Valentín na jachte | Pikošky.sk
16 feb, 2017
Napísal/a | komentáre 4

Valentín na jachte

cov

Ktorá zamilovaná dvojica si takto užila sviatok zamilovaných?

Bystré oko pikoškárskeho čitateľa na titulnej fotke určite spoznalo čerstvý hollywodsky párik – Selenu Gomez a The Weeknda. Po prvej spoločnej dovolenke, ktorú v januári trávili v Taliansku, majú za sebou aj prvého spoločného Valentína. Ten strávili tiež štýlovo – na palube luxusnej jachty.

Ignác ich v utorok nafotil v Marina Del Rey v Los Angeles a zachytil skutočne romantické okamihy. Zaľúbenci sa k sebe túlili, bozkávali sa a večerali pri sviečkach s vínom. Šikovný Ignác pre nás zistil aj to, že prenájom takejto luxusnej jachty stoji 5 000 dolárov na hodinu, takže Weeknd alebo Selena sa museli plesnúť po vrecku. Večer predtým vysolila Selena 30 tisíc za narodeninovú oslavu pre svojho najmilšieho a to aj napriek tomu, že na oslave nebola. Na otvorenom bare pili podľa TMZ len oslávenec s kamošmi, no účet zatiahla jeho štedrá frajerka. Tak verím, že za jachtu ju platiť nenechal a vyrovnal tak svoj narodeninový účet.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Napísal/a dňa 16.2.2017. Pridané v Celebrity, Kto s kým, novinky, OMG!, Selena Gomez, štýl-neštýl, The Weeknd.

  1. aj zadara mohli vylihovat,k tomu objednat pizzu,kupit dobre vino a mat sukromie.a este ked ide o goméza,asi by bolo pre nu neobvyklejsie to co som uz pisala,nez ta jachta

  2. ostruzinka hovorí:

    nuz lodka je to pekna…neviem preco mi tito dvaja spolu nejak nepasuju…ale snad im to vyjde

  3. cavoke hovorí:

    …tá podoba…akoby ich jedna mater mala a v mlieku nekúpavala…:-)

  4. Emma hovorí:

    Ani mne k sebe vôbec nepasuju.

Pridať komentár