Mischa Barton má nového frajera | Pikošky.sk
26 máj, 2017
Napísal/a | komentárov 6

Mischa Barton má nového frajera

A evidentne jej to prospieva.

Mischa je totiž tak trochu skrachovaná existencia. Nemyslím to v zlom, ako Marissu v O.C. California som ju žrala a vyronila som nejednu slzu pri scéne, v ktorej zomrela a dokonca aj počas pár ďalších častí. Ale odvtedy to s ňou šlo dolu vodou. Drogy, pobyt na psychiatrii, žaloby, finančné problémy a potom to isté odznova, plus najnovšie uniknuté domáce porno. Stihla toho celkom dosť.

Ale zdá sa, že Mischi začalo konečne svitať na lepšie časy. Láska totiž robí divy a je dosť možné, že momentálne je šťastne zaľúbená. Ja by som jej to rozhodne dopriala. Na L´Oreal párty v Cannes totiž prišla v sprievode mladého chlapíka, ktorý rozhodne nebol jej bratranec, alebo teplý kamarát. V stredu večer sa k sebe nežne túlili, objímali a bozkávali a Mischa pri ňom len tak žiarila. Snáď si dá konečne život dokopy a budeme o nej počuť už len dobré správy.

 

 

 

Napísal/a dňa 26.5.2017. Pridané v Celebrity, Kto s kým, Mischa Barton, novinky, štýl-neštýl.

 1. stefani hovorí:

  no sexoš je to, dala by som si povedať hned 🙂

 2. Nycky hovorí:

  Keby sa dal ostrihat bylo by to lepši

 3. Priser hovorí:

  je to John Stamos

 4. Oreo hovorí:

  Vyzera jak Diego Boneta, no tak snad to uz bude mat v zivote lepsie, ked si porovnam ako skoncila ona a jej byvala kamoska z O.C. Rachel Bilson tak to je dost rozdiel.

 5. Lasse hovorí:

  Mala by sa vyhybat zltej…

 6. Anonym hovorí:

  hmmm, podla toho co ten chlapik nosi v nohaviciach, bude s nim sranda-tretia foto pod clankom-ziadne spodare?

Pridať komentár