Celebrity krepčia | Pikošky.sk
26 okt, 2014
Napísal/a | komentárov 11

Celebrity krepčia

Celebritný Dance Battle. Hlasujte!

Aj vy máte niekedy pocit, že váš tanec vyzerá, ako keby vás šľahlo 300 voltov? Alebo si myslíte, že ste extra popitchi tanečník? Či už ste dobrí, alebo tí horší tanečníci, pozrite si tanečné kreácie celebrít. Niektorí tancujú horšie, niektorí lepšie. Ale hlavne, že tancujú pre naše potešenie.

Gumená tvár Jim Carrey sa v šou Saturday Night Live zmenil na baletku. Jim sa rovnako ako malá ohybná tanečnica navliekol do priliehavého body a spolu s ďalšou tanečnicou zatancovali fenomenálne vystúpenie na pieseň Chandelier od Sie.

Ďalší, rovnako skvelý tanečník ako Jim, je Benedict Cumberbatch, ktorý napodobňoval Beyonce v klipe Crazy in Love v The Graham Norton Show. To, ako fenomenálne dvíhal nohy, si nesmiete nechať ujsť.

Ellen DeGeneres sa zase prifotošopovala do klipu Anaconda od Nicki Minaj. Nikto nevie šejkovať riťou za pomoci rúk tak ako Ellen.

Ed Sheeran, ktorý tvrdil, že nevie tancovať, sa nechal nakecať. Vznikol z toho klip k piesni Thinking out Loud. Väčšinou síce funguje ako oporný stĺp pre tanečnicu, no aj tak tlieskame! Ideš, Edíku!

Aj Chris Hemsworth tancoval. A to dokonca v Dancing with the Stars. Trošku priteplené vrtenie bokmi pre chlapov, a trošku rajcovné pomyslenie na to, že keď vie takto vrtieť bokmi, tak ako vrtí s … pre ženy.

Chrisov filmový brat Tom Hiddleston tancoval v šou Chatty Man tak brilantne, že z neho odpadával aj mikrofón. Nehovoriac o tom, že moderátor si na ňom musel fapovať určite celú noc.

Emma Stone robila Dance Dare pre Ellen DeGeneres. Z jej unikátneho rytmického tanca sa vám postavia chlpy do pozoru. Alebo sa rozpamätáte na vaše polnočné kreácie na Silvestra.

Hugh Jackman, James McAvoy a Michael Fassbender vo vlastnej verzii Blured Lines. Viete od koho? Od toho chlapa, ktorý si myslel, že keď naspieva celý album o svojej žene, tak sa k nemu vráti.

Jennifer Lawrence o sebe tvrdí, že je hrozná tanečnica. Asi preto jej za to, že s Bradleym Cooperom tancovala vo filme Silver Linnings Playbook dali Oscara.

Koho tanec sa vám páčil najviac?

Pozri výsledky

 1. kika hovorí:

  ha

 2. ....... hovorí:

  Tom je najsuper. A potom ešte aj tí traja. 🙂
  A názvy v ankete sú top

 3. mia hovorí:

  Hugh Jackman, James McAvoy a Michael Fassbender tomu tancu moc nedali, ale takej trojke chlapov sa dá všetko odpustiť…..a Jim Carrey zatiaľ urobil najlepšiu paródiu toho klipu( aspoň podľa mňa ).

 4. :))))))))))))))))))))))))))))))))) hovorí:

  no chlapci idú, aj keď Tom OMG :)))) pekné ráno som dnes mala xixi

 5. SANTEN hovorí:

  Tom Hiddleston nema konkurenciu 😀 A Jennifer fakt nevie tancovat 🙂

 6. Mišel hovorí:

  jaa proste milujem Jima 😀 musim uznat, ze aj Tom to dal jak pan aj Benedict, ale tento krat patri moj hlas Jimovi

 7. ja hovorí:

  omg oni sú taký sexi spolu james <3

 8. Maskrtka hovorí:

  Tom je pán tanca! 😀
  Ale aj Hugh, James a Michael boli vynikajúci, strašne zlatí.:3

 9. ppp hovorí:

  nechcem sa murdiť, ale ed nerobi „len“ podporny stlp, tie dvihačky nahodou nie su až take lahke, ako sa može na prvy pohlad zdať 😀 spomedzi tohto je u mňa viťaz 😉

 10. gba hovorí:

  ani jedno poondiate video sa neda prehrat

 11. kara hovorí:

  gba, nejsu iba prve dve videa, ak ti nejdu aj ostatne, je nejaka chyba u teba

Pridať komentár