Sir Paul sa nedostal na párty | Pikošky.sk
17 feb, 2016
Napísal/a | komentárov 11

Sir Paul sa nedostal na párty

Lebo biletár nevedel, kto to vlastne je.

Iste vám neušlo, že pred pár dňami sa za morom odovzdávali Grammy Awards. A po každej poriadnej udalosti nesmie chýbať parádna žúrka. Jedna taká sa konala aj v hollywoodskom klube The Argyle. Usporiadal ju famózny rapper Tyga. Áno, to je ten tmavý fešáčisko, ktorý prostredníctvom svojej ebenovej pumpičky vdychuje po večeroch život gumenému bazéniku menom Kylie Jenner. Nakoľko bol tento rok nominovaný na cenu Grammy aj 73-ročný hudobník Paul McCartney, tak sa na túto párty vybral. Dokonca na ňu bol aj pozvaný. Spoločnosť mu robila manželka Nancy Shevell a pár kamošov, medzi ktorými boli aj herec Woody Harrelson, hudobník Beck a bubeník Taylor Hawkins.

Pri ich vstupe do klubu sa však vyskytol problém. Miestny biletár na túto rozveselenú partičku pozeral ako bača na ajfón, pretože ani jedného z týchto cudzincov nepoznal. Paul sa mu aj snažil vysvetliť, že kto pred ním vlastne stojí, no tomu kusu nábytku zle dovierali pánty. Čo už, ale prečo by ho mal vlastne poznať? Veď Paul je iba hudobná legenda, zlatých gramofónov má doma len 18, a peňazí má toľko, že každému followerovi členov rodiny Kardashian by mohol zaplatiť ročnú psychickú rehabilitáciu na Maledivách. Paul však toto faux pas zobral s humorom, dole máte video. Neskôr Tyga sadol za twitter a snažil sa celú situáciu objasniť. Aj to nájdete nižšie. A vlastne je aj dobre, že sa Paul na túto párty nedostal, lebo po pár chvíľach strávených medzi miestnou spoločnosťou by ho vystrelilo z mokasín. Rovno do kresla k doktorovi Chocholouškovi.

Ja poznám iba dve legendy – Tupaca a Mojseja

Počul som, že fúkaná Ďuriho Lelkeša stráca na objeme

Paul bol nominovaný na Grammy vďaka skladbe All Day, ktorú má na svedomí Kajo

Toto je Tyga, aj on raz bude legendou. Bude to prvý muž, ktorému po kontakte s Kardashiankami neopadali kérky

Inkriminované video

Napísal/a dňa 17.2.2016. Pridané v celebritný guláš, Celebrity, OMG!, Paul McCartney, Tyga.

 1. giselle hovorí:

  pánbohzaplať, locco je späť.

 2. L_L hovorí:

  Mojsej na hrad!!! 😀

 3. flegma hovorí:

  kto uz by len chcel ist na Tygaparty? 😀

 4. poppy hovorí:

  pumpicka a bazenik? my god 😀 …. a vsak mali povedat,ze paul je ten chlapik,ktoremu karol pomahal preslavit sa 😀 …sice evidentne nevidalo.. 😀

 5. Deedee hovorí:

  Locco, si nedostižný! :):):):)

 6. Ivana hovorí:

  Palec hore za clanok! 😀 😀

 7. me hovorí:

  do kolien, ozi, ako sa ma Praca po Vendelinskom posedenicku v tvojom oblubenom senku? snad si ju nezbalil v nejakom lesklom bulvarnom platku!?

 8. Santen hovorí:

  pozeral ako bača na ajfón ….tato veta bude raz v ucebniciach 😀 😀

  Locco super !!!!

 9. sumak hovorí:

  Paul to sice zobral s humorom ale je to skor smutne a tragicke. Nehovorim ze kazdy musi mat skusku z hudobnej historie a poznat osobnosti z roznych zanrov ale Paul McCartney fakt nieje poskakujuci nigga pred ceckatymi cernoskami. Ostatne staci si pozriet komenty pod FourFiveSeconds v style ze Rihanna a West pomohli tomu staremu chlapovi. Alebo preco si tahali do klipu neznameho dedka a podobne. No dnesnej mladezi asi staci fakt obtlstnuty tupy neger, hlavne ze vela tweetuje a ma fotky na instagrame.
  Inak Woody bol slusne nacecany 🙂
  A nikdy nepochopim tmave tetovanie na cernochovy. To fakt ne.Co su malo cerny ?

 10. me, ta Praca je s malym p, nie je to osoba, iba cinnost.

 11. Sprite hovorí:

  Trapas. Kam ten svet speje? Do Kardashian zahuby?

Pridať komentár