Kúzlo lásky vyprchalo | Pikošky.sk
5 feb, 2016
Napísal/a | komentárov 7

Kúzlo lásky vyprchalo

Čarodejnica Rose McGowan sa po dvoch rokoch rozvádza.

Rose nemá veľmi šťastie v láske. Až jej tretie zásnuby skončili svadbou, no aj tomuto vzťahu je po vyše dvoch rokoch manželstva koniec. 42 ročná Rose sa rozvádza s jej o 9 rokov mladším manželom Daveym Detailom. TMZ má skvelé známosti v štátnej správe, a tak sa zase raz dostali k rozvodovým papierom. V tých je ako dôvod rozvodu uvedený obľúbený dôvod celebrít – neprekonateľné rozdiely. Nevie sa, či pred svadbou podpísali predmanželskú zmluvu, no Rose sa rozhodla chrániť svoj 18 miliónový majetok a v žiadosti o rozvod požiadala súd, aby zamietol možnosť výživného pre jej ex. Davey je nie práve najznámejší umelec, a tak by mu určite prachy od Rose bodli, no vyzerá to tak, že má smolu.

Čo reálne stojí za rozchodom tejto dvojice ale ešte nevieme, pretože blízke zdroje ešte spia. Ale oni sa zobudia, toho sa nebojím. Možno sa Daveymu len prestala páčiť jej holá hlava, jej psychopatické umenie, alebo jej aktivizmus. Za jej ceckami mu ale určite smutno bude.

Davey a Rose sa zasnúbili v júli 2013 po roku randenia a v októbri toho istého roku sa vzali. Rose už bola predtým dvakrát zasnúbená, z toho raz s Marilynom Mansonom a druhý raz s režisérom Robertom Rodriguezom. Nejako jej to ale v tej láske nevychádza.

Napísal/a dňa 5.2.2016. Pridané v Kto s kým, OMG!, Rose McGowan, rozchody.

 1. ostruzinka hovorí:

  nejaka je gumova…

 2. Bubz hovorí:

  Všetci jej chlapi mali rovnaké začiatočné písmeno v mene a priezvisku 😀 MM, DD, RR

 3. petra hovorí:

  Keby prirodzene starla, by lepsie vyzerala ako tato gumová tvar

 4. kara hovorí:

  Rose mala v roku 2007 autonehodu, pri ktorej sa jej rozbili slnecne okuliare, ktore mala na sebe, a rozdrbali jej tvar, takze to nebol rozmar, ale nutnost. Este ju celkom dobre urobili, ze sa na seba stale podoba.

 5. Vulgar hovorí:

  kara, tuto historku poznam, ale ja mam skor pocit, ze to vyuzila ako zamienku, ked si nechala dorobit komplet celu tvar. Nieco ako ked Malfoy Hermione zvacsil zuby a potom jej ich Madam Pomfreyova zmensila na povodnu“ velkost. 😀 Btw, ani som nevedela, ze bola zasnubena s Rodriguezom. Asi sa zamiloval do jej umelej nohy v Planete Teror. 😀

 6. Lady Dí hovorí:

  na tych fotkach pod svadobnymi bych ju nespoznala ty kks

 7. blabla hovorí:

  Vulgar, sto bodov (pre chrabromil) 😀

Pridať komentár