Kylie vs. Kylie | Pikošky.sk
1 mar, 2016
Napísal/a | komentárov 13

Kylie vs. Kylie

Máme tu ďalší súdny spor.

Čo bolo skôr? Sliepka alebo vajce? V tomto duchu sa nesie problém, ktorý momentálne riešia Kylie Minogue a Kylie Jenner. A v tomto scenári je tá sliepka jednoznačne Kylie Jenner. Tá si totiž myslí, že je jediná Kylie na celom šírom svete. V auguste minulého roka teda podala žiadosť, ktorou si chcela zaistiť ochrannú známku na svoje krstné meno, aby ho nemohol nik iný využívať na reklamu. Kylie Minogue si to ale zrejme všimla až nedávno, keďže bola zamestnaná svojím novým frajerom a zásnubami, takže zareagovala až 22. februára. Vtedy podala ku Kylienej žiadosti o vytvorenie ochrannej známky námietku, v ktorej tvrdí, že schválenie jej žiadosti by zmiatlo ľudí a poškodila jej značku. Nezabudla spomenúť, že už pár ochranných známok v spojitosti s jej menom vlastní, a to: Kylie Minogue Darling, Lucky – the Kylie Minogue musical a Kylie Minogue. Agumentuje aj tým, že doménu s názvom www.kylie.com vlastní už od roku 1996. To je 20 rokov, ty malá plastiková príšera, 20 rokov. To si ešte ani nebola na svete.

Dokumenty zo súdu, ako inak, unikli do médií, a Kylie Minogue v nich hovorí aj o tom, že exhibicionizmus mladšej Kylie a jej kontroverzné príspevky na sociálnych sieťach si vyslúžili kritiku organizácie bojujúcej za práva pre invalidov a afroamerickej komunity. Jennerka je podľa nej len béčková hviezda z ich rodinnej reality šou, kde sa objavuje len ako vedľajšia postava popri jej starších sestrách. A ja s ňou môžem len súhlasiť. Jennerka ale zrejme nesúhlasí, a tak 23. februára podala novú žiadosť na jej meno, no tentokrát nie v spojitosti s reklamou, ale v spojitosti s pôsobením v zábavnom priemysle.

A nakoniec len tak pre porovnanie – Kylie Minogue v akcii vs. Kylie Jenner v akcii. Tú nadbytočnú Kylie identifikujete veľmi jednoducho.

Napísal/a dňa 1.3.2016. Pridané v Celebrity, Kylie Jenner, Kylie Minogue, OMG!.

 1. red kite hovorí:

  prvý 😀

 2. red kite hovorí:

  Kylie este nechape, ze svoje miesto si nekupi prachmi

 3. Foam hovorí:

  ach…posledne dieta si chce vydobit pozornost -_- koho by taketo pi*oviny napadli??

 4. flegma hovorí:

  napada ma len jedna myslienka – zabite to niekto skor, nez to nakladie vajcia!

 5. Rea hovorí:

  ona (alebo osoba ktora ze tymto „marketingom“ stoji) musi byt velmi padnuta na hlavu

 6. nofretete hovorí:

  jesus maria, prvýkrát som tú krpatú z KK videla na videu. Pane bože tá je škaredá, veď na fotkách vyzerá lepšie. To jaký rozčapený ksicht má?????

 7. stacey hovorí:

  to akože vážne má ľudí zaujímať, že čo má v taške? a ešte budú za tú jej apku aj platiť? nobelovku pre to dievča! ale inak sa bojím, aby to nebol pre kylie minogue prehratý boj, svet je na hlavu.

 8. Fleur hovorí:

  Svet je na hlavu, verím že sa nájdu dementi ktorí sú zvedaví čo má v taške

 9. Lills hovorí:

  Samozrejme, na prvy pohlad je jasne, ktora Kylie je slavna omylom. Ale pri „plastikovej prisere“ by som volila slova opatrne, starsia Kylie ma omnoho viac plastik a miestami vyzera ako svoja voskova figurina.

 10. Anonym hovorí:

  Problem obsahu jej kabelky sa moze vyrovnat iba problemu spravneho ukladania suseniek Oreo, je to asi v rodine

 11. Riot hovorí:

  ja si nemožem pomocť ale táto kardashianka na mňa pôsobí, že je hrozne tupá…. dúfam, že to iba hrá , a ak nie tak ufff… nechápem, prečo je slávna…??

 12. alexalex hovorí:

  Tupá, plastiková, prehnane sebavedomá…čo som to zabudla?? Jááj a ešte bez talentu

 13. me hovorí:

  nech splasne ta napumpickovana kreatura, ci mam povedat chudak dieta, stala sa obetou umelej hmoty, ty kua, oni si to musia pichat aj do mozgov, aby im nevadila ta trapnost a zbytocnost, alebo totalka ze s homo sapiens to ide dolu vodou

Pridať komentár