Dlhovlasá Miley Cyrus | Pikošky.sk
14 mar, 2016
Napísal/a | komentárov 9

Dlhovlasá Miley Cyrus

Konečne pohľad na ňu nevyvoláva dávivý reflex.

Je pravda, že odkedy sú Miley a Liam zase spolu, dosť skrotla a nevyvádza ako predtým. Ešte si síce vybehne na nákupy bez podprsenky, ale oproti tomu, čo stvárala minulý rok, to je zanedbateľné. Veď viete, umelý penis a podobne. Ale skúsme to vytesniť z našich čistých myslí a sústrediť sa na príjemnejšiu podobu Miley.

Normálne sú pre mňa parochne hnusná umelá divná vec, ale v prípade Miley je to niečo, čo by som jej nechala nariadiť súdom dovtedy, kým jej nedorastú vlastné vlasy. V dlhej blond parochni je totiž fakt pekná, vyzerá nežne, žensky a hlavne normálne. Môžeme za to poďakovať Woodymu Allenovi, ktorý momentálne v New Yorku natáča nový seriál a rozhodol sa obsadiť aj Miley. Súdiac podľa farebného ponča a kytičky snežienok v ruke stvárňuje Miley nejakú mladú hipisáčku. Tento štýl jej je veľmi blízky, ale našťastie nechala jointa doma a seriózne pracuje, za čo ju určite pochváli aj jej milovaný Liam. Len tak ďalej Miley, takto sa nám páčiš a takúto ťa budeme pri Liamovi akceptovať.

 

 

 

Napísal/a dňa 14.3.2016. Pridané v Celebrity, Liam Hemsworth, Miley Cyrus, novinky, štýl-neštýl, Woody Allen.

 1. Zuna hovorí:

  už je to lepšie ako tie katastrofy z minulosti ale zdá sa mi akási opuchnutá v tvári.. či?

 2. Anonym hovorí:

  Mne na tej druhej foto pripada tehotna, to ponco je nejake vypukle 🙂

 3. Anonym hovorí:

  nemožnejšie oblečko jej nemohli ani dať 😀 ale fakt jej to takto viac pristane 🙂

 4. Nikóóóóó hovorí:

  A teraz si predatavte, že je tehotná

 5. Lills hovorí:

  Hipisacka v lese a vyfukane ako na cerveny koberec pridavaju filmom na autenticite skoro ako herecky, ktore v noci tajne namaluje mejkap skriatok a rano sa budia s dokonalou omietkou.

 6. nespokojna hovorí:

  ta tam hra bud tehotnu, alebo tucnu alebo oboje..tie nohavice deeees..

 7. mamba hovorí:

  Podoba sa tu na madonninu dceru lourdes trochen

 8. ruzovy zajacik hovorí:

  Podla mna jej pasuje, ze je taka „opuchnuta“ vyzera tak dievcensky makko, nezne. Vsetko lepsie nez jej alter ego agresivnej lezby s tym hnusnym jazyciskom. Boh sa uz na nu nemohol pozerat tak jej hodil do cesty znovu Liama.

 9. Honey hovorí:

  návrat Hannah Montanny

Pridať komentár