Abstinujúci tatko Ben
Vyrazil s deťmi do kostola.
Z Bena je najnovšie abstinent, a tak sa Jen už nemusí báť nechať ho samého s deťmi. Včera teda zobral všetky tri deti a vyrazili si užiť spoločné rodinné chvíle do kostola. To patrí k pravidelným aktivitám tejto rodiny, čo sa u celebrít naozaj často nevidí. Možno aj ich viera môže za to, že sa doteraz nerozviedli a snažia sa to udržať ako sa hovorí „v dobrom aj v zlom“.
Pri príchode do kostola ich vymákol Ignác, ktorý 5 ročnému Samuelovi nebol ani trocha sympatický. Zrejme je fanúšikom Star Wars a snažil sa ho na diaľku uškrtiť silou vôle. Ignác má deti rád a chcel mu urobiť radosť, a tak sa po chvíli hodil na zem tváriac sa, že sa dusí. To je dôvod, prečo máme tak málo fotiek. Ale aj z týchto fotiek je viac než jasné, že deti mamku rozhodne nezaprú – hlavne 11 ročná Violet a 8 ročná Seraphina, ktoré sa na svoju slávnu mamu podobajú stále viac.
Napísal/a kara dňa 20.3.2017. Pridané v Ben Affleck, Celebrity, Deti celebrít, OMG!.
Zase uggy a kraťasky :DDD
odpadla som z tej malej Seraphiny, ved to je celá mama!! ako zmenšená Jennifer!! :-O
Latina, súhlasím, presne to isté som išla napísať aj ja 🙂
Boze toto predvadzanie ako chodia do kostola a aky je kto pobozny, v kazdej vete spravneho americana Boh zehnaj amerike, na kazdom odovzdavani cien ako kazdy dakuje Bohu a podobne a fetuje to , chlasta to, trtka vsetko co vidi…zumpa
Načo idú do kostola????