Kto kraľuje Instagramu? | Pikošky.sk
15 aug, 2015
Napísal/a | komentárov 14

Kto kraľuje Instagramu?

Ktoré celebrity sa dostali do dvadsiatky najsledovanejších na Instagrame?

Celebrity to majú v dnešnej dobe jednoduché. A uľahčujú im to sociálne siete. Ani reklamy si nemusia platiť, ich polonahé selfíčka sa médiami šíria úplne zadarmo a followerov pribúda – desiatky až stovky tisíc denne. Pozrime sa na dvadsiatku najpopulárnejších celebrít na instagrame.

20. Demi Lovato – 20,8 mil. followerov – @ddlovato

19. Kourtney Kardashian – 22,4 mil. followerov – @kourtneykardash

 18. Lionel Messi – 22,7 mil. followerov – @leomessi

17. Dwayne Johnson – 24 mil. followerov – @therock

16. Rihanna – 24,4 mil. followerov – @badgalriri

15. Jennifer Lopez – 25,2 mil. followerov – @jlo

14. Katy Perry – 25,8 mil. followerov – @katyperry

13. Cristiano Ronaldo – 26,4 mil. followerov – @cristiano

12. Miley Cyrus – 26,5 mil. followerov – @mileycyrus

11. Khloé Kardashian – 29,7 mil. followerov – @khloekardashian

10. Neymar da Silva Santos Júnior – 29,8 mil. followerov – @neymarjr 

9. Nicki Minaj – 31,4 mil. followerov – @nickiminaj

8. Kylie Jenner – 32,7 mil. followerov – @kyliejenner

7. Kendall Jenner – 34,5 mil. followerov – @kendalljenner

6. Justin Bieber – 36,2 mil. followerov – @justinbieber

5. Selena Gomez – 40,8 mil. followerov – @selenagomez

4. Ariana Grande – 40,9 mil. followerov – @arianagrande

3. Taylor Swift – 42,3 mil. followerov – @taylorswift

2. Kim Kardashian – 42,9 mil. followerov – @kimkardashian

1. Beyoncé – 43,1 mil. followerov – @beyonce

  1. 1. hovorí:

    🙂

  2. Anonym hovorí:

    Beyonce naj. A nic sa na tom nezmeni.

  3. frflana hovorí:

    bey bey ich ma tolko? pre mna uz zabudnuta hviezda, no soknuta som 😀

  4. temp hovorí:

    nemá Katy Perry čudný malíček na nohe ?

  5. A hovorí:

    Selena viac ako Bieber?? 😀 Go girl!

  6. johnny hovorí:

    Napriklad taka Britney Spears ma 42.8 mil

  7. Eva hovorí:

    Klan kur*ev by mal zdielať jedno spoločné miesto, aj tak ich followujú tí istí blbci

  8. Vulgar hovorí:

    Ako to, ze je Rihanna tak nizko?

  9. Anonym hovorí:

    Bey je najviac pretoze ona je osobnost. Kim je hlupa prazdna skatula.

  10. Horalka hovorí:

    Johnny, odkial mas, ze Britney ma tolko? ma 5,1 mil

  11. Daeneris hovorí:

    omg tolko zbytocnych celebrit. a chudatka deti Jen Lopez, take skarede 🙁

  12. KráskaDňa hovorí:

    Inak podúroveň.

  13. Lola hovorí:

    Mňa tiež prekvapuje, že klan K má toľko veľa…dokonca aj Kourtney…

  14. giselle hovorí:

    Taylor Swift a Reese Whiterspoon maju pekny instagram, take mile a vkusne fotky zvy knu pridavat.

Pridať komentár