Lily Allen je na tom zle | Pikošky.sk
24 dec, 2014
Napísal/a | komentárov 10

Lily Allen je na tom zle

V tomto sviatočnom čase je ešte žiaducejšie ako inokedy, aby sme si spomenuli nejakou maličkosťou na chudobných a opustených, ktorí v tomto období mimoriadne biedia. Tisíce chudákov trpia nedostatkom základných potrieb a státisícom chýba aj to najskromnejšie pohodlie…

Majte srdce, ľudia. Kúpte si cédečko Lily Allen, lebo toto biedne stvorenie chradne odkedy ohlásilo návrat na hudobnú scénu. Napriek svojej biednej situácii však nestráca na duchu a vianočnú atmosféru si uctila plyšovou čelenkou s parožím za libru päťdesiat. Viete koľko rožkov si mohla kúpiť za tú libru päťdesiat? Nula. V Anglicku predsa nemajú rožky.

A na druhej strane, ľudia, nežerte jej príliš tú zúboženú fasádu. Nie každý chudák je skutočne chudák. Vidíte tú cigaretu v ruke? Cigarety sú v Anglicku drahé. Nedostatok čarovného béžového elixíru na tvár a tenkej čiernej farbiacej paličky na oči tiež narobili svoje. Za úbytok na telesnej hmotnosti vďačí svojej nedávno adoptovanej anorektickej póze, keď si Lily zmyslela, že bude neznášať masovo produkované jedlo, a teda nebude radšej žrať nič. Darmo jej teda budete hádzať rožky. Nedá si.

Lily Allen v Notting Hill

Napísal/a dňa 24.12.2014. Pridané v Celebrity, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Santen hovorí:

  Na niektorych foto mi pripomina emmu watsonA to nie je kompliment 🙂

 2. bejby hovorí:

  Ukaz seba,aby sme ta zhodnotili…nevidim nic divne na nej..zbytocny clanok na silu

 3. blabla hovorí:

  mne pride celkom k svetu na tych druhych fotkach 🙂

 4. Soňa hovorí:

  Nemyslím, že takto vyzerá anorektička. to, že išla nakupovať bez make-upu a fajčí z nej nerobí trosku. Totálne zbytočný a vykonštruovaný článok -_-

 5. zafira hovorí:

  na niektorych fotkach sa VEEELMI podoba na Alfieho…..jej brata…..ktory teda nejak extra krasny nie je…..

 6. Anonym hovorí:

  Ze sa vobec tym niekto zaobera

 7. Nin hovorí:

  Coby sa tym nezaoberali, ved vyzera vazne hrozne. Ju mam zafixovanu ako milu babu, co tuzila po detoch, ale dvakrat jej to nevyslo. Potom sa konecne zadarilo… A teraz je z nej toto?!!? Totalna troska, s takymi vlasmi by som sa hanbila chodit aj po kanaloch, a zobak vypaluje na kazdom kroku. Otrasne.

 8. cukrouska hovorí:

  jeej sobikovia ! omg no co fajci kazdy druhy co teraz …

 9. llull hovorí:

  takáto hanba ! no pfuj! že si dovolila vyjsť na ulicu bez make-upu, schudnutá a s cigaretou v ruke!!!!

  (chcela by som vidieť Vás milé slečny… )

 10. Anonym hovorí:

  úbohý článok, škoda slov o ničom

Pridať komentár