Veľkonočný zajac Karol | Pikošky.sk
28 mar, 2016
Napísal/a | komentárov 5

Veľkonočný zajac Karol

Zajačí chrup vychytal.

V Amerike je možné všetko. Je to krajina neobmedzených možností. Je to krajina, kde sa z čierneho rappera cez noc stane biely zajac. Úžasné niečo. Ale nešlo o žiaden zázrak, ani v redakcii nefetujeme, to sa len milujúci tatko Karol prezliekol za veľkonočného zajaca, aby spravil radosť svojej prvorodenej a nechtiac aj nám. Veď môže byť niečo viac komické? Rozhodne nebol zlatý ako North so zajačími uškami pred pár dňami.

V nedeľu oslavovali Westovci spolu s Kardashianovcami Veľkú noc. North sa ako obvykle hrala so svojim bratrancom a sesternicami, keď tu zrazu nakráčal do miestnosti obrí zajac, ej kej ej Karol a vyčaril jej tak na tvári široký úsmev. Hneď k nemu bežala, objímala ho a dokonca si spolu strihli taneček. Vďaka Kim, ktorá má telefón večne prilepený k ruke a fotí alebo nátača, máme aj video. Karol v tom nebol sám, za obrieho zajaca sa prezliekol dokonca aj Tyga, čo ocenila v prvom rade Kylie a nechcem vedieť, ako neskôr ten kostým využili. Tak šťastnú Veľkú noc, pikoškári.

Tu ho máme, zajka

Kylie bozkáva Karola?? Nie, to je prezlečený Tyga

Aj Kourtney sa odfotila so zajacmi

Hádajte, komu patria tie mini Yeezy tenisky

 

 Karolovo verejné poníženie na videu

 1. En hovorí:

  boze ta North je strasne zlatucka

 2. Bublinka hovorí:

  Je to kus úchylné.

 3. cleo hovorí:

  hlavne je to trápne, tá reklama na mc hranolky 😀 vyzerajú ako niečo, čo mi sa malo za chvílu zrútit, lebo to nemá kvalitné základy, ta celá zostava fejková. kedysi som ju uznávala, ale teraz su jak zapredaný fejk

 4. pendolino hovorí:
 5. marry hovorí:

  Asi som bezcitná, ale mne to decko nepríde vôbec zlaté

Pridať komentár