Koniec celibátu! | Pikošky.sk
12 mar, 2016
Napísal/a | komentárov 8

Koniec celibátu!

Ciara a Russell Wilson sa zasnúbili.

Ubehol už približne rok, odkedy spolu Ciara a Russell začali randiť. Ciara bola v tom čase len pár mesiacov slobodná a mala doma niekoľkomesačné bábätko s rapperom Future, ktorý má problém s jej novým vzťahom a s tým, že Russell sa stretáva s ich synom. Týmto správam sa teda asi nepoteší.

Ciarine panenstvo je síce už dávno preč, no napriek tomu sa rozhodli, že chcú, aby bol ich vzťah pred svadbou nepoškvrnený sexom, a tak držali celibát. S týmto čudným nápadom prišiel dokonca Russell a bolo to po tom, čo k nemu údajne prehovoril Boh a povedal mu, že to majú urobiť tak, ako to urobil Ježiš. Ubehol už rok, ruka ho už asi bolí a potrebuje byť pri sile kvôli kariére v americkom futbale, takže sa rozhodol, že nastal čas s celibátom skoncovať a zorganizovať svadbu. A tak pokľakol s prsteňom a Ciara povedala áno. Včera sa o tieto radostné správy podelil na svojom instagrame krátkym videom, v ktorom bola vidieť aj radujúca sa Ciara s jej obrovským prsteňom.

Jej hovorca prezradil, že po parížskom Fashion Weeku ju Russell prekvapil dovolenkou na Seychelách, kde ju na súkromnej pláži neskôr aj požiadal o ruku. Ubytovaní sú v luxusnom rezorte North Island, v ktorom trávili medové týždne Kate Middleton a princ William.

Napísal/a dňa 12.3.2016. Pridané v Ciara, Kto s kým, OMG!, svadba.

 1. Dievcatko hovorí:

  1.:-)

 2. alexalex hovorí:

  ..a bolo to po tom, čo k nemu údajne prehovoril Boh a povedal mu, že to majú urobiť tak, ako to urobil Ježiš….ten čo berie za drogy? 😀 😀

 3. kara hovorí:

  alexalex, to netusim, ale myslim, ze maju s Karolom rovnakeho dilera 😀

 4. dankajanka hovorí:

  Čudujem sa ze tak rýchlo vhupla do ďalšieho vzťahu

 5. wtf hovorí:

  ….z kaluže a do blata….naaa na naaa naaaa…..

 6. čiči hovorí:

  Nie nie nie nie nie…NIE!

 7. Luckaa hovorí:

  podla mna zakryva nejaky sexualny problem a chce si ju preistotu zaistit svadbou 😀

 8. giselle hovorí:

  ja neverim, ze za rok si ani raz nezaskotacili…ved Ciara je nadherna zena. a on ma dobre telo. impossibru 😀

Pridať komentár