Selena, vráť sa na liečenie! | Pikošky.sk
9 mar, 2014
Napísal/a | komentárov 15

Selena, vráť sa na liečenie!

A je to definitívne, Selena sa zbláznila a mala by ísť naspäť na liečenie.

Ach, tá mladá láska. Naivná láska. Ktorej nie a nie prísť koniec. Aj napriek tomu, že Selena absolvovala už aj liečenie, aby sa zbavila svojej závislosti na Justinovi, nejako im tam z nej nepodarilo vytĺcť tento nezdravý úsudok, a tak Justinovi stačilo, aby ju nazval princeznou, a Selena sa za ním rozbehla. Teda, aby som bola presnejšia, dovolila mu, aby sa on rozbehol za ňou. Selena je momentálne v Texase, kde ju čaká koncert, a tam boli holúbkovia prichytení pri čine. Teda skôr pri káve. A pri tancovaní.

Ráno sa vybrali spoločne do Starbucksu a na raňajky. Do Starbucksu dokonca vopred zavolali Seleniny ľudia, aby im vybavili tiché súkromné miestečko na sedenie. A keďže mali dostatok súkromia, Selena sa rozhodla odfotiť sa na Instagram. Lebo to je presne to čo robíte, keď chcete súkromie. Odtiaľ pokračovali do parfumérky, kde Justin kúpil Obsession od Calvina Kleina a Pour Homme by Givenchy. A potom to chcelo trocha romantiky, a tak sa vybrali do jedného tanečného štúdia, kde sa zamkli na dve hodiny, a nikto nevie čo tam robili. Vraj keďže čaká Selenu koncert, tak možno Justin príde prekvapiť publikum a preto nacvičovali. No neviem, každopádne, niečo nacvičovali určite.

Selena, Selena, asi by sa to z teba mali pokúsiť vymlátiť rodičia, keď na liečení sa im to nepodarilo.

Napísal/a dňa 9.3.2014. Pridané v Celebrity, Justin Bieber, Kto s kým, Selena Gomez.

 1. Eliss hovorí:

  Prva 😛 a co teraz?

 2. mimi hovorí:

  aaa tak čo, je mladá, sprostá 😀 ona na to príde …jedného pekného dňa 😀

 3. Sida hovorí:

  Suhlasim s mimi, mlada a slrosta s ruzovymi okuliarmi, ktore sa raz rozbiju a potom si bude nadavat, ze aka bola hlupa a slepa

 4. michelle hovorí:

  no nechcem nič hovoriť ale mladá a sprostá keby mala 16, v 20tich by už mohla mať kapánek rozumu

 5. diduš hovorí:

  Ľudia prečo si proste nepriznáte že tí dvaja sú rozkošný a ľúbia sa a to je dôležité. Justin je pri Selene krotký ako baránok a ona je tá správna osoba ktorá vráti Justina na správnu cestu do čias kedy bol ešte dobrým chalanom. Pre mňa už len to znamená veľa že sa snaží zlepšiť možno niektorí ľudia to nevidia alebo nechcú vidieť ale nie je až taký zlý akým ho robia média.

 6. vendel hovorí:

  Hmmmm, justin dobrá duša,,,, no ja neviem, ešte nikdy som nevidel jedinú fotku na ktorej by sa tváril skromne alebo by mi bol na nej sympatický – zato selena je zlatá, len nech sa nesnaží byť neustále sexy, nesedí jej to.

 7. Nicole hovorí:

  On je podľa mňa ešte horší ako ho robia média. Ale tak keď je niektorá ženská raz sprostá tak tú debilitu z nej nevybijete. Ona si môže pomôcť len sama ale nejako jej neverím.

 8. pendolino hovorí:

  On je dilino, ona tiez. Tak som to zhrnula, mozem ist robit nieco dolezite…

 9. jaja hovorí:

  možno si myslí, že ho zachráni a pomôže mu nájsť cestu

 10. moni hovorí:

  Myslím že Justin nie je až taký zlý keď si predstavím že pred asi rokom bol taký zlatý a tak rád pomáhal tak si myslím že určite má v sebe aj niečo dobré čo mu ostalo a Selena nie je sprostá len zamilovaná.Musím povedať keby nebolo Seleny tak Justin možno dodnes nevie čo je to občas sa skľudniť a nerobiť škandály takže VĎAKA SELENA.

 11. Martin hovorí:

  Selene by to mal z hlavy vymlatit poriadny chlap a nie rodicia 😛

 12. majo hovorí:

  takto to vyzera ked deti beru drogy…

 13. 😀 😀 😀 😀 viac článkov o Selene a Justinovi prosím! tieto komentáre ma bavia 😀 😀 😀

 14. Jožka hovorí:

  a to majú tie deti zo všetkých tých twilightov a upírskych denníkov…keď ona – nežná srnka je priťahovaná „zlým chlapcom“, ktorého nakoniec jej láska zmení… gratulujem

 15. Jennka hovorí:

  Jožka, predtým túto úlohu zastupovali telenovely a romantické filmy pre dospelých – a knihy Daniely Štýlovej.

Pridať komentár