Pusa na líčko | Pikošky.sk
18 mar, 2017
Napísal/a | komentárov 8

Pusa na líčko

0

Od Víkenda pre Selenu.

Selena a Víkend sú spolu už zopár mesiacov a vyzerá to tak, že to spolu myslia vážne. Celkom často ich vídame ruka v ruke alebo popri bozkávaní a ani vo štvrtok tomu nebolo inak. Pritúlení a držiac sa za ruky si vykračovali ulicami, keď sa Víkend rozhodol pobozkať Selenu na líčko a náš Ignác to odfotil. A odfotil to na celkom netradičnom mieste – v Toronte v Kanade.

A tam ho jeho pracovné cesty naozaj málokedy zavedú. Keďže odtiaľ ale zaľúbený Weeknd pochádza, nemal na výber a musel ho nasledovať. Po pár mesačnej láske sa zrejme rozhodol ukázať svojej polovičke mesto, v ktorom sa narodil, a predpokladám, že prebehla aj nejaká zoznamovačka s rodinou. Som fakt zvedavá, či to týmto dvom vydrží. Ale páčia sa mi spolu.

1

2

3

5

6

7

8

9

Napísal/a dňa 18.3.2017. Pridané v Celebrity, Kto s kým, OMG!, Selena Gomez, štýl-neštýl, The Weeknd.

 1. Ana hovorí:

  Najlepsie su tie bahniatka tam 🙂

 2. Lu hovorí:

  Mne sa veľmi k sebe hodia a pasujú…Už len vzhľadovo a tak celkovo z nich spolu niečo viac vyžaruje…On mi príde ako obyčajný chalan, ktorý sa vypracoval z ničoho a ona má na svoj vek aj zdravotné problémy tiež už niečo odzite, takže určite lepšie ako protekcna bohata Bella.

 3. Blueberry hovorí:

  Aj ja chcem takeho velkeho bodyguarda

 4. a coskoro tu bude clanok s bellou a jej poprsím 😀

 5. Lena hovorí:

  Čo ja viem, mne sú nejako ukradnutí, ona sa príliš často dáva dokopy s ľuďmi tesne predtým, ako jej má vyjsť nová hudba, takže mi je trochu ťažko veriť, že sú spolu naozaj, ale keď sú, tak nech im to vydrží.

 6. red kite hovorí:

  protiklady

 7. Emma hovorí:

  A mne sa spolu vôbec nehodia. A neverím že to dotiahnu pred oltár.

 8. nespokojna hovorí:

  mne sa spolu pacia..a on ma super bundu v tej musi byt teplucko a ta kozusinka okolo usi a tak mmmm..ale casto si vsimam, ze chlapi su akosi viac obleceny nez zenske, aspon co sa tyka celebrit u nas doma je to vzdy naopak ja najviac nababusena a muz na lahko:)

Pridať komentár