Rob a Chyna sa rozišli | Pikošky.sk
16 feb, 2017
Napísal/a | komentárov 6

Rob a Chyna sa rozišli

0

Áno, zase.

Týchto dvoch psychopatov to ešte stále neprestalo baviť. Zopár dramatických rozchodov už za sebou majú a v decembri bol ten zatiaľ posledný. Vtedy sme mali informácie v priamom prenose, keďže sa Rob o všetko delil na svojich sociálnych sieťach. A aj keď už o dva dni neskôr boli opäť spolu, dlho im to nevydržalo ani tentokrát.

Všetko sa začalo minulý týždeň, keď Chynu nafotili na obede s neznámym mužom bez zásnubného prsteňa. Na tom by normálne nemuselo byť hneď niečo podozrivé, no už je to nejaký ten piatok, čo pridali nejakú spoločnú fotku na instagram (u Roba 3 týždne, u Chyny 5 týždňov). Ani na tom by za normálnych okolností nebolo vôbec nič zvláštne, ale normálne okolnosti vyžadujú normálnych zúčastnených, a títo dvaja sú teda všeličo, ale normálni rozhodne nie sú. Dokonca ani na sviatok zamilovaných ani jeden nespomenul toho druhého, a netrvalo dlho, blízke zdroje už začali rozprávať.

Najväčší zlom nastal údajne po decembrovom rozchode. Aj keď sa k sebe vrátili, ich vzťah už odvtedy nebol v poriadku (aha, lebo predtým bol, hej?). Už spolu ani nebývajú, Chyna sa mala odsťahovať do svojho domu a Rob do toho, ktorý mu pred rokom kupovala mama Kris. Asi je teda načase jeho predaj prehodnotiť. Pre magazín UsWeekly blízky zdroj povedal: „Rob si myslí, že je to správne rozhodnutie. Chyna sa viackrát vyparila na niekoľko dní a nedala o sebe vôbec vedieť. Neskončilo by to dobre. Je to stále o tom istom, jačí a kričí o tom, ako ju jeho rodina nepodporuje, a o jeho komplexoch.“

Chyna na obede s neznámym a bez snubáku

3d1255c500000578-0-image-a-8_1486787595296

3d12456300000578-0-image-a-9_1486787605534

Ani malá Dream nechápe, ako sa mohla narodiť takým magorom

dream-kardashian

 1. dankajanka hovorí:

  ona je tak strasna az je smiesna 😀 skoro ako klaun

 2. nespokojna hovorí:

  ja hlavne nechapem chlapa ktory si s nou vyjde po tom co sa o nej vie, a ze ma ted cerstve mimi, a kazde decko s inym chlapom, asi by som si davala riadne bacha na svoje spermie 😀

 3. Anonym hovorí:

  Krkavcia mat. Ani ten pes sa nepphne od svojich mladych a ju som s tym deckom este ani nevidela

 4. Mimi hovorí:

  Pre mna je to tiez zahada. Keby som bola chlap, tak sa k nej so svojim vtakom ani nepriblizim. Hned z niekolkych dovodov.

 5. Blueberry hovorí:

  To su vlastne velmi nestastni ludia. Mam z nich taky pocit. Zufalost proste.

 6. Ivet hovorí:

  ešte si pamatam z prvych časti KUWTK aky bol Rob sexoš……

Pridať komentár