Johnny Depp a Amber Heard sa rozvádzajú | Pikošky.sk
30 máj, 2016
Napísal/a | komentárov 48

Johnny Depp a Amber Heard sa rozvádzajú

attends The 58th GRAMMY Awards at Staples Center on February 15, 2016 in Los Angeles, California.

A hádajú, pijú, fetujú a hádžu po sebe iPhony. Teda on po nej. Ževraj.

Rozvod Johnnyho a Amber je najdiskutovanejšou témou posledného týždňa. Kvôli hlúpemu Karolovi sme doteraz nemali možnosť vás o tom informovať aj my, a tak to idem napraviť.

Amber podala minulý pondelok žiadosť o rozvod po 15 mesiacoch manželstva. Len tri dni po tom, čo zomrela Johnnyho mama. A keďže nemajú predmanželskú zmluvu, zažiadala si o mesačné výživné vo výške 50 tisíc dolárov. V tomto momente som len krútila hlavou, že štetula si to parádne vymyslela.

Johnnyho hovorca poskytol médiám vyjadrenie k rozvodu: „Vzhľadom na krátke trvanie tohto manželstva a nedávnu tragickú stratu jeho mamy sa Johnny nebude vyjadrovať k žiadnym nepravdivým príbehom, rečiam a prekrúteným informáciám o jeho osobnom živote. Dúfame, že ukončenie tohto krátkeho manželstva bude vyriešené rýchlo.“

Johnnyho právnik zareagoval na jej žiadosť o rozvod a nesúhlasil s výživným. V piatok sa to všetko začalo trocha komplikovať. Amber a jej právnička prišli na súd žiadať zákaz približovania pre Johnnyho – k Amber a aj k jej psovi. Amber na toto súdne pojednávanie prišla s monoklom a pri odchode zo súdu sa v aute zosypala a hystericky plakala. Zákaz približovania si ale vybojovala, Johnny sa k nej nesmie priblížiť na 90 metrov do ďalšieho súdneho pojednávania, ktoré sa bude konať o mesiac. V ten istý deň sa vďaka TMZ dostali do médií aj Amberine fotky monokla a vyjadrenia zo súdu, v ktorých vysvetľovala, ako k nemu prišla.

Pred súdom uviedla, že sa pohádali už v apríli po oslave jej 30. narodenín. Johnny ju totiž zmeškal a keď prišiel domov, bol opitý a zfajčený. Začali sa hádať, čo vyústilo až v to, že po nej hodil vínový pohár a nazúrený odišiel z ich bytu. Po tomto incidente ho vraj mesiac nevidela. Až do soboty 21. mája. Amber sa podľa jej slov zhovárala s dvoma priateľmi, keď Johnny prišiel do bytu – opäť posilnený nejakými zábavnými látkami. Začali sa zhovárať o smrti jeho mamy, no po chvíli začal byť nepríjemný a extrémne agresívny kvôli niečomu, čo nebola pravda. Johnny si zažiadal hovoriť s jednou jej kamarátkou, tak Amber poslúchla, aby ukľudnila situáciu, a zavolala jej. Johnny jej ale telefón vytrhol z ruky a začal do telefónu kričať nadávky. Z telefónu počula priateľku, ako na ňu kričí, aby rýchlo ušla z domu. Johnny sa ale s pekným náprahom zahnal a telefón po nej hodil. Ten ju silno udrel do tváre. Amber sa sklonila a začala plakať, no Johnny na ňu začal kričať, či ju telefón naozaj udrel, ťahal ju za vlasy a udieral ju do tváre. V tom prišiel ich sused, ktorý mal od nich kľúč, a Johnny ušiel z bytu. Po ceste ale rozbil vínovou fľašou všetko, čo mu stálo v ceste. Kamarátka z telefónu zavolala aj policajtov, no keď prišli, Johnny tam už nebol, Amber im povedala, že sa pohádali. Policajti uviedli vo vyhlásení, že po ich príchode neobjavili žiadne známky napadnutia.

Johnnyho hovorca posyktol krátko po súde médiám vyjadrenie o tom, že Amber si vymýšľa, pretože sa chce finančne zabezpečiť.

Na Johnnyho stranu sa postavila jeho bývalá manželka Lori Anne Allison, jeho bývalá partnerka Vanessa Paradis a aj jeho dcéra. Lori podľa jej priateľov, ktorí zavolali do TMZ, tvrdí, že Amber neverí a že Johnny je dobrý človek, ktorý má aj pozitívny vzťah k zvieratám. Vanessa sa podľa TMZ vyjadrila, že s Johnnym mala krásny 14 ročný vzťah a toto neznie ako muž, ktorého pozná. Jeho dcéra Lily-Rose pridala na Instagram fotku s Johnnym, ku ktorej napísala, že je to milujúci človek a ten najlepší otec.

Na stránke Blind Gossip, ktorá ako prvá priniesla aj informáciu aj o HIV pozitívnom hercovi, z ktorého sa vykľul Charlie Sheen, sa objavil článok, ktorý hovoril o tom, aby sme príliš skoro nesúdili istú ženu, že si vymýšľa to, že ju partner bil. V minulosti totiž randil s jednou známou modelkou, s ktorou spolu fúkali jedna radosť, až tá radosť skončila, keď jemu preplo a začal ju biť. Toto je dôvod, prečo táto modelka o ich vzťahu takmer nikdy nehovorila. Malo by ísť o Johnnyho a Kate Moss.

Trúfnem si povedať, že Amber nie je až taká sprostá, aby si toto celé vymyslela. Muselo jej byť jasné, že sa v tom budú do posledného detailu vŕtať okrem právnikov aj médiá a pravda by sa nakoniec aj tak ukázala. Nemyslím, že by tým riskovala pochovanie svojej celkom slušne rozbehnutej kariéry. Okrem toho, Johnny (hlavne v posledných rokoch) vyzerá, že si celkom rád vypije, zahulí a zafúka, čiže by ma u neho nejaké impulzívne a agresívne správanie vôbec neprekvapilo. Keď ešte prirátame to, že len deň pred údajným napadnutím zomrela jeho mama, s ktorou si bol vraj veľmi blízky, kľudne verím tomu, že mu mohlo švihnúť a ten telefón po nej hodil.

Objavili sa aj blízke zdroje, ktoré tvrdia, že Johnny na Amber strašne žiarlil, pretože si ňou nikdy nebol istý. Pri žiadnej inej žene vraj takéto stavy nemával. Ich povahy sú strašne rozdielne a preto je vraj najlepšie, že idú od seba. Za jeho žiarlivosťou údajne stála aj Amberina bývalá partnerka Tasya Van Ree, ktorá sa na neho celkom nápadne podobá. Tasya a Amber sa ľúbili až tak, že v čase, keď neboli povolené manželstvá toho istého pohlavia, si tento zväzok ošetrili samé právne, aby bol čo najbližšie k manželstvu, a Amber si dokonca aj zmenila priezvisko na Van Ree. V roku 2013 – tesne po zásnubách s Johnnym – požiadala o zmenu späť na Amber Heard. Johnymu sa vraj vôbec nepáčilo, že Amber a Tasya sú stále kamarátky.

Nech už sa staviate na ktorúkoľvek stranu, myslím, že sa zhodneme v tom, že to bude ešte celkom zaujímavé.

Amber a Johnny kedysi

2BFAA45400000578-3222728-Smitten_Johnny_Depp_52_and_Amber_Heard_29_looked_every_inch_the_-m-99_1441399877127

Amber a jej bývalá priateľka Tasya Van Ree

34C2EBF600000578-3615590-image-a-5_1464562020367

Amber s monoklom (nafotené krátko po údajnom útoku)

amber-heard-e-435

amber-heard-6-435

amber-heard-7-435

fotky vecí, ktoré Johnny rozbil pri odchode z bytu

34B5B32F00000578-3613134-image-m-10_1464428258301

amber-heard-5-435

amber-heard-9-435

Amber v piatok pri odchode zo súdu:

34B3CB2100000578-3613134-Amber_Heard_30_was_granted_a_temporary_restraining_order_against-a-82_1464379672384

34B3D49200000578-3613134-Depp_was_gone_by_the_time_they_arrived_but_investigators_did_tak-a-76_1464379672095

34B3E27700000578-3613134-TMZ_reports_that_Depp_shattered_various_objects_during_the_incid-a-81_1464379672373

34B3D44600000578-3613134-The_actress_covered_her_eyes_after_the_judge_s_ruling_and_granti-a-80_1464379672325

PAY-Amber-Heard-crying-in-car-after-leaving-court

Amber deň po údajnom útoku na kamoškinej oslave (vlasy jej akurát zakrývajú monokel):

34B5FBF200000578-3613134-image-a-18_1464431069490

 1. Emma hovorí:

  A už to tu máme pikoskari. Krvný tlak sa ustalil na normale. Pikoska tyzdna dorazila. Idem si buchnut šampanské.

 2. J hovorí:

  Ja som čítala, že ona sa vyjadrila, že to bolo medzi nimi na hovno skoro celé to ich 15 mesačné manželstvo a že sa ho celý ten čas bála a kecy. Tak potom nerozumiem prečo za tých 15 mesiacov teda niečo nespravila a keď sa pozriem na fotky z červených kobercov tak mi to proste nepríde tak, že sa ho bála alebo že by ju trýznil alebo nejaké iné veci. M

 3. Emma hovorí:

  A ešte k týmto dvom. No myslím že ten jej plač v aute je dosť zúfalý a úprimný. Verím tomu že to urobil.Určite prežíva nejaké ťažké obdobie a ktomu ešte úmrtie mamy. Silná káva. Chlapcovi rupli nervy.

 4. blueberry hovorí:

  Tak nech idu od seba, ale ja by som jej dala tak 7 milionov. Nech si kupi dom a dalej pekne maka, princezna.

 5. ferne hovorí:

  No hej no
  vidiet taky zufaly uprummny plac od herecky je nevidana vec, ale vd uvidiiime co sa z toho vykluje, mozno ze mu aj rupli nervy a jej to akurat prislo vhod, ktovieeee

 6. flegma hovorí:

  treba hadzat vankuse, pripadne pouzite ponozky su dobra bomba…

 7. Lola hovorí:

  Ľutovať ju nemienim aj keby to bola pravda…keď nemá hrdosť a potom všetkom čo jej mal spraviť pýta od neho peniaze…

 8. Mila hovorí:

  Moja sumiva a pravduvraviaca flaska je uz tiez cinknuta, popravde som uz chcela zistovat cislo uctu na nejaky crowdfunding a v liste so zalozkami mala lajknutych par najlepsich ajtakov tu v Cechach. La dolce vita di nuovo!

  (P.S.: Tento clanok som samozrejme necitala.)

 9. Michelle hovorí:

  Neviem posudit, ci to spravil, alebo nie, ale tiez mi nie je jasne, co je to za zenu, ktora si od chlapa co ju udajne napadol pyta peniaze. Mne keby hento nejaky chlap spravil, tak si zbalim kufre, ani mu nevenujem jediny pohlad, nech sa kreten dusi vo vlastnej stave a v zivote uz o nom nechcem nic pocut a neprijmem od neho ani len ospravedlnenie, nieto este vyzivne…

  Ale Ambrer asi este nikto nevysvetlil, ze hrdost sa za prachy kupit neda…

 10. Nicole hovorí:

  Je mi jasné, že na tom niečo pravdy bude, keďže nepochybujem o tom, že odkedy Johny opustil Vanessu pre túto mladú hlupaňu si rád zahulí a vypije. Odkedy odišiel od Vanessy tak to s ním ide dole vodou, ale neverím, že ona je v tom nevinne. Je to obyčajná, nechutná zlatokopka. Mala som možnosť ju vidieť naživo a v očiach má niečo veľmi ale veľmi zlé… Takže, obaja majú čo si zaslúžia a som zvedavá ako to bude pokračovať.

 11. Tina hovorí:

  tak nenamaľovaná bez make-upu podľa mňa prišla na súd kvôli rade od právnika, aby vzbudila ľútosť… či ju zbil alebo nie, je poriadne vychytralá .. vie ako v USA získať verejnosť na svoju stranu .. aj zlá reklama je reklama

 12. Oreo hovorí:

  Ja si tiez myslim,ze ona nie je zas az taky anjelik a sla do toho vztahu s tym,ze vydrzi tak rok a potom sa zaopatri,sorry ale byvala lesba co sa da dokopy s dvakrat tak starym chlapom to sa dalo cakat,ze to nevydrzi.

 13. Oreo hovorí:

  Sorry,ale ona tiez nebude nevinny anjelik, byvala lesba co sa da dokopy s dvakrat tak starym chlapom to bolo jasne,ze to nevydrzi, naplanovala si vydrzat tak rok a potom sa nechat vydrziavat. Trosku to zavana syndromom zlatokopky.

 14. Anonym hovorí:

  Smutne,ale dobre pre oboch,a asi aj pre vsetkych koho sa to osobne tyka,Johnnyho deti expartneriek aj filmovy priemysel.Obaja vytriezveju ,mozno sa Piratik da na yogu ako Alec Baldwin,alebo Bruce Willis a vsetko bude o.k again.Amber sa nestrati,len musi sama seba najst.Ona mi je najmenej sympaticka z celeho pribehu.

 15. bejby hovorí:

  Ja som na strane Johnnyho a tej lesbe neverim ani nos medzi ocami ….autor tohoto clanku by si mohol dat namahu a dat sem fotku den po utoku,aby bolo kazdemu jasne co je ona zac

 16. kara hovorí:

  bejby, autor tohto clanku si namahu dal, fotka den po utoku je v clanku ako posledna

 17. Adria. hovorí:

  Podla mna ta story je pravdiva, akurat tak o 300% viac nafuknuta, nez co sa realne stalo. Ked niekto pravidelne pije, uziva ine latky, moze sa z neho stat v „opojnom“ stave agresivnejsi jedinec. A ona to mala podla mna dobre premyslene od zaciatku. Za uprimnu ju nepovazujem… nebodaj doveryhodnu… to bude prosto taka povaha…pripomina mi jednu moju uz ex-kamosku.

 18. lila hovorí:

  neviem ci som slepa ale su tu clanky o billboard awards?

 19. quentina hovorí:

  Ak si mam vybrať, tak fandím Amber…Johnny je nechutný starý chlap v kríze stredného veku, ktorý si myslel, že taká baba ako Amber s ním vydrží, ked sa bude hentak správať? Bože, ale sú namyslení tí chlapi…ked už chcem mladú, tak aj so sebou niečo robím, a nie že začnem chlastať, huliť, drogovať, priberiem 15 kg, dám si zlaté zuby a budem sa obliekať ako posledný vandrák…má, čo si zaslúžil. A Vanessa môže byť tiež šťastná, že už má od takej socky pokoj.

 20. Lo-La hovorí:

  Nejdem ju obhajovat ale je mi jej luto.Si vezmite ze vsetci sa postavili za neho( ex, urcite aj fanusikovia).Vsade su toho plne noviny, nenavistne komentare na jej osobu na nete.Suhlasim vsak s Michelle, tiez by som utekala a uz sa neobzrela.A urcite by som nebola taka blba aby som podala ziadost par dni po pohrebe niekoho z jeho rodiny.Ale vsetky dobre vieme ze mnoho chlapov nema problem udriet zenu vsakze takze prekvapena by som nebola keby patril k nim.A tie prachy? No neviem.Mozno si povedala ze si ich zasluzi, ze prisla o kus zivota pre nic

 21. Lela hovorí:

  Súhlasím s Adriou

 22. Babe hovorí:

  Ona je dobre vychcana. Akoze verim tomu, co sa stalo, ale myslim, ze ho iba vyprovokovala k takemuto spravaniu, este aj po tom, co mu mama zomrela urcite bol na tom zle a vyuzila situaciu, suka. A teraz sa tvari ako neviniatko a obet. Pfuj

 23. alexalex hovorí:

  Ja si tiež myslím že Johny občas zahulí, popije a tak. Ale aby to nebolo len preto že mladá ho namotávala aby si s ňou dal marišku a potom ho provokovala až po nej šmaril telefón. On neni svätý ale jej tiež neverím. Bol veľmi hlúpy keď opustil Vanessu a deti a teraz tak aj dopadol. Amber je príde pekne vychcaná, som zásadne proti domácemu násiliu ale ona akože nemá problém ísť na nejakú oslavu a hneď potom sa pre súdom a milionom ľudí zloží a dostane hysterický záchvat? A to výživné WTF?

 24. Luckaa hovorí:

  nemam rada ani jedneho. ale amber neverim ani slovi, vsak sa pozrite na tie jej oci

 25. the only truth hovorí:

  od zaciatku bolo jasne ze z toho nic dobre nebude. znicila ho. ludsky.

 26. Martin hovorí:

  Aj vy ste si vsimli ze Johnny vo filme Alica v krajine za zrkadlom uz nehra tak dobre ako volakedy hraval? Jeho mimika, vzhlad, uz to je uplne iny clovek, v porovnani s predchadzajucimi filmami, aj Alicou.

 27. zafra hovorí:

  ja verim ze po nej ten mobil hodil, mozno ju aj udrel…co ma skor zaujima, je co caja hovorila a ako dlho ptovokovala, kym jemu rupli nervy…..tyrana zena vyzera inak…..a ked sa zena sprava ako peacha, tak nech sa nedivi ze obcas aj dzentlmenovi rupnu nervy….

 28. špinavá kitty hovorí:

  boha Džony mal si jej dať aj na druhé oko, tej suke

 29. gertrudo hovorí:

  Trsku nemiestny vtip.
  Co povie muz zene s dvomi monoklami?
  Nic.
  Uz jej bolo povedane dva krat.

 30. etell hovorí:

  A taká to bola veľká láska. By the way…história sa opakuje, nejak podobne to bolo aj s Melom G., niekedy sa neoplatí opúšťať pre vzplanutia dlhoročné vzťahy.

 31. Linda hovorí:

  Mne je fuk, kto je v práve, ale vyhlásiť toto za domáce násilie mi príde pritiahnuté za vlasy….dievča sa málo snažilo – mala by zájsť na pár rád za Rihannou, tá vie, čo je to dostať nakladačku. Zaujímavé, že sa to udialo až potom, ako odmietol platiť výživné….

 32. Teris hovorí:

  Ako dobre on vyzeral kym bol s Vanessou. Teraz vyzera ako taka oslizla opuchnuta fetujuca karikatura Johnnyho Deppa. Ble.

 33. zuzka hovorí:

  Ach jaj, chuda Johnny 🙁 ma to tazke a ona by mala pri nom stat a byt mu oporou. Tiez si myslim, ze ho mrte vyuzila ved sa za nho ani nechcela vydat a on ju mal podla mna az prilis rad…cele zle

 34. zuzka hovorí:

  Neverim tomu, ze je zly clovek. On je len strasne smutny podla mna..

 35. to: Zuzka hovorí:

  Ked raz nejaky chlap hodi zo smutku tebe telefon do hlavy, uvidime ci ho budes tak lutovat.

 36. Bublinka hovorí:

  Má svinské, podrazácke oči, to je fakt.

 37. Janaki hovorí:

  prd o tom viete mudre hlavy. Mne je amber sympaticka a okrem ineho je to nadherna zena. k johnymu sa nevyjadrujem.

 38. red kite hovorí:

  aki sme vsetci mudri, kazdy vie ako to bolo, mali by na sud poslat pikoskarov a hned by boli veci jasne

 39. anonym hovorí:

  prosim vas uvedomte si ako vase spochybnovanie pravdivosti vaznej veci ako je nasilie voci zenam ublizuje vsetkym dalsim zenam, ktorym sa to moze stat. je uplne jedno ci je mlada, pekna a bohata, to co sa jej stalo je hrozne a spochybnovat to je este ublizujucejsie. a ano, viem ze to, ze to tu pisete, JEJ osobne moze byt jedno, lenze ako to pisete, tak si zvyknete povazovat to za NORMALNE a PREHNANE a VYMYSLENE a „chlapovi praskli nervy“ a „chudak johnny“. pozrite sa kolko smrtelnych utokov a hroznych pripadov nasilia sa stalo v poslednom case len na slovensku! a nebanalizujte – nezvykajte si na banalizovanie a ospravedlnovanie.. aj ked ide o zahranicnu celebritu. fakt. nikomu nechcem zle eveidentne tak ma neznicte. dakujem. dovidenia.

 40. Anonym hovorí:

  no, ale tu zjavne nejde o domáce násilie, ale snahu vytĺcť z Deppa každučký cent

  nuž ale:
  aký išiel, takú našiel

 41. soave hovorí:

  ojojoj aki experte na viktimologiu sa tu zisli. Clovek ma pocit, ze tu vsetky pracujete ako psychologicky pre obete domaceho nasilia ked „takto tyrana zena nevyzera“ – spisovatelka Simona Monyova bola tiez upravena uspesna zena a lala, jej manzel ju zapichol. Bolo by fajn urobit si obraz fake tyranej celebrity – ma byt znama, ale nie prilis aby bolo mozne ju oznacit za zlatokopku. Ma vyzerat dobre, ale nie zas moc, aby sa dalo povedat, ze je fetka. A skutocna tyrana celebrita ma mat na sebe otrhane handry, dve deti v zavese a schovavat sa po moteloch aby to bolo dostatocne doveryhodne?

 42. me hovorí:

  taaak pockat: Amber den po utoku vysmata jak leco na kamoskinej oslave a po sude zarevana s monoklom… to ten sud bol kedy, prosim pekne, v den utoku?

 43. Kika hovorí:

  Nestojim na strane ani jedneho, ale Johny ma dost divoku minulost a aj na stranke Blindgossip byvaju vacsinou vsetky informacie pavdive. Ak si semtam udrel do Kate Moss, Vanessu vynechal a schytala to opat Amber, takeho chlapa kopnut akurat tak do guli. Ak sa zena chova akokolvek provokujuco, hodit po nej nieco nie je riesenie. A komentare typu suka a pod by si jednoduchsi komentujuci pikosiek mohli odpustit..viete ako to naozaj bolo? lebo ja nie, tak ani vy nemusite ohovarat cloveka, ked viete ako my vsetci akurat tak gulove

 44. anonym hovorí:

  SOAVE dakujem, presne.

 45. Peta hovorí:

  vsetci viete akurat tak rit palovu, ale musite pisat „chudak johny“ “ ma svinske oci“ „ta suka“….radsej si necajte taky nazor pre seba, lebo mozte zbytocne osocovat cloveka, ktory zato nemoze

 46. Lo-La hovorí:

  Ja len že…Chce od neho výživné 50tis. mesačne pritom jej právnička tvrdí že jej nejde o peniaze a je úspešná herečka so značným príjmom…Výživné sa žiada vtedy keď si človek nedokáže na seba zarobiť alebo nemôže kvôli zdrav. problémom NO NIE ? ďalšia vec že požiadala o zákaz priblíženia a vraj oň nepožiadali skôr lebo bol Johny v zahraničí. O ten sa žiada keď má niekto strach o svoj život NO NIE ? Nechápačka. Ona nemá všetkých 5 pohromade

 47. kokoska hovorí:

  On je nechutny.

 48. Vik hovorí:

  Toto spojenie nemalo šancu,znie to konzervatívne ale myslené to je ľudsky Johnny mal naozaj radšej ostať pri žene a deťoch,jeho dcérka Lily je krásna,ale také smutné oči má. Amber možno neklame, ale tiež nie je čistá,je to herečka..Johnnyho zničila.To sa dalo badať hneď odzačiatku.Určite ho provokovala,dobre poznám také prešibané ženské.A neverím,že muž ako on by chcel niekomu ublížiť.V jeho očiach je úprimnosť,ale v tých jej je faloš,tvrdím to aj napriek tomu,že mi bola sympatická.Nevravím,že sú to anjelici, prepať im v šoubiznise mohlo obom aj zo dňa na deň.Nebola to láska…

Pridať komentár