Je to oficiálne | Pikošky.sk
31 mar, 2017
Napísal/a | komentárov 5

Je to oficiálne

0

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez ruka v ruke.

Je to oficiálne, Jennifer Lopez a Alex Rodriguez tvoria pár a dnes to potvrdili svetu. Alex sa dnes objavil v talkshow the View, kde sa ho moderátorky pýtali na aj na ňu. Síce neodpovedal úplne priamo, ale povedal, že spolu tvária čas, je im spolu dobre, že Jennifer je úžasná a že patrí k najmúdrejším ľuďom, ktorých kedy stretol. Hm, no ok, je to športovec, ten sa asi medzi vedátormi nepohybuje. Na konci článku nájdete aj úryvok z tohto rozhovoru, z ktorého vám zrejme rovnako ako mne bude za pár sekúnd jasné ako facka, že Alex je teplý a patrí zrejme len k ďalším športovcom, ktorí sa hanbia priznať farbu (že, Cristiano?).

Nemyslím si, že Jennifer je odkázaná na takéto PR vzťahy. A toto je po Drakeovi už druhý v relatívne krátkom časovom období, ktorý jej fakt nežeriem. Ale biznis je biznis, reklamu robiť treba, zapĺňať stránky bulváru tiež, a tak si v tomto duchu len pár hodín po rozhovore v The View vyšli ruka v ruke na obed.

1

2

3

4

5

6

Napísal/a dňa 31.3.2017. Pridané v Celebrity, Jennifer Lopez, Kto s kým, OMG!, štýl-neštýl.

 1. Tin hovorí:

  Fuu, chlapec zrejme byva v solarku podla tej oranzovej farby pleti 😀

 2. Ked som letmo preletela clanky, ze co nove na pikoskach, tak som si myslela, ze tento clanok bude o Parkerke. Na prvej fotke sa mi na nu podobala. Ale uz som v obraze.

 3. Olesya hovorí:

  Je to gentleman, tym dazdnikom jej skoro vypichol oko, ako zakryva hlavne seba.

 4. red kite hovorí:

  je to oranzovy debo, ja ze clanok bude o Olsenke podla prvej fotky a o jej novom starom fesakovi

 5. cupcake hovorí:

  haha hej fakt zakryva iba seba

Pridať komentár