Khloe Kardashian vykopla Lamara | Pikošky.sk
11 júl, 2013
Napísal/a | komentárov 10

Khloe Kardashian vykopla Lamara

Tej hajzlík ju podvádzal od januára 2012. So striptérkou. Napriek tomu sa vraj dlhé mesiace snažila manželstvo zachrániť, ale nepodarilo sa. Khloe sa chce rozviesť.

O jeho aférke sa šepkalo už dávnejšie, ale teraz nechýbajú potrebné dôkazy. Tie dodala jeho milá – striptérka Jennifer Richardson (29). Tá vedela, že z toho vyťaží, a tak si dôkazy o nevere schovávala do krabičky. Letenky (vždy letela prvou triedou), VIP lístky na jeho zápasy, atď. Ubytovaná bola v najluxusnejších hoteloch a aby to nebolo Khloe podozrivé, kryl ho kamarát Anthony McNaira. Prečo sú chlapi niekedy takí naivní? Jen tvrdí, že to nerobila pre slávu. To nikdy. Oni mali spojenie a šérovali tajomstvá. Tak to bolo.

Bola to veľká láska. Teraz myslím Khloe a Lamara. Poznali sa len mesiac, ale to im nezabránilo, aby sa 27. septembra 2009 zobrali. Vyzerali, že sú spolu šťastní a Khloe nedávno vyhlásila, že sa opäť pokúšajú o bábätko. Lamar vyrastal v chudobných pomeroch a predtým ako stretol Khloe, platil niekoľkým známym nájomné či účty za telefón. O svoj úspech a bohatstvo sa chcel deliť s menej šťastnými. Chcem tým povedať, že vyzeral ako správny chlap.

Neviem, či to je pravda, ale na nete som našla obsah ich predmanželskej zmluvy. V prípade rozchodu má Khloe dostať 25-tisíc mesačne na bežné výdavky a ich spoločný dom a auto. Dúfam, že mu šérovanie tých tajomstiev stálo za to.

Napísal/a dňa 11.7.2013. Pridané v celebritný guláš, Celebrity.

 1. if hovorí:

  blbe

 2. heorin hovorí:

  načo ju podvádzal, keď podpisoval takú zmluvu… asi mu to chýbať príliš nebude

 3. :L hovorí:

  vobec ma nezaujma ani jeden z nich

 4. Eliza hovorí:

  ona vyzera fakt divne…

 5. Lala hovorí:

  coooo?

 6. sasike hovorí:

  TOTAL BULLSHIT, overte si infosky pikoskari…Uverejnil to jeden US casak a vsetci ostatni to demetovali, tak bacha na to co vypustate do eteru…

 7. radka hovorí:

  stačí sa pozrieť na FB Khloé predtým, než niečo takéto napíšete

 8. Lollie hovorí:

  Mňa skor zaujala tá „Royal Drama“ na obalke časopisu…ze Královnino 10M ospravedlnenie…??!!! 😀

 9. Janulka hovorí:

  To je u chlapa tak pol na pol, ze si obcas „odskoci“. Vzdy to tak bolo a vzdy to tak aj bude. Kvoli tomu sa rozvadzat.. :=/

 10. blabla hovorí:

  neeee…true/false? v kazdom pripade,on bol hrozny sympos :/

Pridať komentár