Demi s frajerom utiekli z koncertu | Pikošky.sk
22 jan, 2017

Demi s frajerom utiekli z koncertu

1

Čo ich k tomu prinútilo?

Správna otázka nie je čo, ale kto. Demi Lovato totiž trošku nedomyslela, že keď vezmete svojho súčasného frajera na koncert svojho bývalého, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že sa tí dvaja stretnú. A to by mohol byť dosť trápny moment.

V stredu vzala Demi svojho bombového frajera Guilherma “Bombu” Vasconcelosa na koncert skupiny DNCE, ktorej lídrom je Joe Jonas. S ním chodila Demi v roku 2010, po tom, čo sa do seba zaľúbili pri natáčaní filmu Camp Rock. Zostali priatelia (hoci bližší vzťah má s jeho bratom Nickom), spolupracujú spolu aj na hudobných projektoch a tak sa niet čo diviť, že si Demi zašla aj na jeho koncert. Ale keď kapela dospievala, Demi s Guilhermom vzali nohy na plecia a veľmi rýchlo sa z divadla Belasco vytratili. Možno Demi nechcela riskovať, že keď ich Joe príde pozdraviť a povie napríklad niečo nevhodné, tak mu Bomba jednu prijebe vrazí.

1

2

Zdrhačky z koncertu3

4

 1. Katuss hovorí:

  Prečo ma take veľké uši???

 2. Katuss hovorí:

  Prečo má také veľké uši?

 3. no hovorí:

  no väčšinou keď koncert končí sa ide preč 😀

 4. anonym hovorí:

  no, ale väčšinou keď si na koncerte kamaráta, tak ho potom ideš pozdraviť do backstage, odkiaľ idete prípadne oslavovať, neutekáš bez pozdravenia domov.

 5. Lola hovorí:

  Sprava ako z Noveho casu 😀 hlavne to utekali….mozno nieco po tom mali ineho, ze isli hned prec a pod. 😀

 6. nikča hovorí:

  Katuss….lebo je to zapasnik,oni vsetci maju take velke uši ;)riziko povolania 😀

 7. zuzqa hovorí:

  Hm, zaujímalo by ma, či by išiel na koncert skupiny DNCE, aj keby s ňou nechodil…

 8. kathy hovorí:

  fuj, to co za usi? :O

 9. Anonym hovorí:

  s Joeom zas asi až tak dlho nechodila, ked len s Wilmerom Valderramom bola 6 rokov a rozišli sa minulé leto.

 10. Pablo hovorí:

  Kathy, chalan je zápasník, vytvorili sa mu tzv.karfiólové uši – teda: hematóm ušnice spôsobený výronom krvi medzi ochrupku a chrupku ušnice..

 11. alert hovorí:

  v takých štekloch by som aj ja rýchlo migala domov…

 12. kika hovorí:

  Fuj dpc, dala som si aj do googlu tie cauliflower ears … jedna z najnechutnejsich veci, co som videla za posledny cas. A tento chudak ich ma este od prirody obrovske a odstavajuce, cize je to prva vec, ktoru si na nom clovek vsimne … dost hrozne … mna by to odpudzovalo :D.

 13. nikča hovorí:

  kika….a mne sa on paaači 😀 aj s tymi ušami, mam kopec zapasnikov kamošov a vobec mi to nepride odpudive 😀 tak asi som zvyknuta na taketo uši 😀

Pridať komentár