Tom Cruise o svojej viere | Pikošky.sk
26 okt, 2016
Napísal/a | komentárov 7

Tom Cruise o svojej viere

co

Ktorá zničila život jeho dcére.

Tom Cruise je neuveriteľne hrdý na to, že je scientológ. Verejne to vyhlásil pre ITV News v Londýne na premiére jeho nového filmu s názvom Jack Reacher 2: Never Go Back. Reportér sa ho totiž spýtal na jeho názor na istý dokumentárny film o scientológii, ktorý na ňu nevrhá práve najlepšie svetlo a tak mal Tom potrebu obraňovať svoju vieru za každú cenu.

„Je to niečo, čo mi v mojom živote neuveriteľne pomohlo. Som scientológom už vyše 30 rokov. Viete, je to niečo, bez čoho by som nebol tam, kde som. Takže je to krásne náboženstvo. Som neuveriteľne hrdý.“ Do tejto príšernej sekty Toma zasvätila jeho prvá manželka Mimi Rogers. Nebyť jej, Tom by možno doteraz šťastne nažíval so svojou manželkou číslo 3 – Katie Holmes a ich spoločnou dcérkou Suri, ktorú nevidel už 3 roky. Podľa magazínu UsWeekly sa ale niečo zmenilo a Tom chce svoje dieťa začať opäť vídať. Dokonca tvrdia, že v júli s ňou strávil 5 dní na tajnom výlete v Anglicku. Boli s nimi vraj len Tomov bodyguard a pestúnka Suri, Katie im spoločnosť nerobila. To sa mi však zdá viac ako nepravdepodobné, takže celý ich údajný tajný výlet považujem za výmysel. Je teda otázne, čo je pravdy na tom, že sa Tom chystá obnoviť vzťahy so Suri. Myslím si, že aj keby áno, bude jediný, kto o to prejaví záujem. Uvidíme, čo prinesie čas a zahraničný bulvár.

Tom na premiére (ukazuje, akého má malého)

1 Tom s Mimi Rogers 3

A so svojou odvrhnutou rodinou v roku 20114-2011

Napísal/a dňa 26.10.2016. Pridané v Celebrity, Katie Holmes, novinky, OMG!, štýl-neštýl, Suri Cruise, Tom Cruise.

 1. Sissi hovorí:

  haha ten prvy koment k fotke sa vydaril 😀 😀

 2. Mišel hovorí:

  myslim si, ze nebyt tej scientologie, mozno by sa ani s Nicole neboli rozviedli

 3. Martin hovorí:

  Nikdy nepochopim ako niekto stale od druheho chce aby sa dal na rovnaku vieru, v akomkolvek nabozenstve. Ved chodime spolu, vybrala si si ma/ vybral si si ma preto, aky som a co mam rad. Tak ma nechaj tak, ty si bud scientologicka, ale mna do toho netahaj. A takto by to malo byt so vsetkymi nabozenstvami. Ja som ateista, nevadia mi kamosi s vierou ale urcite kvoli nikomu nebudem konvertovat 🙂

 4. Tinka hovorí:

  Martin – to je to, ze takyto natlak pouzivaju fanatici a samozrejme to jedine spravne nabozenstvo to hlasa, cize ak to stupenec nerobi, nie je spravna ovecka…

  Apropo ten Tom dobre zostarol…

 5. Pep hovorí:

  Každý vie že to nie je náboženstvo ale akciová spoločnosť. Typujem, že on osobne ako hlavná reklama na scientologiu tie vysoké poplatky platiť nemusí, možno mu z toho aj dokonca niečo kvapá.

 6. Emma hovorí:

  Vynikajúci herec. Nulový charakter čo sa rodiny týka.

 7. Sis hovorí:

  Musí to byť naozaj veľmi naplňujúce, keď to niekto uprednostní pred vlastnou dcérou…

Pridať komentár