Iggy Azalea sa vyzliekla pre Remix | Pikošky.sk
24 mar, 2016
Napísal/a | komentárov 5

Iggy Azalea sa vyzliekla pre Remix

Iggy sa vyňadrila o tom, že jej v Amerike nerozumejú.

Víla fofošpfairy si ešte nestačila vydýchnuť z jej photoshootu pre Elle zo začiatku marca, a už je tu nový pre Remix Magazine. Po tých strašných bulshitoch, ktoré Iggy nakecala, sa to všetko snaží hodiť na rodnú Austráliu. Minule kecala strašné kraviny o Mužoch v čiernom a o celebritných sračkách, a týmto sa to snaží len vyžehliť. A tak okrem toho, že odpútava našu pozornosť holými ceckami, ktoré síce nie je vidieť celé, no stále sú holé, hromží, že je stratená v preklade. Vraj ľudia v Amerike nechápu jej zmysel pre humor a myslia si, že je príliš sarkastická. V rodnej Austrálii vraj jej humoru rozumejú:

„Veľakrát tu ľudia nerozumejú môjmu humoru a myslia si, že som len zlomyseľná. Zvyčajne nie som taká nahnevaná, ako si ľudia myslia. Chápu ma tu zle, lebo element vtipnosti sa stráca.“

Zaujímavé, že iní austrálčania s tým problém nemajú. Okrem obhajovania svojho sarkazmu (ktorý by sa nikdy nemal obhajovať), zahodila spomínanú podprsenku a ukázala svoje prerobené ja a telo v tvare presýpacích hodín. Nuž, toto sa stane, keď vám počas plastickej operácie omylom odstránia aj mozog.

Napísal/a dňa 24.3.2016. Pridané v Ceckyyy, Celebrity, Hudba, Iggy Azalea, rozhovory, sexice.

 1. Dievcatko hovorí:

  1. 🙂

 2. Kika hovorí:

  Zbytocna ako Simkovicova v Kollarovej strane….

 3. Fleur hovorí:

  A čo ja viem, podľa mňa ju pekne porobili. Aj keď to strašne vidno

 4. Vulgar hovorí:

  Pekne, nepekne. Pana boha, to sa uz fakt zacinaju plastiky vnimat normalne ako napr… co ja viem, cesanie vlasov? Cistenie zubov? Zacina to byt fakt strasidelna doba a o chvilku to tu bude vyzerat ako v tom Filme Repo! Genetic Opera s Paris. Tam to vystihli. A tie reci, ze ked sa citi lepsie… Myslim, ze clovek, ktory zajde az do takych krajnosti ako je kompletna prerabka ksichtu sa nebude citit lepsie ani s tymi plastikami. Vsetko je vo vnutri.

 5. Anonym hovorí:

  silikonova verzia Caroline z 2 broke girls 🙂

Pridať komentár