Zaľúbená Jennifer Lawrence | Pikošky.sk
4 nov, 2016
Napísal/a | komentárov 5

Zaľúbená Jennifer Lawrence

0

Vyzerá naozaj šťastne.

Táto romanca celkom naberá na obrátkach – minimálne v médiách. Len v polovičke októbra sa prevalilo, že Jennifer Lawrence a režisér Darren Aronofsky si padli do oka, a len o tri týždne neskôr už si vykračujú ulicami ruka v ruke, olizujú jedno lízatko a nehanbia sa ani pobozkať. Veď sa ani nemajú za čo hanbiť, napriek veľkému vekovému rozdielu vyzerajú šťastne, ale pri Jennifer ma to prekvapuje, keď si spomeniem na jej čudný vzťah-nevzťah s Chrisom Martinom, o ktorom vlastne doteraz nevieme, či bol skutočnosťou alebo len výmyslom bulváru.

S Darrenom sa ale neskrývajú a rozhodli sa svetu ukázať, že vek je len číslo. Jennifer pri Darrenovi naozaj len tak žiari. A pripadajú mi ako celkom pekný párik. Aj keď by som ešte pred troma týždňami nečakala, že toto poviem, ale hodia sa mi k sebe. Hádam sú takí šťastní ako v uliciach aj za zavretými dverami a hádam Jennifer konečne našla pravú lásku.

1

2

3

4

5

6

7

8

8a

9

10

11

12

Napísal/a dňa 4.11.2016. Pridané v Celebrity, Jennifer Lawrence, Kto s kým, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Wanda hovorí:

  Vyzera stastne. Aj jeho penis… a ja chcem ten blazeny stav

 2. Daeneris hovorí:

  aj ja chcem 🙁

 3. Adria. hovorí:

  Ten blazeny stav sa vytrati ked s nim zacne byvat 😆

 4. Jennifer má nádherné topánky!!!Zmenila sa, je krajšia…

 5. Veverička domaca hovorí:

  Je ešte nadrzana,hovorila že vysadila antikoncepciu lebo sa jej už rok žiadny muž nedotkol.Aj tak nechápem prečo sa znova nedajú dokopy s Nickom.Ale zase ona túži po manželstve ako hovorila.

Pridať komentár