George Clooney unikol v poslednej chvíli | Pikošky.sk
13 mar, 2014
Napísal/a | komentárov 11

George Clooney unikol v poslednej chvíli

Jeho ex Stacy už asi tikali biologické hodiny tak nahlas, že cez ne ani nepočul, ale našťastie stihol ujsť v pravý čas a naďalej je z neho starý mládenec.

Stacy ale dlho nesmútila, a necelý rok po rozchode s Georgom je z nej už vydatá pani. Svadba sa konala 8. marca v Mexicu na dovolenke, na ktorej boli so svojimi rodinami. S jej novým manželom Jaredom Pobrem sa síce poznajú už 5 rokov, ale randiť začali až na jeseň. Že prečo taká rýchla svadba? Prečo asi, Stacy je v tom. Tým sa ale zatiaľ nepochválili sami. Šepkalo sa o tom už ako o dôvode rýchleho sobáša, a teraz tieto dohady potvrdili aj viaceré zdroje z ich okolia.

Teda Stacy, ideš na to zhurta. Možno aj ženy sú tak trocha ako taxíky. Že nerozumiete? Jedna teória zo Sexu v meste hovorí o mužoch, ktorí sú ako taxíky – keď sú pripravení na manželstvo a deti, spáchajú to s prvou ktorá do nich „nasadne“. Takto nejako mi pripadá nová love story Stacy, ktorej nedávam dlhú životnosť.

Stacy a George

Stacy a Jared Pobre

A na toto Stacy svojho času zbalila Georga:

 1. rybka hovorí:

  on skratka caka iba na mna 🙂

 2. catwoman hovorí:

  * s Georgom….!

 3. kara hovorí:

  catwoman, dakujem za postreh 🙂 povodne som mala napisane nieco ako :po odchode z perspektivneho vztahu s georgeom, som to zle poprepisovala 😀

 4. Merchantyn hovorí:

  rybka: ja vam to prajem:)

 5. janta hovorí:

  pekná nevesta bola, bez zbytočností 🙂

 6. mm hovorí:

  a zase sa potvrdilo,novy zivot,nove vlasy, aj o tom by mohol byt clanok 🙂 dobry napad nie ?

 7. Petlica hovorí:

  Najhorsi uces mala za cias Georgeho,akoby sa nepozerala do zrkadla, len na neho.Inak aj predtym,aj na svadbe celkom kocka.

 8. zombie hovorí:

  Skareda muzatka.

 9. Jennka hovorí:

  Kara, alebo s prvou, ktorá je najvytrvalejšia. True story. Výborný návod ako si po**** život, odporúčam 🙂

 10. Zus hovorí:

  Ahoj, Kara, chcela by som ta poprosit, ci by si mi neurobila radost pikoskou o Justinovi Timberlakovi. okrem toho, ze sukal Lohanku a ma turne som dlho necitala nic zaujimave o nom 🙂

 11. catwoman hovorí:

  No problem Kara =)

Pridať komentár