Epické brady celebrít | Pikošky.sk
19 feb, 2015
Napísal/a | komentárov 28

Epické brady celebrít

…a ich absolútne patetické nie-epické oholené tváre. Ako to už totiž býva, oholenie knírka vie byť veľká zmena nie len v živote ženy, ale aj v živote muža… a zmena to môže byť doslova až drastická. Ja sám mám to šťastie, že sa môžem pýšiť mužnou, hustou, majestic-as-fuck bradou, ktorá siaha až k môjmu obdobne majestátnemu svalnatému hrudníku, ktorý je posiaty trblietajúcimi sa kvapôčkami potu, keďže som práve zoťal obrovskú borovicu, z ktorej plánujem holými rukami postaviť príbytok pre mňa a moju budúcu rodinu. Prečo Vám to ale hovorím? Lebo nebyť mojej testosterón rozsievajúcej nádhery, nebol by som ani zďaleka taký úžasný človek, kamarát, priateľ, adoptívny otec kocúra ale hlavne, rozhodne by som nebol týmto nadaným a davmi milovaným pikoškárom, ktorým som dnes! Keď som sa totiž naposledy nechtiac oholil (tzv. tragédia 2014), takmer rok som aktívne naberal odvahu, kým som sa tu znovu ukázal – v brade je jednoducho moja sila. A nie som sám! Mnohí ďalší páni sú zasa super herci, zabávači a čudáci, vyzerajúci väčšinou podstatne lepšie, práve vďaka bujnému porastu na ich tvárach:

Jason Momoa

Jason vyrástol z chlapca v červených trenírkach, pobehujúceho po pláži zachraňujúc topiace sa americké playmate-ky (Baywatch), až na tohto SAMCA, ktorý či chce alebo nie, vyzerá non-stop ako Khal Drogo, pripravený odpaniť ďalšiu 13-ročnú princeznú. Že čo to splietam? GAME OF THRONES splietam a hanbi sa ak nevieš! Hanbi! No ale seriózne… on by neznásilnil, ani keby chcel. Najskôr by totiž niekto musel klásť aj odpor.

Ryan Gosling

Ryan a jeho tváre… no nie všetky sú vítané v blízkosti detských ihrísk. Tie zvyšné sú naopak vítané všade.

Charlie Hunnam

Na prvej fotke vyzerá tak, ako si mnohé ženy predstavovali samotného Christiana Greya (ktorého aj skoro hral) a na fotke druhej… no boha! Nie je on hotový cukríčok v ľudskej forme?! Idem pohľadať inzulín, bo sa nebezpečne strácam v jeho očiach a v závratoch cukrovky. Vidíte, čo spraví chýbajúca brada? Ublíži na zdraví!

Tom Hardy

Tom Hardy je vľavo s bradou pravý chlapák – pán elegán! No bez nej, neviem… Elegancia je razom preč a zostáva len tvár pripomínajúca… riťku? Taký nejaký… Tom Softy?

Joe Manganiello

Tomuto pánovi brada rozhodne prospieva, ale keďže nie veľa času trávi s tričkom aj reálne na sebe, mnohé z Vás ho do tváre zrejme ani poriadne nepoznajú… preto prosím, aby ste si osviežili pamäť – Joe vo svojej prirodzenejšej pozícií, známy z True Blood alebo aj Magic Mike.

Zach Galifianakis

Poviem to rovno – Zacha mám rád tlustého a chlpatého. Jeho ostatné formy mi spôsobujú zmiešané pocity a všeobecný nepokoj čriev.

Shia LaBeouf

Šialený Shia vo svojej pralesne-chlpatej verzií… a šialený Shia vo svojej chlapčenskej hladkej variante. Tak či onak, rovnaké vreco psychických problémov a dezilúzií.

Tom Selleck

Tom Selleck sa stal so svojím knírkom doslova fenoménom, pretože celý tento štýl je vlastne ľudovo pomenovaný po ňom…  Toma Sellecka vie ale nosiť len Tom Selleck a možno tak ešte dvaja ďalší ľudia na svete. Možno! Je to ale kliatba, ktorú Tom hrdo nesie…

Zac Efron

Dojemný príbeh takmer dievčatka, z ktorého sa ale predsa len stal chlapec a nakoniec dokonca až muž. Že by mal Justin predsa len šancu? Každopádne, Zac má prekvapivo porast hodný závidenia!

Andrew Garfield

Oh god, nie! NIE! Toto treba zničiť ohňom! Andrew radšej nech sa fakt holí… Jeho beard vyzerá ako lono oddanej mníšky, toto nefunguje. Nope!

Nick Offerman

Nick a jeho mustache je úžasny, priam dar z nebies! Vďaka nemu vyzerá tak super príjemne familiárne, ako taký ten strýko, na ktorého aj radi spomínate, ktorý sa Vás nikdy… nedotýkal. Kdežto jeho oholené JA, no… ten sa dotkol a nie raz.

Justin Bieber

Nieee… Samozrejme, že Justín (čítaj slovensky) šancu na bradu nemá. Uvedený je tu len a len ako čestný člen a taktiež výnimka potvrdzujúca pravidlo = nie každé dievča nutne opeknie, keď sa oholí. (Fuck yeah, povinný Bieber džouk doručený!) Každopádne, Justinov marketingový team je optimistický a podarilo sa nám od nich obdržať tieto exkluzívne materiály znázorňujúce, čo nás potenciálne čaká, ak zaberie hormonálna liečba. Na týchto materiáloch pracoval očividne rovnaký team, ktorý robil aj na Calvin Klein kampani.

 

 1. Eliss hovorí:

  Prvaaaaa??? Oh Tom zasa raz super, ale Tom Hardy – jedine oholeny 🙂

 2. Candy hovorí:

  Jason Momoa je TOP!

 3. Anonymka hovorí:

  Tomečku pekný článok
  zabudol si na:
  BRADA – Brada Pitta 😉
  to sa samé ponúka
  Krásny deň pikoškári-y
  🙂

 4. literally hovorí:

  super! ale mohla by byt aj druha cast, suhlasim s Bradom a este by tam mohol byt aj taky Depp alebo Jake Gyllenhaal

 5. Nicole hovorí:

  Jason Momoa by neznásilnil, ani keby chcel. Najskôr by totiž niekto musel klásť aj odpor. – Zomrela som z tejto vety. 🙂
  Charlie Hunnam je chlap ktorého by som brala akokoľvek a kedykoľvek ale keď môžem tak radšej teda s bradou.

 6. čivava hovorí:

  Nicole, presne to som chcela napísať aj ja!!!!! Khal je nesporne top, ale aj ten Hunnam s bradou je veeeeľmi fajný.

 7. SANTEN hovorí:

  Mne tu zase chyba NAS epicky Robko Kazik !!!!!!

  justín nakoniec – to nemoze nikdy sklamat 🙂 😀

 8. Dada hovorí:

  Akože dovidenia…už som sa dávno nezabavila na celevriťkách ako tutok:D Big up tomu kto to píše! Pokiaľ ide o humor, prisámbohu sme siamské dvojčatá.

 9. cco hovorí:

  vdaka bohu za Toma

 10. janka hovorí:

  Tom, ukaz bradu!

 11. pendolino hovorí:

  Nick Offerman je cisty Lorax!!! A Andrew Garfield a ten komentar k nemu 😀 😀 😀 Lezim!

 12. Anonym hovorí:

  A este jeden guy jedine s bradou – josh brolin, v pokracovani prosim!

 13. mirror/rorrim hovorí:

  no ja neviem, ale cely tento trend s bradou je podla mna katastrofa. len to nahrava do kariet vsetkym lenivcom, ktori su celi bez seba, ze tuto ich ohavnost niekto povysil na vychytavku. Pravda je, ze bozkavat Yetiho asi nikto nechce..

 14. giselle hovorí:

  no a este Bradley Cooper jednoznacne s bradou, bez nej je divny. Vcera som kukla American Sniper a viem posudit na 100% 😉

 15. eVa hovorí:

  lono oddanej mnisky 😀 😀

 16. Misulka5 hovorí:

  Tom mas u mna dva palce hore sedim akurat v autobuse a rehocem sa na plne pluca, ludia len nechapavo pozeraju:D Bohu vdak za teba!

 17. čivava hovorí:

  Ano, Tom, zabudla som Ťa pochváliť, vážne dobrý článok..ja som sa rehnila v práci za počítačom ako taký kôň.

 18. anonym hovorí:

  mirror/rorrim- to nie je žiadny trend, ktorý si niekto vymyslel a teraz to všetci do radu musia mať, trend by bol keby si to chodili dávať urobiť napr. jak ženy umelé prsia. Muži sa taký narodili a neskutočne im to sekne, neviem načo dávať dole a potom aby vyzerali ako také chlapčiatka..muži nech vyzerajú ako muži ;)Zdar všetkým sexi chlapom :* 😀

 19. Angie hovorí:

  ach, konečne sú k odberu skutoční chlapi a nie chlapčiatka… žehnám túto dobu, a preklínam obdobie metrosexuálov (a pevne verím, že sa už nikdy nevráti…)

 20. Angie hovorí:

  btw, Tom Selleck je slováčisko jak repa… alebo takmer, jeho tatko je vychodňar 😀

 21. Ninuška hovorí:

  mne osobne bez brady, ale zase ako kto, ale tu asi všetci tí mladí bez brady..

 22. Petra hovorí:

  Zabudli ste na Jamieho Dornana 😀

 23. gina hovorí:

  velmi dobry clanok…dievcata nech si beru priklad 🙂

 24. ttt hovorí:

  Tom, to chce fotku ako dokaz 🙂 inak, clanok za 100b 🙂 brady ja mooozem 🙂

 25. Lucia hovorí:

  Každý chlap,ktorí si nechá narásť tú ohizdnú bradu, tak sorry, ale neskutočne ho to ošpatí a ak si nejaký chlap myslí, že je v tom sexi, tak nieže nie sexy, ale je to úplne otrasné, to povie každá žena.

 26. llull hovorí:

  anonym: aj ženy sa narodili s porastom, nechávaš si ho ?

 27. anonym hovorí:

  llull- proste sprostrá reakcia zaostalého a konzervatívneho slovenského národa 😀 yeah presne to som čakala ;)Boh žehnaj Slovensku 😀

 28. maggie hovorí:

  Nick Offerman je pre mňa živá predloha Neda Flandersa:D

Pridať komentár