Slniečko Miley Cyrus | Pikošky.sk
28 mar, 2016
Napísal/a | komentárov 14

Slniečko Miley Cyrus

Stará dobrá Miley je späť.

Miley obnovený vzťah s Liamom Hemsworthom prospieva. Hoci hejteri špekulujú, že sa rozišli, Miley demonštruje opak. Nedávno sa spolu so sestrou a mamou ukázala na basketbalovom zápase New York Nicks. A je to šokujúce, no žiadne holé cecky ani iné časti (okrem kolien) sa nekonali. Na zápas prišla oblečená od hlavy po päty. Skrátka ako človek a s normálnym účesom. Žiadne trblietky, roztrhané veci, nálepky na bradavky ani nič hipisácke. Ani sfetovaný výraz jej nerobil spoločnosť. Zdobili ju len dve veci, úsmev a zásnubný prsteň. Nedovolím si hádať, čo žiarilo viac, či ten diamant, alebo ona. Liam jej asi dal ultimátum, pretože na zápase vyzerala ako sympatická mladá žena, a nie ako štetka z rohu ulice. Možnože na to bolo treba zopár vymetačov diabla a pár hektolitrov svätenej vody, ale vyhnali z nej démona menom Retardus. Zlý duch štetky to vzdal a dievča miestami pôsobilo ako stará dobrá Smiley z čias, keď ešte nevyhúlila pol kila trávy namiesto raňajok. Až som začala nervózne kontrolovať kalendár, či som sa neposunula v čase. Neznámy zdroj vytáral magazínu People, že posledných pár týždňov sa holúbkovia zdržujú hlavne doma, a vychádzajú von najmä kvôli práci. Často si vraj pozývajú priateľov na večeru a Miley sa zmenila z divošky na žienku domácu. Znovuzrodená Miley rozdávala úsmevy na všetky strany, až som si uvedomila, že takto ma vôbec neirituje. Po tom, čo všetko nám ukázala, mi nevadí ani jej chrup. Týmto vnútorne ďakujem Liamovi, že nás (snáď) ušetril jej ďalších polonahých nechutných vystúpení. Nuž, láska robí zázraky.


Napísal/a dňa 28.3.2016. Pridané v Celebrity, Hudba, Kto s kým, Miley Cyrus, OMG!.

 1. Relax_11 hovorí:

  Myslel som, ze tu bude aspon stek o tom, ze bude novou porodkynou v The Voice.

 2. lennnnna hovorí:

  len nech sa nevráti démona menom Retardus,bolo by jej škoda

 3. Anonym hovorí:

  no to ze je oblecena este neznamena ze retardus je mrtvy, mozno sa len minuly trblietky a zatkli dealera a terry kocikuje;)

 4. Kate hovorí:

  konečne, moje prosby boli vyslyšané 😀

 5. Vulgar hovorí:

  Ja som vravela, ze staci, aby bola chvilku normalna a vsetko sa jej odpusti. O chvilu zacne sekat hity ala Adele a bude z nej nova diva, dajte na moje slova. Tah to bol dobry.

 6. Relax 11: A bude tam rodit deti?

 7. andy hovorí:

  trbletky sa volake nasli

 8. čiči hovorí:

  Mmh, normálna Miley? What? Ako fakt? Predpokladám, že retardus sa vráti skôr než cigán z roboty.

 9. KarkulkaXX hovorí:

  aj tak moj davivy reflex pri nej pretrvava

 10. Honey hovorí:

  ten jazyk si mohla tiež odpustiť …

 11. Lu hovorí:

  Ona je úplne pekná, keď chce. 😀

 12. Anonym hovorí:

  To je jej mladsia sestra? Ved vyzera ako zaba ktora sa preminila na 40rocnu ucitelku anglictinym wtf

 13. kara hovorí:

  Anonymous, nie, to je starsia sestra Brandi, v maji bude mat 29 rokov

 14. Real Lola hovorí:

  Ten uces si mohla odpustit

Pridať komentár