Matt LeBlanc a Top Gear | Pikošky.sk
15 feb, 2016
Napísal/a | komentárov 6

Matt LeBlanc a Top Gear

Ako už nadpis naznačuje a celý svet už pár dní dokola omieľa – Matt bol oficiálne predstavený ako nový spolu-moderátor zmŕtvychvstanej show televízie BBC2 – ‚Top Gear‘.

„Ako automobilový šialenec a obrovský fanúšik Top Gearu som poctený, že môžem byť súčasťou novej kapitoly tejto kultovej show.“ – povedal Matt, ktorý bol už v minulosti hosťom tejto relácie, a to dokonca dvakrát!

Herec, ktorého všeeetci poznáme ako jedného z „Priateľov“, podpísal s BBC2 zmluvu na jeden rok a teda nás s ním ako moderátorom čaká minimálne jedna sezóna Top Gear, no popritom má momentálne rozbehnuté aj ďalšej projekty. Hrá totiž v ďalšej show od BBC2 a to v transatlantickej komédii „Episodes“ (kde hrá vlastne sám seba) a zároveň tento rok pripravuje aj seriál pre americkú televíziu CBS pod názvom „I’m not your friend“, v ktorom nielen hrá, ale tento seriál taktiež produkuje.

V prípade, ak Mattov americký seriál dostane zelenú a bude objednaná celá sezóna, čaká ho po čase naozaj pilné herecké obdobie! Top Gear totiž vyžaduje nakrúcanie na rôznych lokáciách všade-možne po svete + v UK štúdiu spolu s publikom. Každopádne, takto fungoval starý model show a je možné, že nová verzia programu bude odlišná a v prípade potreby aj ušitá Mattovi na mieru. BBC odmietla komentovať, aký dopad by mal prípadný úspech CBS seriálu na Mattove záväzky voči Top Gear a teda by takáto situácia nemusela byť nutne problémom, alebo ide o problém, ktorý je už vyriešený.

Tak či onak, Matt bude uvádzať túto show a to spoločne s rádio-celebritou menom Chris Evans (nope, nejde o Kapitána Ameriku… toto je niekto úúúplne iný – úbohý menovec, ktorý je už určite riadne chorý z podobných očakávaní) a k teamu sa pridá aj motorový žurnalista Chris Harris a nemecká závodníčka Sabine Schmitz. Podobnú ponuku vraj dostal aj bývalý závodník Eddie Jordan.

Premiéra nového Top Gear sa už riadne blíži a tešiť sa na nich môžeme už v Máji 2016! Pozornosť im už teraz venujú TV stanice z celého sveta a mnohé sú pripravené na nákup rovno celej sezóny.

Zatiaľ čo Matt obletel svet na obálkach časopisov (dokonca aj titulka The New York Times), Jeremy Clarkson a jeho kamoši zatwittovali, že chystaná a zatiaľ stále nepomenovaná show (teraz už neznačkový Top Gear) pre Amazon sa v týchto dňoch už začala natáčať. Podľa ohlasov sa ale zdá, že Jeremy nebol až takou dušou programu, ako si myslel… a skutočný Top Gear zrejme prežije aj bez neho. Ale kto vie… Jeremyho verzia bude nakoniec možno lepšia a zábavnješia s blackjackom a kurvami.

Fanúšikom sa veľmi nechce platiť 80 libier len za to, aby mohli Jeremyho sledovať cez Amazon. Reprízy im zrejme budú stačiť.

BTW: Za 39 ročnú históriu Top Gear, bude Matt prvým moderátorom, ktorý nie je brit… a teda o to väčšia gratulácia!

Napísal/a dňa 15.2.2016. Pridané v celebritný guláš, Celebrity, Matthew LeBlanc, OMG!, sexoši.

 1. gertrudo hovorí:

  Vidim ze aj v bbc to vidia realne, kedze podpisali zmluvu na jeden rok.
  Viac ta sou nevydrzi. Staci pozriet na US a Australsku verziu top gearu.
  Neuveritelna charizma tich troch, a hlavne ich vzajomna kompatibilita bola to co prilakalo tolko divakov.

 2. flegma hovorí:

  neviem, ale top gear bez Jeremyho a jeho dua si neviem akosi predstavit…

 3. eva hovorí:

  ja si myslím, že tomu treba dať šancu. je pravda, že pôvodný top gear bol super, ale nemajme predsudky, možno to bude iné a tiež dobré.

 4. M hovorí:

  On nie je žiaden nováčik v top g. , účinkoval a dokonca aj pár časti dávnejšie moderoval . A všetci sme nahraditeľný ….

 5. gba hovorí:

  tak to vyzera ze to bude dobry bullshit

 6. bejby hovorí:

  koniec jedenej ery … co uz 🙁

Pridať komentár