Začína sa boj o prachy | Pikošky.sk
29 okt, 2016
Napísal/a | komentárov 13

Začína sa boj o prachy

<> at Vibiana on January 28, 2016 in Los Angeles, California.

A to ani neboli svoji.

To, že vo vzťahu Mariah Carey a Jamesa Packera to momentálne celkom škrípe, priznal už aj jej hovorca: „Mariah a James sa pohádali v Grécku a odvtedy sa nevideli. Hádka nebola kvôli žiadnej nevere a ani kvôli jej výstrednému míňaniu. Snažia sa to vyriešiť. Momentálne si nie sú istí, že spolu ostanú. Diskutujú o tom a plánujú zverejniť spoločné vyhlásenie o ich budúcnosti.“

A ak viete čítať medzi riadkami, z vety, že plánujú zverejniť spoločné vyhlásenie o ich budúcnosti, vám musí byť jasné, že ich vzťahu je definitívny koniec. A celkom tomu nasvedčuje aj to, že Mariah sa plánuje na tomto rozchode celkom nabaliť. OK, James je síce miliardár, ale Mariah má vlastných 500 miliónov a biedu rozhodne netrie, ale to jej zrejme nebráni, aby od neho pýtala prachy. Okrem toho, že si plánuje nechať svoj snubný prsteň za niekoľko miliónov, od neho podľa TMZ pýta 50 miliónov dolárov. Prečo? Dôvody má celkom zaujímavé. Vraj sa kvôli nemu musela presťahovať z New Yorku do Los Angeles, aby mohol byť aj s ňou a aj s jeho deťmi. Po druhé tvrdí, že ich hádka v Grécku ju traumatizovala natoľko, že musela zrušiť turné v Južnej Amerike, tým pádom príde o peniaze. A po tretie jej vraj dal akési finančné sľuby.

TMZ tvrdí aj to, že Mariah s Jamesom pred manželstvom odmietla mať sex. Spávali dokonca v oddelených izbách a vraj k ničomu inému ako bozkom ani nikdy nedošlo. A ako to Mariah vydržala? Jednoducho. Vraj mala aféru so svojím choreografom Bryanom Tanakom. James na neho žiarlil až natoľko, že mu zakázal prístup do Caesar Palacu, kde Mariah pravidelne koncertuje. Toto sa mi síce najprv zdalo pritiahnuté za vlasy, ale vo štvrtok večer ich videli spoločne odchádzať z celebritami obľúbenej reštaurácie Nobu, takže niečo na tom možno predsa len bude.

Mariah a Bryan Tanaka

39ca8f1f00000578-0-bone_of_contention_james_packer_allegedly_thought_mariah_carey_w-m-17_1477624704222

Napísal/a dňa 29.10.2016. Pridané v Celebrity, Kto s kým, Mariah Carey, OMG!, rozchody.

 1. Katka hovorí:

  Nechutna preafektovana zenska

 2. gertrudo hovorí:

  To uz je udel bohatich. Vzdy sa im zda ze maju malo penazi.

 3. Zambezy hovorí:

  Papagáj 😂😂😂😂😂. 10 mega a ani si nevrzol. Neuveritelne. Mohol mat prostitutok do konca zivota za tie prachy.

 4. Anonym hovorí:

  kara, si top, ale za siedmy pad ta zezerem

 5. Anonym hovorí:

  kara/ahaaa, sorac, fakt uz nepijem, beriem spat

 6. quentina hovorí:

  ten Bryan Tanaka je nádherný chlap

 7. Emma hovorí:

  To si spolu fakt nevrzli?? S prepáčením ale ak je to pravda on musí byť strašne naivný cocot.

 8. dolly hovorí:

  vraj si nikdy nevrzli? ok, uz chapem, preco s nim tak dlho vydrzala…preco bol on s nou, to ani srnky netusia (ak je to pravda), ale to uz je teraz fuk…v kazdom pripade, ona je strasna piiip

 9. Anonym hovorí:

  Aka sestra… taka sestra 🙂 Klan kuriev 2.

 10. Em hovorí:

  Marisa sa zachovala obycajna zlatokopka

 11. red kite hovorí:

  mna desi on, nie Mariah..

 12. Sis hovorí:

  Nechal sa podojiť bez sexu – Mariah je dobrááááá 😀

 13. Nana hovorí:

  Mariška si asi zobrala príklad od samotnej Anny Boleynovej.. Ale zrejme to nedočítala či nedopozerala dokonca, pretože Tudor ju dal sťať..
  Dievča sa z ohňom zahráva, chce už 45 melónov a asi nevie počítať, alebo si neuvedomuje, že nájomný vrah vyjde oveľa menej..
  Zlatokopecká dráma sa začína

Pridať komentár