Angelina Jolie straší malé deti | Pikošky.sk
6 mar, 2014
Napísal/a | komentárov 12

Angelina Jolie straší malé deti

Keďže Angelina v poslednej dobe vyzerá ako chodiaca kostra, na tom asi nie je nič prekvapivé. Čo ale prekvapivé je, je fakt, že deti sa jej boja až keď ju namaskujú na zlú rohatú Maleficent.

Pre budúcotýždňové vydanie Entertainment Weekly Angelina prezradila pravý dôvod, prečo museli do filmu obsadiť jej dcéru Vivienne.

„Naše deti berieme na natáčanie len zo zábavy, nie je našim cieľom mať z nich hercov. Ale ostatné troj-štvorročné deti sa ku mne nechceli ani priblížit. Muselo to byť dieťa, ktoré ma malo rado a nebálo sa mojich rohov, očí a pazúrov. Takže preto Viv.“

Ale nielen cudzie deti sa jej báli, bál sa jej aj jej desaťročný syn Pax.

„Keď ma Pax videl po prvý krát, rozrušil sa a utiekol preč. Myslela som si, že žartuje, a tak som predstierala, že ho prenasledujem, až kým som ho nenašla plakať. Musela som si tie kusy dať dole pred ním, aby videl, že je to všetko falošné, a aby sa prestal tak báť.“

Angelinine deti sa ju najskôr snažili presvedčiť, aby úlohu zlej Maleficent nehrala, a tak sa pokúsila zmeniť ich názor.

„Povedala som im, ´Poviem vám jej skutočný príbeh, ale nesmiete ho nikomu povedať.´ Takže aj pre mňa to bol taký test, ktorým prejde každý rodič. Na druhý deň som počula Shiloh, ako sa háda s druhým dieťaťom a obraňuje Maleficent:Ty jej nerozumieš! Vznikla z toho taká menšia hádka, a vtedy som si povedala, toto je dôvod, pre ktorý ten film chcem robiť. Keď postava robí chyby – a tie Maleficent robí, a prekračuje mnohé hranice – chcete, aby boli na ňu nahnevané, aby sa o ňu strachovali, a nakoniec, aby pochopili niečo, čomu dovtedy nerozumeli.“ 

Napísal/a dňa 6.3.2014. Pridané v Angelina Jolie, Celebrity, mjuzik & muvís, rozhovory, štýl-neštýl.

 1. Am hovorí:

  Teším sa velmi!!! Elle fanning bude supet

 2. flegma hovorí:

  vzdy som chcela mat vyrazne licne kosti, ale taketo teda ne ee 😀

 3. ani hovorí:

  ona ma tak nadherny usmev s tym ruzom

 4. Ninuška hovorí:

  super ! a co to je vlastne za rozpravku, viem že som kedysi mala tak kihu a presne ona tam bola s tými rohmi a zmenila sa na zleho draka 😀 … ruženka?

 5. Jennka hovorí:

  Ninuška, áno, Ruženka, Spiaca krásavica, Sleeping Beauty 🙂 ja sa teším na tento film 🙂

 6. angie hovorí:

  ja mam zimomriavky z Lany

 7. Miruss hovorí:

  Flegma presne!

 8. SANTEN hovorí:

  uuuu super, uz nech to je. Tato rola je ako usita pre Angelinu, vyzera fakt suprovo !!!!

 9. lala hovorí:

  neviem či je dobré učiť deti že zlo može byť niekedy aj dobré???

 10. Jennka hovorí:

  lala, podľa mňa skôr ide o to, učiť deti že nič nie je čierno/biele a že ani ľudia nie sú iba zlí a iba dobrí a všetko má svoje príčiny a dôsledky.

 11. amber hovorí:

  Rezisera Stromberga tohto filmu som stretla osobne 🙂 Myslim si ze Angelina sa na tuto rolu hodi ako uliata

 12. Jennka hovorí:

  amber, možno by si o tom mohla napísať pikošku 😉

Pridať komentár