Cindy Crawford odchádza do dôchodku | Pikošky.sk
4 feb, 2016

Cindy Crawford odchádza do dôchodku

Alebo možno aj nie.

Štyridsaťdeväťročná Cindy sa po vyše dvadsiatich rokoch úspešnej modelingovej kariéry rozhodla, že je čas zavesiť lodičky na klinec. Tak sa aspoň vyjadrila pre magazín Rhapsody, ktorému popri fotení prezradila, že sa určite bude fotiť ešte ďalších desať rokov, ale už nie ako modelka. „A je to v poriadku. Dokázala som to. Pracovala som so všetkými tými úžasnými fotografmi. Čo viac mám ešte urobiť? Nemôžem stále objavovať samú seba. Nemôžem si stále niečo dokazovať. Nechcem.“ V septembri vydala knihu s názvom Becoming a pre magazín povedala, že to bol pre ňu spôsob, ako sa dostať z modelingu. Nemala však vraj ani poňatia o tom, že kniha bude súčasťou cesty.

No a po týchto vyhláseniach na svojom Instagrame oslávila miliónteho followera a napísala: „Každý rok hovorím svojim deťom, že idem do dôchodku. Je to už zabehnutý vtip v našej rodine. A napriek tomu sa každý rok vynoria skutočne vzrušujúce možnosti. Aj keď je pravda, že som túžila presunúť svoj záujem na sústredenie sa na môj biznis, priateľov a rodinu, nerobím žiadne finálne vyhlásenia. (Nie každý titulok hovorí celý príbeh). Milujem byť súčasťou módneho priemyslu za posledných tridsať rokov a ak som sa za ten čas niečo naučila, je to – nikdy nehovor nikdy. Ďakujem za podporu, už sa teším, čo prinesie rok 2016.“ Takže čo z toho vyplýva? Neverte každému titulku a nikdy nehovorte nikdy, hlavne ak ste svetová topmodelka.

 

 

 

Napísal/a dňa 4.2.2016. Pridané v Celebrity, Cindy Crawford, modelky, novinky, sexice, štýl-neštýl.

 1. Meno nepotrebujem hovorí:

  Asi prvá…
  Btw, nikdy som ju nemala rada a nechápem, čo je na nej take wau… :/

 2. Zuriva panda hovorí:

  No na padesatku ma dobre nohy..

 3. Fleur hovorí:

  Tie šaty na druhej foto sú neskutočné

 4. deni hovorí:

  ako dieťa som vystrihovala všetky fotky Cindy a Claudie a lepila do zošita, škoda že ho už neviem nájsť, pozrela by som si ich

 5. Zozo hovorí:

  no tak pozor vazeni!!! je krasna, vzdy bola, a na tychto fotkach to len dokazuje.
  a takto vyzerat v 49 rokoch by bolo ze waow….
  mne sa vzdy zdala velmi pekna na rozdiel od blond zajacice claudie

 6. giselle hovorí:

  ked som chodila na zakladku, tiez som si lepila do zosita fotky Cindy, Naomi, Lindy a ostatnych topmodeliek.

 7. Peta hovorí:

  Kedysi boli modelky aj modelkami a Cindy to rozhodne potvrdzuje. Krasna zena!

 8. malina hovorí:

  Linda Evangelista, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Christy Turlington, Tatiana Patitz, Stephanie Seymour, Eva Herzigova, Claudia Schiffer, Nadja Auermann, Helena Christensen, Karen Mulder… A k nim sa neskôr ako taká „len“ 170 cm (WTF precedens jak prasa) vysoká vlašťovka pridružila Kate Moss. To neboly modelky. To boli Supermodelky 😉

 9. Ja som vzdy Cindy uznavala,bola to neskutocne krasna zena,charizmu ma doteraz,aj ked ta krasna,mlada tvaricka je uz minulostou,ale ona a zopar v jej generacii to boli topmodelky na urovni,nie ako tie dnesne šťamby bez iskry,bez kriviek,bez vyrazu.

 10. Zoom hovorí:

  Takto dobre vyzera mozno 5% zien v jej veku, to je proste fakt, vsetky ostazne nazory su zvacsa zavist..

Pridať komentár