Čo týždeň dal | Pikošky.sk
3 sep, 2014
Napísal/a | komentárov 7

Čo týždeň dal

Miley Cyrus k sebe zavolala bývať svojho homelessáckeho kamoša z VMA. Podľa blízkeho zdroja je to všetko vraj súčasťou jej premeny. Jej mama Tish najala nových poradcov do tímu, aby pomohli s jej premenou, keďže po všetkom tom extrémnom vyvádzaní o ňu prestal byť taký záujem. To, že vzala so sebou Jesseho na VMA, sa ukázalo ako úspešný krok, ale chcela mu pomôcť aj inak. Vraj sa tam o neho celkom pekne starajú, perú mu, vyvárajú a tak. Takže asi bude nasledovať ďalší prerod z feťáčky na Matku Terezu. Veď viete, niečo ako Angelina Jolie.

Miley ale nie je len dobrá duša, ona je ešte aj vtipná. V rozhovore pre austrálsku šou Sunday Night povedala: „Stále milujem Liama, on stále miluje mňa.“ Tomu prvému celkom verím, tomu druhému už ani veľmi nie. Miley sa ale aj prirovnala k Elvisovi, lebo aj on twerkoval, ale nikto by ho nikdy nenazval štetkou, pretože to bol chlap. Okej, Miley… A aké drogy to užívaš?

Vtipkovia sú aj Pamela Anderson s manželom. Tomu čo stvárajú nemôžu rozumieť už ani oni sami. Len taká rýchla rekapitulácia – svadba, o dva mesiace rozvod, znova svadba, žiadosť o rozvod po pol roku, romantická dovolenka a najnovšie stiahnutie žiadosti o rozvod. Až sa mi z toho hlava zatočila. Dávam tomu rok, maximálne dva….

Shakira potvrdila svoje druhé tehotenstvo. Urobila tak v rozhovore pre španielsky Cosmopolitan, v ktorom povedala, že: „Pues sí, la verdad es que sí, estoy embarazada.“ Neviem, prečo sa to žiadne anglicky hovoriace stránky neunúvali preložiť, ale podľa google translatoru je to niečo ako: áno, je to pravda, som opäť tehotná. Takže druhé takéto chutné decko čoskoro uzrie svetlo sveta.

Britney Spears už je znova slobodná žena. S frajerom Davidom Lucadom sa rozišla, lebo ju podviedol a údajne je z toho aj video. To musí byť bystrý chlapec, keď chodí s áčkovou celebritou, zasúva niekde inde a čaká, že sa mu to prepečie. Britney o svojom „single life“ napísala na twitter, ale potvrdila to už aj na jednom so svojich koncertov vo Vegas, kde povedala: „No, teraz už asi každý vie, že ma môj priateľ podviedol. Ale najlepšie na rozchodoch je to, že môžete opäť randiť.“

Rozišli sa aj Sarah Hyland a Matt Prokop. Vydržalo im to 5 rokov.

Mariah Carey a Nick Cannon už dohadujú detaily rozvodu. Takto pred týždňom sa kvôli tomu stretli v jej byte v New Yorku. „Povedala mu, že bude iba jedno oficiálne oznámenie rozvodu, a to príde od jej právnikov. Nick s tým súhlasí. Vie, že ju veľmi nahneval, keď hovoril minulý týždeň o ich problémoch a aj sa za to ospravedlnil,“ prezradil zdroj pre E!News.

Jenny McCarthy je už vydatá pani. S Donniem Wahlbergom si v nedeľu povedali áno. A takto vyzerala ako nevesta:

O svojej láske nás naďalej presviedčajú aj Beyoncé a Jay Z. Takto sa k sebe mali v nedeľu na festivale Made in America.

81-ročná komička Joan Rivers bojuje o život. Vo štvrtok počas operácie hrdla sa jej zastavilo srdce a prestala dýchať. Existuje vraj reálna hrozba, že u nej došlo k poškodeniu mozgu a ostane vo vegetatívnom stave alebo na vozíčku. Stále je napojená na prístroje.

A aby sme ten koniec trocha odľahčili, dajme si nové háro alá Miley, ktoré si nechala na hlave vytvoriť herečka Malin Akerman.

 1. olesya hovorí:

  Jeej, bude male Shakiriatko!

 2. SANTEN hovorí:

  Oj Miley, Miley tebe nepomoze ani armada bezdomovcov a to s liamom teda zabila 😀 😀 😀

 3. Anonym hovorí:

  Asi ste nepočuli o tom že vďaka Cyrus bol ten lesaak zavrety do väzenia ako hladany zložinec ho nemholi najst a vdaka CYRUSKE a VMA sa im to konečne podarilo čiže super CYrus:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 4. mia hovorí:

  ….snáď sa im podarí rovnako krásne dievčatko ako je Milan….a Joan Rivers spôsobilo zástavu srdca „nečakané“ uvoľnenie botoxu pri operácii…na potvrdenie tejto info nebude potrebná ani pitva – fotky sú dôkazom…

 5. kittyGalore hovorí:

  “Pues sí, la verdad es que sí, estoy embarazada.” – „Nuž áno, pravdou je, že áno, som tehotná.“

 6. locco hovorí:

  Som myslel ze toto je zoznam cakateliek na lobotomiu.

 7. mia hovorí:

  joan rivers uz to ma za sebou…

Pridať komentár