcom majú spoločný aspoň inteligenčný kvocient.

Naozaj nechápem čo na toto tupom škriatkovi tá Selena vidí. Aby ste boli v obraze, oficiálne spolu nie sú, ale stále sa stretávajú. Justin takmer každú jej návštevu stihne odfotiť a vyhodiť na sociálne siete.

 

Napísal/a dňa 11.7.2013. Pridané v celebritný guláš, Celebrity, Justin Bieber.

 1. ee hovorí:

  debo

 2. lele hovorí:

  blbec

 3. wtf hovorí:

  posahane male decko

 4. martia hovorí:

  tento skonci minimalne ako britney spears.

 5. ewelyn hovorí:

  jej on cika postojacky???

 6. michelle hovorí:

  teraz sa čudujem že tu niesú belieberky aby ho obhajovali že aký je cool že sa vymočí jak pes všade…… sorry, aj ten pes je vychovanejší

 7. :L hovorí:

  ale ved tam ani nieje poriadne vidiet ci to je on…

 8. mimi hovorí:

  ja sa čudujem, že mu to išlo, keď sa na neho ten bodyguard, či kto to bol pozeral 😀 a michelle: neboj oni prídu 😀

 9. lilinka hovorí:

  Kto iný by nosil gate tak proklate nízko, jasné že to bol on 😀 Buzna malá nedorobená, by som mu dala trstenicou po tom šulinovi, ak ovšem nejakého má. Možno to urobil pre to aby sme si mysleli že je muž 😀

 10. dc hovorí:

  wtf? to co je za slovo „vycikal“ na pikoskach? to sa tu hrame na jazykoveny ustav? ked uz tak vymocil ale normalne vycural,vychcal ne ? vidiet ze pikosky klesaju, respektive sa skultrunuju kazdym novym postom…

 11. Didi hovorí:

  Zlatko Justin potreboval by si prefackať od rodičov úprimne.

 12. Lala hovorí:

  hahaha 😀

 13. Od 0:38 je vidieť jeho pridrbkaný face takže je to on a už si uvedomte že je to keket a že si doma vytiera kakáč 100dolarovkami a pritom sa smeje že sú to vaše peniaze(fanúšikovia)a že ľudia sú také ovce že uveria že je úžasný lebo niekde zajebe nijaké naučene vety ako ďakuje bohu a fanúšikom a blabla…trápne..fakt neviem čo na nom niekto môže obdivovať samé ojeby a sračkovú hudbu ach nech už upadne do zabudnutia…

 14. M hovorí:

  kto je to ten bieber?

 15. Natalia hovorí:

  Takto vyzerá, keď niekomu prerastá sláva, popularita a peniaze cez hlavu 😉

 16. xyz hovorí:

  ma v pici, dobre mu tak, moze mu kazdy oblizat rit 🙂

 17. hanka hovorí:

  ježiši tak asi na hajzli boli jeho fanusicki alebo paparazzi ….no a co on može sťať kde chce

 18. zombie hovorí:

  Tak nech si nasti do huby.

 19. xyz hovorí:

  Zombie, nastat si do huby nedokaze, ale evidentne ty ano… 🙂

 20. v ste blbý diť to není Justin!

 21. Lola hovorí:

  vies co ten poslednu vetu si si mohla odpustit ako ked pises na verejnosti! a vy vsetci tie tupe komentare tuto. hlas tam jeho je ale do tvare mu nevidno cize radsej to nekomentujte takymi sprostymi komentarmi!

 22. Lola hovorí:

  * tu poslednu vetu

Pridať komentár