Štramák David Beckham | Pikošky.sk
29 jan, 2016
Napísal/a | komentárov 5

Štramák David Beckham

Len prečo toľko krčí to obočie?

Odkedy David zavesil svoje kopačky na klinec, čoraz viac je ho vidieť v roli modela. Na štyridsiatnika dosť dobré, keď vezmeme do úvahy, že v jeho veku sú už ženské modelky väčšinou za zenitom. Tentokrát si David zapózoval v kampani na jeho najnovšiu vôňu s názvom David Beckham Beyond a tiež v kampani pre H&M. Veď komu už len môžu svedčať tepláky viac ako jemu?

Vôňu pre neho vyvinula spoločnosť Coty, s ktorou spolupracuje už dlhšie a rovnako s módnou značkou H&M už absolvoval viacero spoločných projektov. David je však viac ako do handier zažratý práve do parfémov, lebo ako sa vyjadril, mať vlastný parfém je pre neho splnený sen. „Mať sen je niečo, čo sa týka každého. Či už ste mladí, alebo starí, my všetci máme sny. Ja nie som iný a vždy som vložil obrovské nadšenie do toho, čo som robil. To však znamená, že musíte aj tvrdo pracovať. Ak milujete to, čo robíte a tvrdo pre to pracujete, začnú sa diať  veľké veci.“  Takto pekne nás všetkých David motivuje a každý z nás má nádej, že keď bude slávny futbalista a bude veľa snívať, raz bude mať vlastné parfémy a na teplákové kampane si bude H&M volať už iba jeho.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napísal/a dňa 29.1.2016. Pridané v Celebrity, David Beckham, sexoši, štýl-neštýl.

 1. Kto asi hovorí:

  No mne sa v teplakoch najviac pači Tom Hiddleston ale každeho osobny nazor……..

 2. red kite hovorí:

  hej keby nekrčil obočko, tak je štramák

 3. ruzovy zajacik hovorí:

  Nenavidim ked vrasti to obocie..na kazdej fotke. Otras.

 4. flegma hovorí:

  mala som teplaky z H&M a stali za prd…

 5. tha čo ešte dodať ? hovorí:

  teraz krci obocie a o niekolko rokov uz ani nebude musiet, bude tam mat dost vrasok. david by si mal dat vybielit zuby, lebo ich ma zlte ako kon.

Pridať komentár