Štedrá Jennifer Lawrence | Pikošky.sk
13 feb, 2016
Napísal/a | komentáre 2

Štedrá Jennifer Lawrence

Jennifer rozdáva peniaze.

Ale nie len tak okoloidúcim, peniaze sa rozhodla darovať na dobrú vec. Dva milióny dolárov venovala detskej nemocnici Kosair, ktorá sa nachádza v meste, z ktorého pochádza – Louisville v Kentucky. Včera to oznámila vo videu na youtube, ktoré zverejnila nemocnica.

„S veľkou radosťou vám oznamujem, že budeme zakladať jednotku intenzívnej starostlivosti nadácie Jennifer Lawrence pre srdcové ochorenia v detskej nemocnici Kosair. Vrámci snahy pomôcť týmto deťom a ľuďom, ktorí sa o ne starajú, vyzývam celú komunitu, aby podporili túto myšlienku a pomohli vyzbierať ďalšie dva milióny na podporu týchto statočných a inšpiratívnych detí.“

Táto špecializovaná jednotka intenzívnej starostlivosti bude mať jednoposteľové izby pre deti zotavujúce sa z operácií srdca, otvorených operácií srdca vrátane transplantácie srdca, deti zotavujúce sa zo srdcového zlyhania a rôznych iných problémov, ktoré si vyžadujú intenzívnu starostlivosť. Nebudú, samozrejme, chýbať ani postele pre rodinných príslušníkov detí.

A takto nejako to tam bude vyzerať:

Jennifer túto detskú nemocnicu pravidelne navštevuje:

Napísal/a dňa 13.2.2016. Pridané v Celebrity, Jennifer Lawrence.

  1. nena111 hovorí:

    Prvaaaa

  2. Anonym hovorí:

    Vzdy some si myslela,ze vystrih na satach zvyraznuje zenske prsia, no esteze ta charita je o niecom,aspon chcem verit

Pridať komentár