Amber Rose bojuje za rovnoprávnosť | Pikošky.sk
4 okt, 2016
Napísal/a | komentárov 16

Amber Rose bojuje za rovnoprávnosť

0

V spodnom prádle.

Ubehol už rok, odkedy Amber Rose vybehla do ulíc Los Angeles oblečená ako štetka, aby si poplakala a trocha zaprotestovala proti tomu, že si o nej ľudia myslia, že je štetka. Túto akciu nazvala príznačne – SlutWalk. A zrejme si myslí, že mala obrovský úspech, a tak sa z nej rozhodla urobiť každoročnú záležitosť. A tak sa tento víkend konal SlutWalk 2. Amber sa touto akciou snaží bojovať za rovnoprávnosť a proti odsudzovaniu žien. Ostala verná svojmu štýlu a opäť prišla v handrách, ktoré väčšina žien nosí akurát tak do postele. Z tohto začínajúceho trendu mám trocha obavy. Už aj Kim Kardashian chodí po uliciach v čipkovaných korzetoch a ja už sa teraz bojím, čo bude nasledovať za pár rokov. Myslím, že to nepotrvá dlho, kým sa niektorá z nich vyberie do ulíc úplne nahá.

Amber mala aj príhovor, počas ktorého dostala aj kvety a od dojatia si troška aj poplakala. Podporiť ju prišla jej najlepšia kamoška Blac Chyna, ktorá sa výrazne inšpiruje tehotenským štýlom jej budúcej švagrinej Kim. A ja som aj celkom rada, pretože na tú jej silikónovú obriu riť v obtiahnutých šatách sa mi už pozerať nechce. Na akcii nechýbala ani bývala matračka Hugha Hefnera – Kendra Wilkinson.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10-kendra-wilkinson

11

12

13

14

Napísal/a dňa 4.10.2016. Pridané v Amber Rose, Blac Chyna, Ceckyyy, Celebrity, OMG!, štýl-neštýl, Tehotné ženy.

 1. MB hovorí:

  jedna naha a druha v kabate. wtf?

 2. Gertrudo hovorí:

  Toto je dost rozporuplna akcia. Na jednej strane kozy(kozy su vzdy fajn aj ked stetkovske), na druhej strane fakt im jebe?

 3. Nina hovorí:

  Ale do tvare je pekna

 4. flegma hovorí:

  ja cakam trend nosenia gatiek na hlave

 5. Ni hovorí:

  A co je cielom tejto akcie?

 6. tindis hovorí:

  Ten plač je dokonalý 😀

 7. Veee hovorí:

  že toto nevie vyhynúť…

 8. Janaki hovorí:

  Ni: stačí si pozrieť transparenty, cieľom je: dont tell me to cover up. Zachran sa kto možes, ide armagedon.

 9. Sis hovorí:

  Zrovna tá, čo by mala byť zakrytá až po uši pre uchovanie verejného blaha má transparent s nápisom `dont tell me to cover up`. Poďme sa jej zložiť na zrkadlo…

 10. soave hovorí:

  odkedy ale Amber tancuje v Dancing with the stars, ma dost dobru postavu

 11. lele hovorí:

  bojovat za mier je ako sulozit za panenstvo… nic ma k tomu ine nenapadlo.

 12. Honey hovorí:

  chcela by som počuť, o čom sa hentie dve bestfriendky bavia (alebo nechcela???)

 13. lololol hovorí:

  …. amber rose nic nenazvala slutwalk (aj ked henta akcia sa vola amber rose slutwalk), slutwalk is a transnational movement of protest marches calling for an end to rape culture. Specifically, participants protest against explaining or excusing rape by referring to any aspect of a woman’s appearance. The rallies began on April 3, 2011, in Toronto, Ontario, Canada, after a Toronto Police officer suggested that „women should avoid dressing like sluts“ as a precaution against sexual assault https://en.wikipedia.org/wiki/SlutWalk (situácia ani nemusí byť tak extrémna že niekto chodí po ulici v spodnom prádle – stačí mať na sebe krátke nohavice alebo tielko s veľkým výstrihom a už sa ľudia predbiehajú kto skôr vynadá takejto babe do k.riev keď sa jej niečo stane)

 14. Tinka hovorí:

  Koniec sveta prichadza!!! Pane boze to co su za kreatury, este chyba ta black china, nicky minaj a podobne stvorenia na ktore sa neda pozerat ani cez filtre. Svet speje do zahuby!

 15. nespokojna hovorí:

  takze akcia pre „zenske“, ktore sa potrebuju predvadzat v podprde, a v spodnom pradle na ulici..no cudne..

 16. Lills hovorí:

  Tinka, lol, ved Blac Chynu mas este aj v titulnej foto 😀 Ale uplne Ti rozumiem, ak si si ju pomylila s niekym inym, vsetky su rovnake. Okrem Amber lebo ta nema vlasy.

Pridať komentár