Justin Bieber trpí bipolárnou poruchou | Pikošky.sk
4 mar, 2014
Napísal/a | komentárov 14

Justin Bieber trpí bipolárnou poruchou

Tipujem, že je to už len otázka týždňov (a možno len dní), kedy milého Justina konečne zavrú na nejakú odvykačku, a namiesto toho aby priznali, že fetuje a je z toho mimo, sa zaradí do siahodlhého zoznamu celebrít s bipolárnou poruchou. To je akože mániodepresia, len s takým cool hollywoodskym názvom.

Lebo keď ste celebrita, nikdy nemôžete priznať, že ste sa prefetovali a mozog vám odišiel na dovolenku, nie, tam treba mať vždy diagnózu. Tak isto keď podvediete partnera, a nachytá vás pri tom nejaký paparazzi, tak nie ste len neverné hovado, ste zavislý na sexe a musíte ísť na liečenie! Ách, aké to majú tie celebrity ťažké.

Najnovšie mu zase chýba Selena.

Preboha, Justin, daj tej úbohej Selene už svätý pokoj. Už aj nejaké Selenine kamošky porozprávali do médií o tom, ako zakaždým, keď už sa cez neho Selena ako tak prenesie, zas jej začne vypisovať, vyvolávať, tváriť sa ako sa zmenil a aký je už dobrý chlapec. A potom ide pooblizovať nejakej 40 ročnej striptérke bradavky. A potom ho zatknú za šoférovanie pod vplyvom. A potom oslavuje dvadsiate narodeniny ako slušný chlapec v kruhu rodiny. A nazýva Selenu princeznou na Instagrame. Viete čo, tuším tú bipolárnu poruchu aj fakt má.

Nielenže Justin Selenu zase motá, ešte sa aj opakuje po Ellen Degeneres. Predvčerom padol kvôli Ellen Twitter, včera kvôli Justinovi Instagram.

Spoločne sa pomodlime a zapláľme sviečku za Selenu, za to, že jej snáď stačilo jedno liečenie v zariadení, ktoré pomáha mladým ľuďom pri prekonaní závislostí a pri emocionálnych traumách, a už nevstúpi do tej istej rieky po desiaty krát. Snáď tam z teba tú závislosť na Bieberovi dostali, Selena.

Instagramový dôkazový materiál o Seleninej závislosti a nepoučiteľnosti:

Napísal/a dňa 4.3.2014. Pridané v Celebrity, detské hviezdy, Justin Bieber, Kto s kým, Selena Gomez.

 1. kikus :D hovorí:

  prva 😀

 2. SANTEN hovorí:

  to je prďo …

 3. jebnuti obaja! on je total kokot a ona nepoucitelna!

 4. pendolino hovorí:

  Cerveny, upizukany smolko, co si mysli, ze je chlap 😀 Ako rychlo vyletel, tak rychlo aj padne.

 5. Nicole hovorí:

  Mne ich vzťah pripomína trochu Rihannu a Chrisa Browna aj keď zatiaľ len v zárodkoch.

 6. Getrudo hovorí:

  Nie nadarmo je v USA najviac psychoterapeutov na obyvatela na svete. Tam chodia na terapiu este aj zvierata

 7. Jennka hovorí:

  Šťastný to národ.

 8. Polly hovorí:

  😀 mi to pride, ze ta bipolarna porucha sa tam da chytit ako nadcha 😀

 9. blabla hovorí:

  ..božetojepiča

 10. Vulgar hovorí:

  Ved predsa len hra podla scenara 😀 Toto hadam nikto neberie vazne?

 11. Mici hovorí:

  nech má aj tripolárnu poruchu, to mu verím, ale že „making music“…?!

 12. didi hovorí:

  Selena je krásna a talentovaná a Justin je fakt zlý chlapec keď sa mu ešte tak dá povedať 20 ročnému hlúpemu mužovi. Mal ju a nevážil si ju nemá ju tak mu chýba a začína si ju vážiť. Mne je tej Seleny fakt ľúto lebo myslím že už naňho aj zabúda a potom jej žačane vypisovať, motať ju no a zas sme na začiatku. HLÚPA MLADÁ LÁSKA

 13. Vážne? Mne osobne to príde ako keby už na tieto hviezdy teenegery zabúdajú, lebo tu je One Direction… Všetko to je iba preto že chcú sa zviditeľniť. Miley Cyrus ktorá sa začala prezentovať ako sa prezentuje (ako taká štetka)sa znova presadila medzi teenegermi pretože nejako vraj „rebeluje“. Neviem ako sa dá v toľkých rokoch rebelovať ale dobre. No bohužial. Už sa ani nedá povedať o ktorého speváka/speváčku sa oprieť a spraviť sa jeho/jej „naj fanúšikom“.

 14. Anonym hovorí:

  A to im este nedoslo ze tie psychické poruchy im najpravdepodobnejsie spôsobuje to ze si ničia nervový systém tými drogami?

Pridať komentár