Ako vyšli niektoré celebrity s (ružovou) farbou von | Pikošky.sk
30 jún, 2015

Ako vyšli niektoré celebrity s (ružovou) farbou von

Alebo o tom, že niekto to rád horúce.

V súvislosti s piatkovým schválením homosexuálnych manželstiev v USA, o ktorom ste si už na Pikoškách mohli prečítať, sme sa rozhodli zaspomínať si na priznania niektorých celebrít. Je pravda, že v súčasnosti už je vo svete celebrít heterosexualita pomaly „out“, ale nebolo tomu tak vždy. Niektoré hudobné a filmové hviezdy mali problém s priznaním svojej sexuality a niektorí to určite taja do teraz. My sme ale vybrali niekoľko známych odvážlivcov, ktorí namiesto vodenia sa za ručičky s asistentkami, alebo akože kamoškami, vystúpili pred verejnosť a hrdo vyhlásili, že preferujú rovnaký obsah v spodnom prádle, ako majú oni sami.

 

Wentworth Miller určite zlomil mnohé väzňov-chtivé ženské srdcia, keď v decembri 2013 pre magazín Out priznal, že je gay. Nebolo to tak úplne dobrovoľné, v auguste toho roku totiž napísal list organizátorom ruského filmového festivalu, ktorí propagovali anti-homoesexuálne zákony. Tí to samozrejme publikovali, čím Wentwortha dohnali k viacerým samovražedným pokusom, ako priznal v rozhovore pre Out magazín.

Obľúbená komička Ellen DeGeneres sa k homosexualite priznala vo svojej vlastnej show v roku 1997 pri natáčaní dielu s Oprah Winfrey. V tom istom roku mala titulku v magazíne Time s textom: „Áno, som lesba“. Taktiež v seriáli s názvom Ellen, v ktorom stvárňovala hlavnú postavu, povedala psychologičke, ktorú hrala opäť Oprah, že je zaľubená do osoby menom Susan.  Od roku 2008 je zosobášená s herečkou Portiou Rossi, s ktorou majú krásny harmonický vzťah.

Sympatická herečka Ellen Page mala emotívny prejav na konferencií za ľudské práva vo februári 2014. „Dnes som tu, lebo som lesba.  A lebo možno môžem prispieť k zmene. Pomôcť ostatným prežiť ľahšie časy.“

Tak toto ma napríklad prekvapilo. Herec zo seriálu Game of Thrones, ktorý má najzložitejšie texty zo všetkých, je gay. Kristian Nairn, známy ako Hodor, to zverejnil v marci 2014 odpoveďou na fanúšikovskom blogu. „Nikdy som svoju sexualitu pred nikým neskrýval. Čakal som, kedy sa na to opýtajú v nejakom interview. Nie je to niečo, čo by ste len tak vypustili von. Snažil som sa k tomu nasmerovať otázky, no bezvýsledne.“ Zlatý milý Hodor.

Jim Parsons, alebo milovaný Sheldon, vyhlásil v máji 2012 pre New York Times, že je v 10 ročnom vzťahu s partnerom Toddom Spiewakom. V roku 2014 mu poďakoval vo svojej ďakovnej reči na Emmy awards. Aké milé. Soft kitty, warm kitty, little ball of fur…

 

 

 1. grrr hovorí:

  1!

 2. tina hovorí:

  Mňa najviac šokovalo priznanie Judie Foster. Ale keď si spätne pozerám niektoré jej filmy, až na pár výnimiek vždy hrala také typy žien, ktoré sa zaobídu bez chlapa 🙂

 3. titi hovorí:

  nie som homofób, no mám celkom obavy, že za chvíľu budeme my heterosexuálne orientovaní ľudia ohrozeným druhom.:D

 4. michelle hovorí:

  titi súhlasím
  šak takýmto štýlom už ani heterosexuály nebudú 😀

 5. Riddick hovorí:

  titi, pri 4% homosexuálov v populácii sa obávaš zbytočne a predčasne 😉 obávala by som sa skôr jedného percenta psychopatov 😉 je ich síce menej, ale narobia viac škody. a „slabších“ deprivantov je možno viac ako teplých. mne teplí nevadia a necítim sa byť ohrozený druh. s denným globálnym prírastkom 200 000 ľudí sa neobávam ani vyhynutia ľudstva (rozhodne nie na homosexualitu). tlačíme sa už teraz.

 6. Baja hovorí:

  Titi, neboj sa, to sa nikdy nestane

 7. ewissa hovorí:

  Kedy vyjdr out of closet Oprah,Jeremy Renner,Nick Jonas,Harry Styles,Zack Efron,Sandra Bullock a mohla by som vypisat este aspon 100 dalsich…hehe ti sa prilis boja,ze to ohrozi ich karieru ale tak mozno sa dockame na stare kolena vid Bruce jenner now caitlin…nikdy nie je neskoro..

 8. sumak hovorí:

  nieje ani tak problem v homosexualoch alebo transvestitoch a podobnych odchylkach. Ovela vecsi problem je v mediach, tie su kruto nebezpecne a nie len co sa tyka sexu, orientacie ale celkovo s manipulovanim. To je najvecsia zumpa.

 9. palacinka hovorí:

  Riddick, tie 4 percenta sa len tak hovoria. V skutocnosti je to cislo ovela vacsie

 10. ruzovy zajacik hovorí:

  Presne palacinka. Moj typ je takych dobrych 15%. Uz len v mojom okoli je ich mrte. A ten posledny z clanku Sheldon sa ani priznavat nemusel. To ako keby sa priznaval Jackie Chan ze je cinan, alebo trava ze je zelena.

 11. Anonym hovorí:

  michelle to sa nikdy nestane že hetero bude ohrozeným druhom lebo to by sme už potom všetci vymreli!!!

 12. Riot hovorí:

  ruzovy zajacik 😀 :D:D:D:D:D presne si to vystihol, ten sa veru nemusel priznávať 😀

 13. Linda hovorí:

  je skvelé, že žijeme v dobe, keď sú homosexuáli prijímaný, ale je hnus, že sa z toho stáva vďaka médiam norma a prezentuje sa to ako niečo in a ten kto má iný názor, je nálepkovaný a osočovaný rovnako, ako oni v minulosti. Nič sa nezmenilo, len sa to preklápa na druhú stranu extrému.

Pridať komentár