Mischa Barton v bikinách | Pikošky.sk
3 mar, 2017
Napísal/a | komentárov 8

Mischa Barton v bikinách

0

Nejaká je rozmazaná, nezdá sa vám?

Mischa Barton sa už relatívne pozbierala po jej nedávnom psychickom zrútení sa, ktoré údajne spôsobila droga, ktorú jej niekto v bare hodil do drinku. Opäť sa už teda venuje aj pracovným povinnostiam a konkrétne v stredu to bolo fotenie reklamy na Huntington Beach v Kalifornii. Mischa je totiž novou tvárou minerálky 138 Water.

Paparazzi fotky z tohto fotenia, ktoré sa dostali do médií, ale rozhodne nemá na svedomí náš Ignác. Ten sa totiž teší, keď na celebrite nájde nejakú nedokonalosť, lebo vie, že za to bude viac peňazí, takže fotky nijako nezdokonaľuje. A keby to aj robil, určite by to urobil poriadne. To sa ale o tomto diele povedať nedá. Niekto si totiž zrejme povedal, že Mischa nemá dostatočne hladkú pokožku a lepšie bude, keď to troška vo fotošope upravia. Výsledok je ale taký, že ja v skicári by som to tuším urobila lepšie. Hneď som si spomenula na rozmazanú riť Blek Šajny spred roka a pri dohľadaní článku ma čakalo veľké prekvapenie – tiež to bolo fotenie reklamy na túto minerálku. Vyzerá to tak, že za rok nevymenili ľudí, ktorí sa im starajú o úpravu fotiek. A to je teda celkom škoda. Keď už majú budget na treťotriedne celebrity, hádam by si mohli nájsť budget aj na poriadneho grafika. Alebo aspoň na nejakého treťotriedneho. Lebo ten, ktorého majú, nie je ani to. A Mischa ani nevyzerá, že by takéto zásahy potrebovala.

1

2

5

6

7

8

9

10

11

12

3ddf646700000578-4275824-image-m-62_1488474133797

13

14

mischa-barton-8

mischa-barton-9

mischa-barton-10

Napísal/a dňa 3.3.2017. Pridané v bikiny, Ceckyyy, Celebrity, Hviezdy po záruke, Mischa Barton, OMG!, štýl-neštýl.

 1. dankajanka hovorí:

  uff ten mal asi slnecne okuliare ked to dorabal

 2. miragia hovorí:

  Dobre nakreslená.:)

 3. Emma hovorí:

  No a ja som sa tešila na paparazzi fotky a totok ojeb zvaný retuš. Škoda. Taký hladký povrch nemá ani ľad ako ona pokožku.

 4. red kite hovorí:

  prsne tak, kde ma celu?

 5. elza hovorí:

  dalsia kreslena postavicka

 6. Aurora hovorí:

  Nemá pupok nejako neprirodzene vysoko?

 7. Riddick hovorí:

  hlavne vyzerá, akoby stála pred fototapetou. to ma raflo na prvý pohľad. druhý ani netreba, fakt to vyzerá ako osemdesiate roky :-p

 8. Anonym hovorí:

  riadne kratke nohy

Pridať komentár