Deryck Whibley hnije zaziva! | Pikošky.sk
13 aug, 2013
Napísal/a | komentárov 66

Deryck Whibley hnije zaživa!

Ženy, dievčatá! Majte boha pri sebe! Skôr než budete pokračovať v čítaní, rýchlo sadnúť, poprípade rozhodiť po zemi vankúše, bo padnete na piču a padnete na ňu tvrdo!

Pamätáte ešte toho jebáčiska zo SUM 41? Deryck Whibley je meno jeho, zapísal sa Vám do pamätí ťažko vyprateľnými fľakmi na gaťkách, ktoré celkom isto vznikali z jeho prudko rebelantského looku (taký ten pekný feťák, čo býva na prvom poschodí Vášho paneláku) a tiež si ho možno pamätáte aj pre jeho nie veľmi príjemný hlas. Ale veď čo, prelom 90’s & 00’s neboli roky hudby, kedy sa riešili hlasy. Nie ako teraz, keď tu máme sladké kastrátové anjelské hlasy Bíbera, One Erection a podobných.

Každopádne – pamätáte ho.

A môžete na neho rovno zabudnúť, pretože ten jebač je nenávratne preč! Niečo ho totiž zožralo, strávilo a na koncerte Toma Pettyho vyvrhlo jeho pozostatky, ktoré môžete vidieť tu…

Vďačné za tie vankúše na zemi, čo?

Ako k tomu ale prišiel? Žeby ho totálne dostala svadba jeho ex-manželky Avril Lavigne, ktorá sa nedávno znovu vydala a to za Chada Kroegera, z Nickleback? Zrejme áno a aj mu veru rozumiem. Mať akúkoľvek spojitosť s Nickleback je devastujúce dušu aj telo a ak sa Vaša ex za jedného z členov tej skupiny ešte aj vydá – Koniec. Nič viac, koniec. Prehrali ste život. Musíte nájsť novú dimenziu a skúsiť to znova.

K týmto fotkám už chýba len novinový titulok o tom, ako mu pod podlahou domu našli 20 chlapčenských tiel. Alebo “Očitý svedok jadrového výbuchu prehovoril!“ Alebo „Ďalšie telo nájdené na brehu Dunaja.“Alebo, no… Inými slovami – grcol som si z neho do úst a nakoľko som v spoločnosti, znovu som aj prehltol.

A možno je chudák chorý, čož by bolo samozrejme smutné a zo mňa to automaticky urobilo absolútne hovädo… No ako každá iná správna celebrita, by nás o tom mal informovať spoločne s twítom o rannom hovne.

 Zapáľme teda sviecu za jebača ktorým raz bol, ktorým nie je a už ani nikdy nebude.

A tu už môžeme vidieť, ako sa to začína drbať.

A je to tu…

 

Btw – Pre všetky ktoré už vstali, ohlasujem ďalší pád na piču: Deryck je vysoký *163cm!!!

*Dĺžka priemerného čierneho penisu.

Napísal/a dňa 13.8.2013. Pridané v Celebrity, Deryck Whibley, OMG!.

 1. boo hovorí:

  one erection? pecka 😀

 2. WWeronca hovorí:

  waaaaaaaaaa čo sa mu stalooo ???!!

 3. locco hovorí:

  Tu slehu na hlave ma preto, aby si ho ludia nemylili s lego panacikom.

 4. deni hovorí:

  telo mu nenarástlo, ale hlava áno…zaujímavé…

 5. lilusa hovorí:

  nuz co uz…fet je sviňa 😛

 6. titi hovorí:

  hmmmm toto vidim na nejaký druh metamfetamínu. Som si myslela že asi len pribral, ale keď vidím, že telo ok, žiadna výrazná fyzická zmena, len tá hlava je dááááájaká opuchnuta, tak to je už veľmo podozrivé….

 7. lili hovorí:

  haaaa…dobreee…aj s tym druhym padom na picu ;D

 8. Nikó hovorí:

  One Erection, Anjelský hlas Bíbra.. .:D
  Dopadnete na pi*u 😀 A daľší pád na pi*u 😀
  Nééééééé 😀
  163 cm je priemerná veľkosť čierneho penisu 😀
  No fajn, dosť bolo srandy, toto je odstrašujúci prípad alkoholismu… Nech odpočíva v pokoji 🙁

 9. christin hovorí:

  to je ze ake zle 🙁 moja stara platonicka laska..

 10. blabla hovorí:

  to napiču si si mohol odpustiť..ale pekný nebol snáď ani..nikdy?!

 11. Mysty hovorí:

  Ježiši kriste. Ty asi nie si dobre vychovaný človek ked tu iba tak s l´ahkostou píšeš nadávky.To sa nedalo vypípat aspon?
  Byt tvoja mama dala by som ti facku.
  Dúfam, že tvoji rodičia nenavštevujú túto stránku a nečítaju tie tvoje trápne komenty……
  Lutujem ich……… úprimne..

 12. cloe hovorí:

  No neviem, asi som uz stara, ked toto mal byt pokus o odlahceny clanok s humorom, neviem … . Ako aj ja nadavam niekedy ako pohan, ale toto nie.

 13. Natali hovorí:

  Keď stojí pri ňom tá slečna,vyzerá ešte bizarnejšie…

 14. ewelyn hovorí:

  tom toto nieje dobry clanok, fakt, ak mas nejaky problem, najprv sa ukludni a az potom pis nejaku pikosku

 15. lulu484 hovorí:

  zrejme som už aj ja príliš stará, pretože tento chabý pokus o vtipný článok mi pri čítaní len dvíhal obočie vyššie a vyššie a vyššie… Článok zlý, „zvláštny“ pokus zapôsobiť na pubertálne deti tým, ako vie autor používať hrubý slovník. Pritom vulgárnosť je najúbohejší druh vtipu, ak sa vtipom vôbec dá nazvať!

 16. jaja hovorí:

  Tom, sorry, ale „admin“ bol iba jeden, nájdi si vlastný štýl, nebude to také silené…. :-/

 17. martia hovorí:

  Ako sa mozete smiat z vety padnete na picu? Preboha sem vazne chodia 13tky a zacina sa im to tu prisbosobovat.Tom,ked tak rad pouzivas nadavky,tak ti ti napisem v tvojom jazyku: z tohto clanku mi bolo na grcanie,to si vysral zo seba tuto kokotinu za ten cas co si sral rano na hajzli? Tot vse 🙂

 18. Anonymous hovorí:

  ani predtým nebol nejaký krásny, ale fúha, teraz som sa fakt až zľakla 😀

 19. lala hovorí:

  dost vulgarne nie? clanok je nahovno a autorovi chyba humor 🙂 ale pikoska dobra 😀

 20. icko hovorí:

  vulgarne a super. 80% z toho je tym ze uces a 20% trpaslik

 21. Carmella Cartucci hovorí:

  No „TOM“ to bol ako pokus byť vtipný? Tak toto ti naozaj nevyšlo,po prvé moc vtipný článok to nebol, ani zaujímavý a po druhé tie hnusné nadávky si si mohol odpustiť! Pokial si zvyknutý na takýto prejav v tvojom bežnom živote s tvojom frajerkou, ženou, či mamou, veľmi ich ľutujem. A teba tiež! Tak sa ukľudni a skús to ešte raz a vtipne a slušne.

 22. lala hovorí:

  icko ty si chlap ze?

 23. wincenzo38 hovorí:

  No máme tu zas karhanie od slušne vychovaných žien a slečien. Tak sem nelezte a chodte na lesk, či podobné stránky určené pre emancipované …
  Jasné ,že nebude hneď druhý admin,chce to čas. Ale smeruješ dobre.
  🙂

 24. wincenzo38 hovorí:

  Tom chod sa hneď zahrabať ,lebo si práve použil slovo piča. Ako keby som toto slovo a podobné nepočul denne v bežnej komunikácii. A pre vás ostatné : sa nepokakáme hádam.

 25. Katherine hovorí:

  Zatiaľ sa mi žiaden článok na pikoškách nezdal (až tak) zlý. A potom som klikla tu. Toto myslíš vážne Tom?

 26. pixie23 hovorí:

  asi ma tu vsetky ostatne zeny ukamenuju, ale mne sa pacia Tomove pikosky…ok, priznavam, mohol nadavky „vypipat“, ale urcite sa z toho neposerem, ze ich pouzil….ak sa Vam – mile slecny – nepacia taketo pikosky, necitajte ich!

 27. wincenzo38 hovorí:

  Óóó máme tu zas karhanie od slušne vychovaných žien a slečien. Tak sem nelezte a chodte na lesk či čas a podobné stránky určené pre emancipované … Neuvádzam celé adresy lebo hneď som čakateľ na schválenie a to nééééééééé.
  Jasné ,že nebude hneď druhý admin,chce to čas. Ale smeruješ dobre.

 28. deni hovorí:

  články treba vedieť písať, keď to neviem, tak to nerobím…či?

 29. kosačka gregoriánska hovorí:

  Miesto nadávok viac sarkazmu a možno by to vyznelo lepšie. Pre mňa by musel byť ale aj iný námet pre článok, pretože tento človek je pre mňa len exot, ktorý ma nikdy nezaujímal a po tomto článku ani nezačne.
  Jediné, čo ma teraz napadá je, že by som mohla jeho fotku ukázať môjmu synovi so slovami: „Pozri, keď nebudeš papať, nenarastieš, ako tento škaredý ujo“
  O pár rokov fotku zrecyklujem so sloganom: „Keď budeš fetovať, nezakopne o teba nikto. Možno len nechutná šťetka, ktorá bude rovnako zdevastovaná, ako ty.“ Bez urážky, Mr. Whibley a spol.

 30. 20xsosi hovorí:

  Ani mne sa to nepaci. Nevadia mi nadavky ale ten sposob akym boli prezentovane v tomto komentari mi bol hrozne neprijemny

 31. Anonym hovorí:

  Jejo- muzska pikoska! Pekny fetak z nášho paneláku- umrela som- ako vtipne vystizne :)))

 32. lilinka hovorí:

  džízskrajst! drogy sú sviňa, však vyzerá ako ten ledrfejs s texaského masakru, ako keby mu niekto tlstý, škaredý a krpatý, zvliekol kožu a našil si ju na svoj znetvorený ksicht, ktorý má preto, lebo všetkým ako Amanda Bynes nadával, že sú agly 😀

 33. red kite hovorí:

  z dazda pod odkvap — pomale kvapkanie na karbit

 34. Lu hovorí:

  Náhodou, mne sa článok páčil, ja mám Toma rada. Má oveľa lepší humor, než Dominique alebo tá L či akú má prezývku. Neviem či som sa vôbec na niektorom ich článku zasmiala, lebo ony dve majú silený humor, nie Tom. A zrazu ste tu všetci akí slušní, že nadááávky použil, jééééžííš, zhorí v pekle za to 😀 jak keby tu ten starý admin vôbec ale že vôbec nenadával, takisto ako nenadávala sugar, a zoe 😀 a vy tiež nenadávate všakže, ani nikto z vášho okolia 😀 tak klídek 😀

 35. mm hovorí:

  drogy jsou spatny

 36. butt_chest hovorí:

  Tom <3

 37. Queen of Spades hovorí:

  neukameňujte ma, ale mne tie nadávky proste nevadia. no a pekný feťák z vášho paneláku, to ma dostalo 😀 čo sa chalanka z pikošky týka, nikdy sa mi nepáčil, takže whatever

 38. Gazza hovorí:

  toto robia drogy, fet a alkohol !

 39. janka hovorí:

  áno, admin nadával, ale nie čitateľom, mne to tiež prišlo silené, aby to zaujalo…ale mňa to skôr odradilo

 40. ewelina hovorí:

  ked sa niekomu nadavky nepacia nech sa paci na topkach mate kokotin milych az az.
  mne sa to lubi a uplne som sa nasmialaa
  vuueeeeeeeeeeeeej

 41. lala hovorí:

  no ved jasne niekomu nadavky pridu vtipne … 🙂 zalezi hlavne od toho ako ich pouzijes smiat sa na spadnut na picu mi pride odveci proste je to cele vedla

 42. Yasmi hovorí:

  No bože, použil prá nadávok. Slečny sa z toho hneď neposerte. Pikošky ako také sú samo o sebe na piču, tak neviem, čo tu riešite…. -_- Je pravda, že to mohool zcenzúrovať, ale neurobil a?
  Či to bol alebo nebol vtipný článok, to teda nebol, ale nebol jediný. A ako som sa pozerala, toto bol jeho prvý, čo sa mi od neho napáčil… Človek nemôže byť dokonalý non-stop!
  Ja by som tu toho viac napísala, ale to až nabudúce….
  Adios amigos! 😛

 43. barbinka hovorí:

  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skvele, Tom si super!

 44. lalala hovorí:

  Tento článok je štylisticky vyrovná popísanej stene verejného záchodu. Admin,Sugar alebo ktokoľvek s viac než šiestimi stupňami základkami, prosím začnite opäť písať, bez vás pikošky smerujú tam kam Bruchalov bimbas.

 45. Women hovorí:

  Neviem ci som bola viac zhnusena z toho clanku alebo z toho ksichtu 🙂

 46. Baš hovorí:

  To Lalala:
  Kam smeruje Bruchalov bimbas :D, ja som vedela prečo tento opovrhnutia hodný článok čítať až do konca, kvôli tvojmu komentu! 😀 Začni prosím písať pikošky TY! 😉

 47. Iza hovorí:

  Z Pikošiek sa stáva hnoj. Škoda.

 48. Lollie hovorí:

  Škaredý bol vzdy 😀 nikdy sa mi ani trochu nepáčil ..a údaj 163cm to zaklincoval ešte viac 😀 …a článok mi sám o sebe ale tiez vtipný neprišiel

 49. hummingbird hovorí:

  normalne mi slzy vyhrkli, ved ma len 33! ja som vedela ze mam ist na ten Topfest, vtedy este vyzeral celkom schopne 🙁

 50. Anonym hovorí:

  Skveláááá pikoška,len tak ďalej:-)))

 51. esther hovorí:

  smejem sa na clanku a este viac na tych pohorsujucich komentoch… do p!ce 😀 sa to tu tak ziadalo, aj ked nenadavam 🙂 niektori ludia si fakt nevidia dalej od nosa

 52. haska hovorí:

  joooj dobra pikoska… pijem si rannu kavicku a az som si oplula notas 😀 :D…

 53. lRR hovorí:

  JA SOM MYSLELA, ZE UZ TA PRVA FOTKA JE O TOM HNITI!

  VSAK TO JE HNUSNY „CHLAP“ V AKOMKOLVEK STADIU, TAK CO TOLKO CUDOVANIA?

 54. kaja hovorí:

  máš detskú tvár a hrozne dobré vlasy …

 55. summer hovorí:

  viem ocenit dobry zmysel pre humor, ale ten mala v clankoch fakt iba Sugar a Tom sa vobec nechyta..chcela som mu dat sancu, ale ani po tomto clanku ma nepresvedcil pohuzial:-/ pride mi to, ako keby cele dni zbieral vtipne zajebky a potom ich natlacil do clanku:D
  co sa tyka toho o com je clanok iba jedno: drogy jsou spatniiii;-)

 56. Janulka hovorí:

  konecne dobry clanok a to mam uz 31 🙂 juch!!

 57. e.g. hovorí:

  náhodou, ten článok je perfektný. škoda, že aj deryck už nie je perfektný ako bol kedysi..ale veľmi sa mi páči, že pomenovanie jebač je čoraz rozšírenejšie.

 58. xyz hovorí:

  no ty kkt, fuj!!!

 59. Ninuška hovorí:

  prebohaaaaaaaaaaaa čo sa mu stalo???… prvá moja reakcia.. a druhá: ten by mi bol tak po pás.. pozrem popisok, a fakt 😀

 60. A.M. hovorí:

  tiez mi ten clanok pride divny, ako silena napodobenina, ale to tu nebudem riesit, hadam autor casom vypiluje zo seba aj nieco spontannejsie a originalnejsie, ale co sa tyka derycka to musim povedat, ze ma dostalo, bol to ozaj ten sympaticky grazlisko, ktoremu som bola vdacna, ze vie tak dobre ziapat, a sum 41 pocuvam doteraz bars mi tiahne na styridsat, ale na tychto fotkach je ozaj smiesny, a i ked viem aku ma vysku, ta dievcina to ozaj len podciarkuje, a on tam vyzera ako z jednej rozpravky

  http://www.cervenykoberec.cz/wp-content/gallery/filmy/legendarni_parta_foto_05.jpg

 61. xy hovorí:

  uz som sa zlakol ze admin je spat, skoda…..ale opat raz som sa konecne pobavil po tych zenskych srackach

 62. dzungla hovorí:

  ako vidim, uroven komentarov sa nezmenila….husicky trapne…je mi z vas nagrc

 63. Jennka hovorí:

  LOL kaja 😀 😀

 64. Hororka hovorí:

  podla mna vyzera furt tak isto zle len ma este horsie vlasy 😀 a hlavne ja som si nikdy neuvedomila ze on je vlaste bbit 😀 kks jaky krpec 😀

 65. Anonym hovorí:

  strasne ubohy clanok, ty si aky sedlak,ze dokazes takto uboho pisat…… nikdy nemozes vediet do coho vpadnes ty ….

 66. Mia hovorí:

  Bože ľudia, vam to jebe na hlavy 😀 Akože to fakt sem popridávate 300 fotiek z jedného dňa a napíšete diss na stranu o tom čo sa z neho stalo? 😀 Keby aspoň z dvoch rôznych miest, minút alebo od rôznych fotografov 😀 😀 Dovi, celkom som sa pobavila 😀

Pridať komentár