Nechcete nové hodinky? | Pikošky.sk
19 apr, 2017
Napísal/a | komentárov 5

Nechcete nové hodinky?

0

Megan Fox vám chce nejaké predať.

Herecká kariéra Megan Fox nepatrí práve k tým najúspešnejším. Ťažko povedať, či je to kvôli nedostatku jej talentu, o ktorom sa mi ťažko polemizuje, keďže som s ňou okrem Dva a pol chlapa tuším ani nič nevidela, alebo kvôli tomu, že sa posledných pár rokov venuje najmä materským povinnostiam. Každopádne, peňaženku nejako naplniť treba, hlavne keď má doma tri malé deti a muža, ktorý kvôli zdravotným problémom nemôže poriadne pracovať.

Rozhodla sa teda zúročiť svoju peknú tváričku trocha inak. Nedávno nafotila sexy fotky pre svoju novú kolekciu spodného prádla a teraz v reklamách pokračuje. Ale v tomto prípade to je reklama na hodinky značky Lotus. Reklama je celkom vydarená, Megan si tam ako taká nežná Godzilka vykračuje po Manhattane, prekračuje mosty a váľa sa v Central Parku, ktorý jej takmer veľkosťou nestačil. S propagačnými fotkami je to už ale troška horšie. Miestami to prepískli s fotošopom tak, že sa na seba ani nepodobá. A to jej podobanie sa na seba je už vďaka plastikám aj tak len relatívne.

megan-fox-new-face-of-lotus-watches-april-2017-1

 

megan-fox-new-face-of-lotus-watches-april-2017-3

megan-fox-new-face-of-lotus-watches-april-2017-6

Napísal/a dňa 19.4.2017. Pridané v Celebrity, Megan Fox, OMG!, sexice, štýl-neštýl.

 1. ruzovy zajacik hovorí:

  chuda Megan..adminova muza. Kde su tie casy ked tu komenty na jej clankoch trhali rekordy 😀

 2. Nycky hovorí:

  Moc dogabaná je…najkrajšia je priroda masoooooooo 😉

 3. Katka hovorí:

  Bola to krasna zena, ale na tychto fotkach mi skor pride ako tranzvestita. Nechcem urazit ani Megan ani tranzvestitov, ale fotky nepustia…ja by som si hodinyk nekupila

 4. alex hovorí:

  Ja som nikdy nechapala este pred plastikami preco ju vsetci tak ospevuju vysvetlite mi to niekto

 5. kathy hovorí:

  umelina

Pridať komentár