Kus legendárnej nahoty | Pikošky.sk
15 aug, 2015
Napísal/a | komentárov 11

Kus legendárnej nahoty

Na stránkach časopisu.

To by mohlo fungovať. A keď ide o telo herečky Sharon Stone, tak septembrové vydanie časopisu Harper’s Bazaar sa bude predávať ako karimatky pred festivalovou sezónou. Myslím si, lebo ľudia majú Sharon radi. Je to mimoriadne inteligentná a silná žena. Je akýmsi vzorom pre pocukané naivky, ktoré si ešte v štyridsiatke vedú denníček. Keďže Sharon má už 57 rokov, tak občianske združenie grafikov bez hraníc muselo zaúradovať v plnej sile. Svoju prácu si však urobili excelentne, keďže tieto fotky sú na j*bateľnej úrovni. Dobre to trafili. Dokonca aj podľa tváre Sharon rozpoznáte. Čo sa nie vždy podarí, lebo niekedy mám problém s identifikáciou predmetnej osoby. Minule som si kúpil nejaký magazín na titulke s odhalenou Kim Kardashian. Po chvíli som však zistil, že v ruke zvieram mesačník Vorvaň a iné záhady oceánov.

O Sharon ste už dlho nič nepočuli, tak budem chvíľu vážny. Ako to už býva, Sharon sa ľudom z časopisu aj vyspovedala. Uvedomuje si, že jej zadok už nevyzerá ako kedysi. No už sa s tým zmierila a už sa nepokúša byť tou najsexi ženou na svete. Napríklad ako to bolo vo filme Basic Instinct, keďže ten z nej urobil sexsymbol pre pár generácii. Prišla na to, že nezáleží iba na fyzickej kráse a na nadupanom výstrihu. Život si musíte predovšetkým užívať. So všetkým, čo k nemu patrí. Ako dobré, aj to zlé. Musíte mať radi samú seba, preto aká ste vo vnútri. A potom vás bude milovať aj váš partner. A rodina, priatelia a široké okolie. Za seba len dodám, že Sharon má pravdu. Lebo len šťastná žena je krásna žena. Tak sa k*rva stále netvárte, akoby k vám práve cez plot preskočil do záhrady nejaký utečenec.

Fotky pre septembrové vydanie Harper’s Bazaar

Ešte si to môže dovoliť

Ženy si určite všimli aj tie topánky

Pre porovnanie. V salóne krásy v Los Angeles

Viac personálu ako zákazníkov

Asi nemali voľný termín. Nikdy neserte Sharon

Tématická

 Nesmie chýbať

Napísal/a dňa 15.8.2015. Pridané v Celebrity, rozhovory, Sharon Stone.

 1. šuška hovorí:

  ja by som rada videla fotky bez retuše 😀

 2. wtf hovorí:

  chcelo by to zalozit magazin s nazvom: PRED A PO …..retuši 🙂

 3. tha čo ešte dodať ? hovorí:

  uz by som ju mala problem spoznat ! celkom inak vyzera ako vyzerala, ale stale je este pekna

 4. flegma hovorí:

  stale skumam, co to ma s ocami na tej prvej foto pod textom…

 5. Iva hovorí:

  Tak som sa konečne vyhrabala spod stola – Locco, tvoje prirovnania nemajú chyby. Tentoraz ma zabil „Vorvaň a iné záhady oceánov“ 😀

 6. frflana hovorí:

  flegma, podla mna je to odrazom svetla, ze sa zda ze jej jedno oko uteka, a dokonca to vypada ako by ho aj trosku vyssie mala… ale nechapem, ze si to nikto nevsimol a neopravil 😀

 7. flegma hovorí:

  frflana – presne 😀 tolko retuse a toto si nevsimnu 😀

 8. Linda hovorí:

  To 1.video je milé.

 9. Petlica hovorí:

  Ja mam Sharon velmi rada,ale tieto fotky su fujto,okrem tej,kde sedi a nevidno jej do tvare.Je to este horsie,ako keby uplne vyholili a holeho odfotili Clinta Eastwooda.sa jej divim,ze sa na to dala.

 10. Nespokojna hovorí:

  jo no ta prva fotka, tvar na 50 a telo na 20..to vypada jak fotomontaz, vobec to k sebe nejde..nehovoriac, ze tu ruku na tej suske ma nejaku malu, nejak jej ju divne zretusovali, ci co..

 11. Mici hovorí:

  ja ju nenávidím, odkedy som ju (tu na pikoškách) zahliadla v peleríne z cca 1500 líšok
  k..a stará

Pridať komentár